yandex

Online Terapi

Online Psikolog ile Online Terapi alarak üstesinden gelemediğin ne varsa destek al! Şimdi 5 dakika ücretsiz terapiye başla!

Online Psikolog

Ücretsiz Psikoloji Seminerlerine Katılmak için WhatsApp Grubuna Katılın!​

Çevrim içi terapi, özellikle yoğun bir yaşam tarzına sahip olanlar için ideal bir çözümdür.
Depresyon, kaygı bozuklukları, panik atak, sosyal anksiyete, sınav kaygısı, stres yönetimi,
travmalar, ikili ilişkilerle ilgili problemler ve daha pek çok durum için hemen online terapiye başlayın

Hemen Ücretsiz Terapi Alın!

Günümüzde, stres, endişe ve ruh sağlığıyla ilgili zorluklarla başa çıkmak, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir durumdur. Ancak, artık bu sorunlarla baş etmek için tek başınıza olmak zorunda değilsiniz.

Psikolog seçimi konusunda kararsızsanız, canlı destek ekibimiz size en uygun psikologu önermekten memnuniyet duyar.

Adım 1

Psikolog Seçin

Aradığınız kriterlere uygun, kendinizi yakın hissettiğiniz uzman seçimini yapın.

Adım 2

Ödeme Yapın

Kredi ya da banka kartı ile, dilerseniz eft/havale şeklinde ödemeyi gerçekleştirin.

Adım 3

Terapiye Başlayın

Uygun randevuyu oluşturun ve hemen seansa başlayın.

Alanlarında Uzman Online Psikologlarımız

uzm psikolog seray serdar 768x422 1

Klinik Psikolog Seray Serdar

5.0 Değerlendirme
5/5

Merhaba Ben Klinik Psikolog Seray Serdar. Lisans eğitimini Haliç Üniversitesinde tamamlamış bulunmaktayım. Eğitim hayatım boyunca katıldığım seminer, eğitim ve akademik araştırmalar ile kendimi geliştirdim. Uzman Klinik Online Psikolog olarak Çevrimiçi Terapide Online Terapi hizmeti vermekteyim.

Çalışma Alanlarım: Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi,  Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete, Stres ve Öfke Yönetimidir.

meysa

Klinik Psikolog Avukat Meysa Baykal

5.0 Değerlendirme
5/5

Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi  Psikoloji bölümünde yüksek onur derecesiyle tamamlayan Meysa Baykal klinik psikoloji eğitimini İstanbul Kent Üniversite’nde almıştır. Özel öğrenim ihtiyacı olan çocuklarla çalışan bir kurumda ve bağımlılık tedavisi gören yetişkinlerle çalışan Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nde staj yapmıştır. Psikoloji eğitiminden önce hukuk eğitimi de almış ve avukat olmaya hak kazanmıştır. Hukuk alanında yayınlanmış iki makalesi bulunmaktadır.

Leyla Ezgi Tüğen

Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen

5.0 Değerlendirme
5/5

Online Psikiyatrist olarak Çevrimiçi Terapide Online Psikiyatri hizmeti vermekteyim. Çalışma alanları : Öğrenme Güçlükleri, Depresyon, Gelişim Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Otizm, Çocuk ve Gençlerde Bipolar Bozukluk, Sınav Kaygısı, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Konsantrasyon Bozukluğu, Kaygı Bozuklukları, Dikkat Eksikliği, Okul Fobisi, Konuşmada gecikme, Çocuk ve Gençlerde Şizofreni, Çocuk ve Gençlerde Bipolar Bozukluk, Çocuk ve Gençlerde Kendine Zarar verme

Neden Çevrimiçi Terapi'yi Tercih Etmelisin?

Çevrimiçi Terapi, psikologlar ile danışanları yüz yüze ve çevrimiçi platformlarda bir araya getiren Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı platformlarından biridir. Bu platform, psikolojik destek ihtiyacı olan bireylere çevrimiçi terapi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet, insanların ruhsal sağlıklarını desteklemek ve iyileştirmek için her an erişebilecekleri bir kaynak olarak önemli bir rol oynamaktadır. Bu platform, bireylerin yaşamlarını yeniden şekillendirmelerine yardımcı olacak yeni zihinsel haritalar oluşturmalarına destek vermektedir.

