EMDR Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Günümüzün en modern terapi tekniklerinden biri olan EMDR, travmayla çalışmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesidir. Farklı teknikleri ve 8 aşamalı evresi ile dikkat çeken bu yöntem, kişilerin psikolojik sorunlarıyla başa çıkmasına yardımcıdır.

Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme terapisi olarak bilinen yöntem, en çok Travma Sonrası Stres Bozukluğu yaşayan danışanlarda etkili olan bir tekniktir. Kişiler daha az seans alarak, sorunlarına hızlı bir çözüm kazandırabilecektir. Psikoloji konusunda yapılan en büyük ilerleme ve en modern tekniktir. Dolayısıyla günümüzde bu tekniği uygulayan kişi sayısı az, ancak her biri profesyoneldir. 

EMDR Ne İşe Yarar?

Seansları yapılandırılmış tekniklerden en modern ve en etkilisi olan EMDR, kişilerin yaşanılan olumsuz olaylara ve travmatizasyona karşı kendilerini daha güçlü hissetmelerine yardımcı olmaktadır. Geçmiş yaşam olayları zaman zaman sağ beyinde birikerek, kişinin işlevsel yapısını bozar ya da yavaşlatır. Dolayısıyla böyle durumlarda uygulanan en gelişmiş tekniktir. Sağ beyinde biriken olayların işlenerek sol beyine geçmesine yardımcı olan tedavi, kişilerin oldukça hızlı bir şekilde hayatlarına yeniden işlev kazandırabilmelerine yardımcı olmaktadır. 

emdr

EMDR tedavisi çeşitli avantajları beraberinde getirir. 

 • Kişiler hipervijilans yani duyusal hassasiyet ve hayat düzenine müdahaleci anılarından daha hızlı kurtulabilecektir. 
 • Zihnin başına gelen her şey, sağlıklı bir şekilde işlenip beynin sol lobuna geçecektir. Ayrıca duyusal denge ile mantık dengesi kurulacaktır. 
 • Beyin yaşanan olayları ilk etapta nasıl kodlarsa yaşamına o şekilde entegre etmektedir. Dolayısıyla bu durum hayat fonksiyonlarını verimsiz hale getirmektedir. EMDR tedavisi bu sorunların beynin mantıksal lobuna kodlanmasına yardımcı olmaktadır. 
 • Diğer tedavi tekniklerine kıyasla süreç çok daha hızlı ilerlemekte ve kişi bu anlamda tedavisini daha çabuk sonuçlandırmaktadır. Bu durum danışanlara zaman kazandıran, dolayısıyla çok daha konforlu olan bir süreci kapsayacaktır.
 • Olumlu duygular uyandırılmakta ve kökleşmiş inançlar derinden değiştirilerek, travma ile ilişkili davranışlar değiştirilmektedir. 

Nasıl Çalışır?

Tamamen travma odaklı bir çalışma göz eden EMDR, travmayı kişinin cildinde oluşan kıymıklı yırtıklara benzetir. Eğer bir kıymık olmasaydı, cilt onu tedavi edecek ve yara tamamen iyileşecekti. Fakat o kıymık yaranın bir türlü iyileşememesine neden olarak, acıyı büyütmektedir. Travma tam olarak budur ve bu tedavi ciltte oluşan kıymıkları düzeltmekte ve bu sayede travmanın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Yolu tıkayan engeller travmayı oluşturmakta, EMDR travmanın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. 

EMDR tedavisi travmanın depolanma ve işlenme şeklini değiştirmekte, işlenmemiş ya da tedavi edilmemiş yaralara şifa olmaktadır. Pozitif bilgi ağlarına bağlanan travmalar, anıların duygusal ve olumsuz geçişlerini azaltır. Travmayı doğal ve uyarlanabilir bir onarıma hazırlar, dolayısıyla zihin kendi kendini tedavi edebilir düzeye gelerek işlevselliği arttırır. Disfonksiyonel olarak depolanmış anıların neokortekste yer alan semantik bellekte işlenmesine olanak sağlar. Anıların tutarlı kişisel bir anlatıyla var olabilmesine yardımcı olmaktadır. 

emdr 2
emdr

EMDR kişilerin travmayla bağlantılı oluşan fiziksel semptomlarını da rahatlatıcı bir yöntemdir. Otonom sempatik sinir sisteminin rahatlamasına yardımcı olmakta ve fizyolojik aktivasyonun rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Kişinin zihnini bir laboratuvar ortamında izlemesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca yabancılaşmayı kullanarak kendi gerçeklerini keşfetmesine yardımcı olmaktadır. Kendi yaşamını farklı ve güçlü bir gözle değerlendirmesi sağlamak gerekir. Ayrıca anılarını bu teknikle çözümlemesi anlamını taşıdığına değinmek mümkündür.

