yandex

Klinik Psikolog Recep Koyuncu Hakkında

İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca çeşitli alanlarda staj yaparak kendimi geliştirmiş. Eğitim hayatı boyunca katıldığı seminer, eğitim ve akademik araştırmalar ile kendini geliştirmiştir. Lisans eğitimi sonrasında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitim Programına katılıp ve bu eğitim sonucunda Aile Danışmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Danışan görmeye aktif olarak uzun süredir devam etmektedir.  İstanbul Kent Üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.

Hepimiz yaşamımız boyunca bazı zorluklarla mücadele ederiz, kalplerimiz kırılabilir hatta çaresiz durumda kaldığımızı hissedebiliriz. Bazen bu mücadelelerde, çaresizliklerde ve kırılan kalplerin tedavisinde bir uzman görüşüne gereksinim duyarız.

Elde ettiğim bütün birikimimle size uzman olarak destek olmak ve mücadelenize katkıda bulunmak isterim.

Seanslarımda önceliğim karşımdaki kişinin huzur ve güven içerisinde hissetmesidir. Temel hedefim bu ortamı oluşturabilmektir.

Terapi nedir? Neden terapi almalıyım? gibi sorular geçiyorsa eğer aklınızdan, bu süreci kısaca özetlemek isterim. Terapi bir farkındalık yolculuğudur ve bu yolculukta beraber farkına varacağımız çok şey olacak. Fark ettikçe gelişecek, geliştikçe değişeceğiz.

Klinik Psikolog Recep Koyuncu Aldığı Eğitimler

Değerlendirme Testleri

Çalışma Alanları

Fotoğrafları

Yazıları

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.