 

Profesyonel online psikolog desteği, günün her saatinde erişilebilir durumdadır, bu sayede danışanlar istedikleri zaman bu hizmetten faydalanabilirler. Bu destek, bireylere kendi güvenli alanlarında terapi alabilme imkanı sunar ve bu, zaman tasarrufu sağlarken aynı zamanda ruhsal sıkıntıları azaltma yolunda büyük bir adım atmalarına yardımcı olur.

Ayrıca, Çevrimiçi Terapi, uzman online psikologlar ve psikiyatri uzmanları ile uygun fiyat politikalarıyla görüntülü veya sesli görüşmeler yapma fırsatı sunar. Bu sayede danışanlar, en iyi uzmanlarla işbirliği yaparak ruhsal sağlık ve iyilik hali yolunda ilerleyebilirler.

Online Terapi Nedir?

İstediğiniz her yerde faydalanabileceğiniz, ruh sağlığının iyilik halini sürdürmeyi amaçlayan hizmettir.

Online Psikolog

7/24 destek sağlayan uzmanlarımız, psikoterapinin gerekli olduğu her konuda sizlere destek sağlayacaktır.

Online Terapi

Sitemizde yer alan uzmanlar arasından, kendinize en yakın hissettiğiniz uzmanı seçebilme şansına sahipsiniz.

Online Terapi'nin Avantajları

Erişilebilirlik ve Esneklik: Çevrimiçi terapi, herhangi bir coğrafi konum veya zaman kısıtlaması olmaksızın erişilebilir. Bu, kişilerin istedikleri zaman ve yerde terapi seanslarına katılabilmesini sağlar. Yoğun iş programları veya coğrafi kısıtlamalar nedeniyle terapiye erişimde yaşanan zorlukları ortadan kaldırır.

Gizlilik ve Rahatlık: Evde veya seçtikleri herhangi bir yerde terapi yapma seçeneği, kişilerin kendilerini daha rahat hissetmelerine olanak tanır. Bu, terapi sürecinde daha fazla açılma ve terapistleriyle daha samimi bir bağ kurma konusunda destek olabilir.

Geniş Uzmanlık Seçenekleri: Çevrimiçi terapi, farklı uzmanlık alanlarından ve tecrübelerden gelen terapistlere erişim sağlar. Bu, kişilerin ihtiyaçlarına en uygun uzmanı seçme ve tercih etme özgürlüğü sunar.

Teknolojiyle Uyumlu Olma: Çevrimiçi terapi, video konferans araçları ve güvenli iletişim platformları gibi teknolojileri kullanarak terapi sürecini yönetir. Bu, terapi seanslarının verimli ve etkili bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Sık Sorulan Sorular

Kişilerin seçtikleri uzmanla, skype, whatsapp, skype gibi uygulamalar üzerinden gerçekleştirebilecekleri, online psikolog desteği hizmetidir. Ruhsal sağlığını iyileştirmek isteyen kişiler bu hizmetten faydalanarak, kendilerine daha verimli bir günlük rutin oluşturabilir, hayatlarını komple değiştirebilir ve ruhsal anlamda iyilik halinin sürekliliğini sağlayabilir.

Kimse, evinizin konforunda terapi aldığınızı bilmez. Sizi rahatsız eden göz temasını yakınlaştırma endişesi olmadan duygularınızı açıkça ifade edebilirsiniz. Seans esnasında paylaşılan tüm bilgiler, terapist ile danışan arasında kalır. En genel bilgilerden en özel bilgilere kadar hiçbir detay üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Danışanlar isterlerse isimlerini de farklı olarak iletebilme şansına sahiptir.

Evde veya herhangi bir rahat ortamda tedavi almak, pek çok insan için daha sürdürülebilir bir yöntemdir. Randevu saatini beklerken geçen süreyi azaltır ve yolculuk stresinden kurtulmanızı sağlar. Günümüzde yapılan son araştırma raporlarına göre, bu hizmetin en az yüz yüze terapi kadar faydalı olduğuna dair kanıtlar bulunmuştur.