EMDR Kimlere Uygulanır? Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Kişinin geçmişte bir travmasının olması uygulamayı yapmak için yeterlidir. Ancak terapistlerin travmayla EMDR çalışırken dikkatli olmalarında fayda vardır. Çünkü her travma bu teknik için uygun değildir. EMDR’nin temel, ileri düzey, çocuk ergen ve flash olmak üzere 4 farklı eğitimi bulunmaktadır. Dolayısıyla terapistlerin her eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde başlangıç düzeyiyle tamamlanmış eğitim üzerine yapılan çalışma, danışan açısından etkili olmayabilmektedir. 

EMDR’nin en rahat çalışabileceği durumlar:

şeklindedir.

EMDR Eğitimi

Her ruh sağlığı çalışanının alet çantasında bulunması gereken eğitimlerden biri olmakla beraber, özellikle çocuklarda çok iyi çalışan bir tekniktir. İnsan beyni yaşlandıkça yaşadığı olayları tekrar etmekte ve bununla bağlantılı örüntüler oluşturmaktadır. Travmanın duygusal bellekte işlenmeden yıllarca kalması, travmanın büyümesine neden olmaktadır. Oysa çocuklardaki durum bu şekilde değildir, çünkü örüntü ilerlememekte ve işlenme daha hızlı bir gelişme yürütmektedir. 

emdr 3
emdr

Travma bağlantılı bir çalışma yürütüyor olması dolayısıyla, yetkin olmayan kişilerin bu eğitimden faydalanmamaları gerekir. Özellikle ruh sağlığı çalışanlarının mutlaka almaları gereken bir eğitimdir, çünkü hem terapist hem de danışan için süreci kolaylaştırmaktadır. Temel, ileri düzey, çocuk ergen ve flash olmak üzere 4 farklı eğitim bulunmaktadır. Her biri birbiriyle bağlantılıdır ve kişinin bir EMDR terapisti olabilmesi için bu eğitimlerin tamamını bitirmiş olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yarım kalmış bir eğitim, danışana faydadan ziyade zarar sağlayacaktır. 

EMDR Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. EMDR Kimlere Uygulanmaz?

Terapistin yetkinliğine göre cevabı değişebilecek bir sorudur. Terapist tüm eğitimlerini tamamlamış, kitapları okumuş, kendisini bu teknik konusunda yeterli hissediyorsa travmayla baş etmeye çalışan tüm danışanlara uygulama sağlayabilir. 

2. Online EMDR Eğitimi Alınır Mı?

Psikolog ve psikiyatri uzmanlarımız tarafından sağlanan online EMDR eğitimi, kişilere büyük bir konfor sağlamakta ve en az yüz yüze alınan eğitim kadar fayda sağlamaktadır. Kurumumuzda eğitimi veren uzmanlarımız bilgilerini en iyi şekilde aktarmakta, kişilere uygulayıcılık kazandırmaktadır.  

3. Online EMDR Terapisi İşe Yarar Mı?

Online Terapi eşliğinde sağlanan tedavi, kişiler için yüz yüze sağlanan tedavi kadar etki sağlamaktadır. Dolayısıyla kişilerin bununla ilgili herhangi bir kaygı yaşamalarına gerek olmamaktadır. Online psikolog ya da online psikiyatri tarafından sağlanan tedavi, kişilerin travmalara karşı duyarsızlaşmasını sağlayacak ve travmayı yeniden işlemesine katkı sunacaktır. 

4. EMDR tedavisini kimler uygulayabilir?

Bu tedaviyi psikolog veya psikiyatri uzmanları gibi ruh sağlığı çalışanlarının tamamı uygulayabilmektedir. Ancak eğitimin bir uzmandan alınması ve tamamıyla bitirilmesi, kesinlikle yarım bırakılmaması gerekmektedir. 

5. EMDR Terapisi Tehlikeli Midir?

Son derece etkili tekniklerden biri olan EMDR, uzman bir terapist tarafından uygulanmadığı takdirde tehlike arz edebilen bir terapi tekniğidir. Çünkü kişinin travmalarıyla yüzleşmesi, her zaman düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. 8 aşamanın profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi, egzersizlerin en iyi şekilde danışana öğretilmesi, kaynakların yüklenmesi ve güvenli alanın doğru seçilmesi gerekmektedir. 

