yandex

Hakkında

 Psikolog & Aile danışmanı Sinem DEMİRTAŞ lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü Edebiyat Fakültesinde ‘yüksek onur öğrencisi’ olarak tamamlamıştır. Akabinde MEB onaylı 460 saatlik Aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak ‘Aile Danışmanı’ unvanını kullanmaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi süresince; danışmanlık merkezi, kreş rehabilitasyon merkezi, Akdeniz Üniversitesi psikiyatri servisi, AMATEM gibi bir çok kurumda stajlarını gerçekleştirip eğitim, seminer, kongre ve zirvelere katılım sağlamıştır. Bunun yanı sıra TEGV, KAÇUV ve Türk Psikologlar Derneği İzmir- Antalya şubelerinde kadın ve toplumsal cinsiyet biriminde gönüllülük faaliyetlerini sürdürmektedir. Mezun olduktan sonra Medicalpark Antalya Kompleksinde ‘Psikoonkoloji’ alanında poliklinik, yatan servis ve kemoterapi servisinde kanser hastaları ve yakınlarıyla çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda kendisini geliştirmek adına yetişkin, ergen, çocuk, çift alanında birçok eğitim almış ve almaya devam etmektedir. Aktif olarak çocuk ergen, yetişkin ve çiftler üzerine çalışmalar sürdürmektedir. Online danışmanlık hizmeti olarak da danışan kabul etmektedir.

  Çalışma Alanları; Psikoonkoloji, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve cinsel terapi alanlarında hizmet vermektedir.

Aldığı Eğitimler

YETİŞKİNLERDE:

-EMDR

-Flash EMDR

– Bilişsel Davranışçı Terapi (Depresyon, anksiyete, agorafobi, OKB, travma sonrası stres bozukluğu, yas süreci, özgül fobiler )

-Aile danışmanlığı

– Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

– Cinsel Terapi (Vajinismus, disparöni (ağırlı acılı birleşme), cinsel uyarılma bozukluğu, cinsel isteksizlik, orgazm bozuklukları, erektil disfonksiyon (sertleşmeme), denetimsiz boşalma

– MMPI

– Mobbing Eğitimi

– ‘Eğiticinin Eğitimi’ Eğitimi

ÇOCUKLARDA:

– Çocuk ve ergenlerde BDT (Çocuk ve ergenlerde depresyon, OKB, anksiyete, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu, agresyon ve yıkıcı davranış bozuklukları, yeme bozuklukları ve boşanma koşulları)

-Oyun Terapisi

– Çocuk resimleri psiko-pedogojik analizi

– Masal terapisi

Fotoğrafları

Yazıları

Şuan yayınladığı bir yazı bulunamadı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.