yandex

Hakkımızda

Hakkımızda Detaylı Bilgi

Çevrimiciterapi.com birçok insanın yaşamış olduğu problemleri çözebilmesine yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir online terapi merkezidir. Günlük yaşantınızda sıkça psikolojik problemler yaşarsınız, insanların özellikle de zor zamanlardan geçtiğimiz bu süreçte kişisel ya da ailevi sorunlar yaşaması son derece normaldir. Online terapi merkezimiz sayesinde istediğiniz psikoloğu ya da psikiyatri seçerek anında terapiye başlayabilirsiniz. Çevrimiçi terapinin sizlere sağlamış olduğu birçok ayrıcalıkta bulunmaktadır. Şimdi bunları maddeler halinde sizlerle paylaşalım:

Çevrimiçi Terapi Merkezinin Ayrıcalıkları

 • Anında Terapi İmkanı

Zamandan tasarruf ederek anında istediğiniz psikolog ya da psikiyatri ile terapi sürecine başlayabilirsiniz. Mekan kavramı olmadığından dolayı sizlerin tablet ya da bilgisayar gibi cihazlarınızdan kısa süre içerisinde psikolojik destek almanıza olanak sağlar.

 • Yaz Veya Konuş

Çevrimiçi terapi merkezi olarak bu konuda tüm kararı sizlere bırakmış durumdayız. İsterseniz mesajlaşarak da terapi alabilirsiniz. Görüntülü terapinin etkisi elbette ki mesajla yapılan terapiye göre daha fazladır ancak sizlerin istekleri bizler için her şeyden önemlidir.

 • Uygun Fiyatlar

Online terapi normal terapilere göre daha uygun fiyatlardadır. Sonuç olarak baktığımızda ortada fiziksel bir mekan olmadığından ücretler normal terapilere oranla daha da azdır. Online terapi merkezi olarak fiyatları bu süreçte daha da alt seviyelere çektik, sizlerin sağlığı her şeyden daha önemli.

 • Ön Görüşme İmkanı

Psikolojik olarak sorun yaşıyor ve sorunun kaynağının ne olduğunu bilmiyorsanız, bu süreçte bizlerle ön görüşme yaparak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bizlerde bu süreçte sizleri doğru bir şekilde yönlendirecek ve yaşamış olduğunuz problemlerin ana kaynağını tespit etme konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Online Terapi Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Psikolojik olarak problem yaşadığınızın farkındaysanız, bu süreçte yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Bizler bu süreçte yaşamış olduğunuz problemi uzmanlarımızla birlikte değerlendirerek sizlere en uygun terapi koşullarını sağlıyoruz.

Whatsapp ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşarak süreç hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Ek olarak psikolog ya da psikiyatr seçimleri de sizlere ait olduğundan beğendiğiniz veya sizin için en yararlı olduğunu düşündüğünüz uzmanlarımızdan bir tanesini seçerek online terapiye başlayabilirsiniz.

Online terapi belli haftalara yayılarak yapılmaktadır. İnternet üzerinden görüntülü bir şekilde danışmanınızla belirlenen saatlerde psikoterapi yapacaksınız. Yaşamış olduğunuz süreci ne kadar önemser ve iyileşmek için ne kadar çaba gösterirseniz, bunun karşılığını aldığınızı fark edeceksiniz.

randevu al

Uzmanlık Alanlarımız

Psikolojik danışmanlarımızdan tutunda psikiyatrilerimize kadar birçok uzman alanlarında bir numaradır. En deneyimli kişiler arasından seçilmiş olup, üniversite eğitimlerini köklü yerlerde tamamlamışlardır. Online terapi merkezi olarak uzmanlık alanlarımız oldukça fazladır, bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz;

 • Depresyon
 • Kişilik Bozukluğu
 • Evlilik Problemleri
 • Sınav Kaygısı
 • Panik Atak
 • Cep telefonları
 • Bağımlılık
 • Cinsel Terapi
 • Okb Anksiyete
 • Çocuk Psikolojisi
 • Ergen Psikolojisi

Online psikolojik destek almak için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu almak olacaktır. Randevu sistemi sayesinde beklemeden ya da zaman kaybı yaşamadan terapinizi yapılandırabileceksiniz. Çevrimiçi terapiyi denemeye hazır mısınız?

Uzman Psikolog Kadromuza >> cevrimiciterapi.com/psikologlar Linkini Tıklayarak ✔️Hemen Terapi Al 

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.