6. EMDR Terapisi Fiyatları

EMDR fiyatları terapiyi uygulayacak psikolog ya da psikiyatri uzmanına göre değişiklik göstermektedir. Daha kısa sürede çözümlenen bir teknik olması dolayısıyla son derece uygun fiyatlar teklif edilmektedir. Online EMDR terapisi almak isteyen kişiler, kurumumuzla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir.  

7. EMDR Eğitimi Fiyatları

Her uzmanın bu tekniği alet çantasına koyarak kendini geliştirebilmesi amacıyla, kurumumuz kaliteli ve paha biçilemez bir eğitim için en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Bölümden bölüme fiyatların değişiklik göstermesi dolayısıyla, kişilerin fiyat bilgisi almak amaçlı kurumumuzla iletişime geçmeleri gerekecektir. İyi bir eğitimi almak herkesin hakkıdır ve kişilerin bunun için fahiş fiyatlar ödeyerek kendilerini zarara sokmasına gerek yoktur. Çevrimiçi Terapi olarak kurumumuz, hem danışma, hem de eğitim için tercih edebileceğiniz kurumlar arasında en iyisidir.

Seray Serdar

Lisans eğitimini Haliç Üniversitesinde tamamlayan Seray Serdar, eğitim hayatı boyunca katıldığı seminer, eğitim ve akademik araştırmalar ile kendini geliştirmiştir. Vaka çeşitliliği en yüksek olan uzmanlar arasındadır. İstanbul Gedik Üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Çevrimiçi Terapi’de online terapi hizmeti vermekte ayrıca eğitmen olarak görev almaktadır.

Yorumlar 709

 1. Ali uludağ says:

  Emdr eğitimini çevrimiçi terapiden aldım ve şu an aktif olarak kullanmaktayım çok iyi nir eğitimdi. Çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim eğitmlerin devamını dliyorum

 2. Filiz obuz says:

  Emdr, BDT ve çot tekniklerini sizlerden aldım ve hepsi ücretine göre çok kaliteli eğitimleri. Tesekkür ederim

 3. Geri bildirim: Psikolog ve Psikiyatri Arasındaki Fark Nedir? | Çevrimiçi Terapi
 4. Gizem says:

  Emdr çok güzel açıklamışsınız kapsamlı ve ayrıntılı bir bilgilendirme olmuş. Bu şekilde terapi yaklaşımlarıyla ilgili yazılarınızın artmasını bekliyorum, çok aydınlatıcı.üçretsiz Eğitimlerinizin devamını sabırsızlıkla bekliyoruz

 5. Burak Mert says:

  EMDR’ın bilimsel arka planıyla doğrulanan bir terapötik yaklaşım olduğundan haberdarım. İşlevselliği deneysel olarak ispatlanan ve zihinselleştiemeyi temel alan geleneksel terapi yaklaşımlarına ilaveten güçlü bir şifa kaynağı olmasından ötürü eğitimlerinize katılmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 6. Sümeyye Keskin says:

  Bu tarz eğitimlere online olarak ulaşabilmek ve değerli ve birikimli hocalar eşliğinde eğitimleri alabilmek harika gerçekten. Çevrimiçi terapinin biz ruh sağlığı çalışanlarına sunduğu emdr eğitimi ve bu bilgilendirici yazı için çok teşekkür ederim.

 7. hülya tanas telci says:

  herkese merhaba cevrimiçi terapiden bdt, temel emdr, flash emdr eğitimlerini aldım. tüm bu eğitimlerde gösterdikleri özveri, ortaya koydukları performans serdar hoca ve cemil hocanın yetkinliği ve donanımı bir harikaydı. böylesi eğitimleri organize ettiğiniz ve bizlere bu değerli hocalarla tanışma imkanı sunduğunuz için tüm çevrimiçi terapi ailesine teşekkürler.

 8. Ebru ERGİN says:

  EMDR, her zaman merak ettiğim ve içerik olarak bilgi sahibi olmak istediğim bir teknikti. Yazınız bu konuda bilgi sahibi olmam için aydınlatıcı oldu .Eğitimini almak için sabırsızlanıyorum. Böyle güzel imkanlar sunduğunuz için teşekkür ederiz Çevrimiçi terapi ailesi.

