yandex

Hakkında

Lisans eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde onur öğrencisi olarak tamamladı. Lisans hayatı boyunca travma afet, yas süreçleri, intihar gibi çeşitli sempozyumlara katılmıştır. Aynı zamanda alkol ve madde bağımlılığı merkezi, danışmanlık merkezleri gibi çok alanda stajlarını tamamlamıştır. Mesleki yeterlilik için yurtdışında da bir süre eğitim görmüş ve halen atkif olarak birçok dalda eğitim almaya devam etmektedir. Yetişkinlere yönelik bireysel terapilerde Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, şema terapi uygulamaktadır. Ayrıca çocuklara yönelik kayıp ve yas, boşanma süreçlerinde adaptasyon, oyun terapisi, resim analizi, filial terapi, kaygı yönetimi gibi pek çok konuda danışmanlık vermektedir. Bu kapsamda çocuklar için zeka testi WİSC4-r uygulamaktadır. Yetişkinler içinse MMPI uygulama yetkisine sahiptir. Antalya terapi merkezi bünyesinde online ve yüz yüze terapi vermektedir.

Çalışma Alanları

Bireysel terapi, yetişkin, çocuk
Depresyon, anksiyete, panik bozukluk, sosyal anksiyete, fobiler, obsesif kompulsif bozukluk, sınav ve performans yönetimi, travma ve stres bozukluğu, oyun terapisi, filial terapi
Aldığı eğitimler:
Bilişsel davranışçı terapi
Emdr
Şema
Çocuk merkezli oyun terapisi
Filial terapi
WİSC4-R zeka testi
MMPI (çok yönlü kişilik testi)
Nöropsikolojik testler (sözel bellek süreçleri testi, saat çizme testi, kategori sınıflama, stroop, KEY, ileri ve geri sayı menzili testi)

Fotoğrafları

Sertifikalar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.