yandex

Klinik Psikolog Elisa Saltoğlu Kara Hakkında

Psikoloji lisans eğitimini bitirdikten sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesinde Psikolog olarak çalışmaya başlamış, özel ve kamu kurumlarında çocuk, ergen ve yetişkinlere çeşitli alanlarda Psiko eğitimler vermiştir. Bu dönemde, istismara uğramış çocuk ve ailelere yönelik faaliyetler yürütmüştür.

Çalışma alanları arasında;

yer almaktadır.  Danışanları tarafından yoğun ilgi görmektedir. 

Çalışma Alanları

Fotoğrafları

Yazıları

Şuan yayınladığı bir yazı bulunamadı.

Yorumlar

Yorumlar 11

 1. Amine says:

  Merhabalar benim pisgolosim bozuk Yardimici olabirmisin

 2. Göktunç Ailesi says:

  Babamızda temizlik takıntısı olduğu için Elisa hanıma başvurduk. Başlarda değişmez diye düşünüyorduk ama elimizden geleni yapalım evlatları olarak dedik. Katı ve kendi doğrularından asla şaşmayan babamızı değiştirdi. İnanamadık. Takıntıları çok hafif duruma geldi. Ayrıca karakteri ve bize davranışlarıda epey yumuşadı. Yeni halinden babamda bizde çok mutluyuz. Elisa hanıma emekleri ve sabrı için çok teşekkür ederiz.

 3. Ayşe-Murat says:

  Verdiğiniz uygulamaların oldukça faydasını gördük. Evliliğimiz bitiş noktasından nerelere geldi. Tecrübelerinize minnettarız.

 4. B.Y. says:

  Elisa hocamı verdiği bir eğitimde tanıdım. Konuşma tarzı, özgüveni, insana yaklaşımı ve tecrübesiyle kendine hayran bırakıyor, dinlerken zevk alıyorsunuz. Umarım sizi tekrar dinleme fırsatı bulabilirim.

 5. Meriç K. says:

  Terapiye başlamadan önce her seyi kafama takıyordum.Bunlardan kurtuldum.Sizden Allah razı olsun…

 6. zoritoler imol says:

  Hello, i feel that i saw you visited my web site thus i got here to “go back the prefer”.I’m attempting to find issues to improve my website!I guess its good enough to make use of a few of your ideas!!

 7. T.T. says:

  Elisa hocamın bir eğitimine katılma fırsatı bulmuştum. Sahnedeki özgüveni ve hakimiyetine grupça hayran kaldık. Anlattıklarını anlamadığınızı fark ederse tekrar tekrar uygulama yaptırıyor. Tekrar eğitim açarsa katılacağım ilk hocalardandır kendisi. Mutlaka tavsiye ederimmmm

 8. M.M.L says:

  Beni dinleyen anlayan içimi görebilen nadide insan. Sayenizde çocuklarımı anladım. Ailedeki rolüm artık daha net. Ve en önemlisi çocuklarımla konuşabiliyorum. Meğer kendi çocukluğumda bitiyormuş her şey. Beni yeniden hayata bağlayan kişi sizsiniz ve yaptığımız şeyler. Ne desem az kalır. Çok teşekkür ederim hocam.

  • Hilal says:

   Yaşınız mesleğiniz ne olursa olsun yargılamadan içten ve samimi bir sıcaklıkla sizleri kucak açacak uzman bir destekçiniz olacaktır.Hastalığınızın bir önemi yok ,uzman psikoloğunuzu bulduğunuz sürece .Ben buldum ! Sıra sizde derim…☺️⭐⭐⭐⭐⭐

 9. Merve says:

  Canım hocam,sırdaşım,beni her halimle kabul edenim.fobilerimin geçmesine sebep olanım.sizi ve görüşmelerimizi hiç unutmayacağım.hayatıma girdiğiniz her ana şükranla bakıyorum.sizi seviyorum.

 10. Suat says:

  Kaygı bozukluğu ve depresyon tanısı ile gitmiştim kendisine. Elisa hanımla aşamam dediğim tüm sorunlarımı giderdik. Konuşma şekli, doğallığı, şefkatli tutumu ve seanslara hakimliği sizi psikoloji alanına daha da bağlıyor. İyice merak ediyorsunuz. kısacası benim hayata tekrar uyum sağlamama o sebep oldu. Ona çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.