Fiyatlar yüz yüze terapi fiyatlarına göre çok daha uygundur. Online psikolog ücretleri ödeme yöntemleri, eft/havale şeklinde olabileceği gibi, banka kartı ya da kredi kartı kullanılarak da sağlanabilir. 

Kişiler sayfamızda yer alan whatsapp hattına tıklayarak, 5 dakika ücretsiz ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Aynı yöntemle hizmet hakkında bilgi alabilir ve istediği uzmandan randevu oluşturabilir.

Bütün uzmanlarımızın özgeçmiş ve diploma bilgileri sisteme kayıt edilmeden önce ekibimiz tarafından incelenmektedir. Lisansını tamamlamamış ve danışmanlık hakkında tecrübesi olmayan hiçbir uzmanımız bulunmamaktadır.

www.cevrimiciterapi.com adresi üzerinden terapi göreceğiniz uzmanları ”incele” butonuna tıklayarak Psikologlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz adı altında verilen psikolojik desteklerin güvenilirliğinden şüphe duymalısınız. Psikolojik rahatsızlıklar profesyonel bir destek alınmadığında daha büyük problemlere yol açabilir. Alanında uzman kişilere danışmanızda fayda var.

Pek çok bilimsel araştırmanın sonucunda online psikolog hizmetinin işe yaradığı kanıtlanmıştır. Psikoterapi’nin online olması, en az yüz yüze kadar etkilidir. Psikolog ve danışan arasında ki ilişki online ortamda rahatlıkla kurulabilmekte ve tüm teknikler uygulanabilmektedir.

Online terapi, modern teknolojinin sağladığı avantajları ruh sağlığına taşıyan bir yöntemdir. Erişilebilirlik, esneklik ve gizlilik gibi faktörler, pek çok insanı bu yeni tedavi modeline yönlendirmektedir. Çevrimiçi terapi sayesinde daha geniş bir uzmana erişim imkanı elde edebilir ve istediğiniz herhangi bir yerde terapi alabilirsiniz.

Unutmayın, Online terapi geleneksel yöntemlere alternatif olarak sunulsa da, profesyonel destek almanın önemi her zaman aynı kalır. Ruhsal iyilik halinizi korumak veya sorunlarınızı çözmek için bir terapistle iletişim kurmayı düşünebilirsiniz.

Psikolog ücretleri 2023 yılında yüz yüze 500 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Kurumumuzda ise 400 – 1200 TL arasındadır. Antalya ilinde ikamet eden tüm danışanlarımıza yüz yüze hizmet vermekteyiz.

Blog Yazılarımız

Covid-19 Varyantı Eris

Covid-19 Varyantı Eris Hakkında

CoVid-19 salgını dünya genelinde hızla yayılırken, yeni varyantlar da ortaya çıkmaktadır. Covid-19 Varyantı Eris, özellikle son dönemlerde endişe yaratmaktadır. Peki, ...

Bipolar Bozukluk Nedir

Bipolar Bozukluk Belirtileri Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

Bipolar bozukluk, insanların yaşamlarını derinden etkileyen bir zihinsel sağlık durumudur. Bu makalede, bipolar bozukluğun belirtileri, nedenleri ve tedavi seçenekleri hakkında ...

Depresyonun Psikolojik Yönü

Depresyonun Psikolojik Yönü

Depresyon, kişinin ruh halindeki sürekli bir düşüş ve umutsuzluk hissi ile karakterize edilen yaygın bir psikiyatrik hastalıktır. Depresyonun Psikolojik Yönü ...

Online Aile İçi İletişim Terapisi

Online Aile İçi İletişim Terapisi

Online aile içi iletişim terapisi nedir? Nasıl çalışır ve aile içi iletişimi nasıl güçlendirir? Bu makalede online terapi hakkında bilgilendirici ...

Online Aile Ruh Sağlığı Terapisi

Online Aile Ruh Sağlığı Terapisi

Online aile ruh sağlığı terapisi, modern teknolojinin nimetlerinden faydalanarak aynı kalitede hizmeti evinizin konforunda almanızı sağlayan bir tedavi yöntemidir. Online ...

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.