yandex

Hakkında

Klinik Psikolog Nilay Kayandan, lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (%100 İngilizce) bölümünde tamamladığı esnada stajyer psikolog olarak Ayvalık Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır.
Lisans eğitimi sonrası İstanbul Rumeli Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır.
Lisans döneminde ve meslek hayatına geçiş yaptığında çeşitli terapi tekniği eğitimleri ile mesleki becerilerini ve yeterliliğini geliştirmeyi hedeflemiştir. Mesleğe özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde psikolog olarak başlamış olup, engelli öğrencilere bireysel, sosyal yaşam ve toplumsal hayat modüllerinde destek sağlamıştır. Velilere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş, kurum içi seminerler düzenlemiştir.
Özel bir danışmanlık merkezinde ve anaokulunda 3 yıl boyunca farklı yaş gruplarından çocuklar ve aileleri ile çalışarak bilgi ve deneyim kazanmış, çeşitli psikolojik testler uygulamıştır.
Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezinden rasyonel duygucu davranışçı terapi- bilişsel davranışçı terapi eğitimini tamamlamıştır. Kabul ve kararlılık terapisi eğitimi almıştır.
Bütüncül çift terapisi, temel ve ileri düzey emdr eğitimlerini tamamlamıştır.
Şu an Antalya’da Çevrimiçi Terapi Merkezi’nde çocuk yetişkin ve çift terapisi çalışmalarına online – yüz yüze devam etmektedir.

Çalışma Alanları

  • Çocuk ve Ergen Psikolojisi
  • Çocuklarda Okula Uyum Problemleri
  • Çocuklarda Tuvalet Problemleri
  • Kaygı Bozuklukları
  • Depresyon
  • Çift Terapisi

Yazıları

Şuan yayınladığı bir yazı bulunamadı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.