 9. Ayşen Kübra Güney says:

  Beden sağlığı kadar zihinsel sağlık da çok önemlidir. Emdr, ileride terapist olabilirsem kullanmak isteyeceğim etkili bir yöntem. Bu bilgilendirici ve açıklayıcı blog yazısı ve kendimizi gelistirebilmemiz sağlayan eğitimleriniz için çok teşekkür ederim

 10. Ezgi says:

  EMDR ne olduğu, nasıl kullanılacağı hakkında andınlatıcı bir yazı olmuş, emeğinize sağlık. 30 ağustos için açtınız eğitimlerin de çok verimli olacağına inanıyorum 😊

 11. Ayşen Kübra Güney says:

  Fiziksel sağlık kadar ruhsal sağlık da çok önemlidir. Emdr ileride terapist olabilirsem kullanmak isteyeceğim etkili bir yöntem. Bu açıklayıcı blog yazısı ve kendimizi gelistirebilmemizi sağlayan eğitimler için çok teşekkür ederim.

 12. Ömer says:

  Verdiğiniz eğitimleri çok faydalı buluyorum. Her eğitimi kaçırmamaya çalışıyorum. Umarım eğitimleri bizlere tekrar açarsınız.

  • Ümran Tan says:

   Daha önce aldığım bdt eğitiminden sonra çevrimiçi terapinin Emdr eğitiminin de aynı kalitede olacağından hiç şüphem yok. Her şey için teşekkürler. Ruh sağlığı alanı sayenizde kaliteli eğitimlere ulaşabiliyor.

 13. Ayşe DURMUŞOĞLU says:

  Çevrimiçi terapi ruh sağlığı alanına gerçek manada hizmet vermektedir. Ayrıca bu eğitimlerin herkesin ulaşabileceği meblağlarda olması fırsat eşitliği sağlamaktadır. Emdr gibi çağdaş bir yöntemi öğrenmeyi çok isterim. Ulaşabildiğim tüm eğitimler çok kaliteli ve emek verilmişti.

 14. Ayşe Onat Çam says:

  EMDR anladığım kadarıyla travma durumlarında oldukça sıklıkla başvurulan bir terapi biçimi, bu da çalışma alanında karşılaştığımız vakalara yardımcı olmak açısından bize iyi bir bakış açısı ve derinlik kazandırabilir. EMDR eğitimini sizin gibi yetkin hocaların bulunduğu bu kurumdan almayı gerçekten çok isterim. Mesleki gelişimimiz için çok önemli bir adım, gelecekteki eğitimleri de sabırsızlıkla bekliyorum.

 15. Çağlayan Yıldırım says:

  Her şey için çok teşekkür ederim. Gelişimimizi bu kadar düşünüp destekleyen her daim kaliteli eğitimlerle gelen sizler bizim için elinizden geleni yaptınız

 16. Çağlayan Yıldırım says:

  Her şey için teşekkürler. Sayenizde nice şeyler öğrendim. Bu eğitimleri ücretsiz yapmanız da çok avantajlı idi

 17. Ayşen Kübra Güney says:

  Fiziksel sağlık kadar ruhsal sağlık da çok önemlidir. Emdr, ileride terapist olabilirsem kullanmak isteyeceğim etkili bir yöntem. Bu açıklayıcı blog yazısı ve kendimizi gelistirebilmemizi sağlayan eğitimler için çok teşekkür ederim

 18. Gulsum says:

  Çevrimiçi terapiden ilk olarak bilişsel davranışçı terapi eğitimini aldım ve çok memnun kaldım. Ardından diğerlerini de aldım. İyi ki varsınız. Alamadığım diğer eğitimler için 30 ağustos çok iyi bir fırsat olacak 😍

 19. Rıdvan erdil says:

  Ruh sağlığı çalışanlarına terapi eğitimlerini çok makul bir ücret karşılığında çok kaliteli ve tecrübeli hocalardan veren başarılı bir kurum. Hangi eğitimi alırsanız alın pişman olmazsınız.Supervizyonlarla destekleyip eğitimin kalitesini daha da artırıyorlar. Teşekkürler çevrimiçi terap ekibi.

 20. Gizem says:

  Merhaba .
  Ben daha önce hiç buradan eğitim almıştım Ücretsiz bir şekilde bilgi birikimine katkı sağlamak mükemmel.Çevrimiçi terapiye şimdiden teşekkür ederim.30 ağustos için yapılan eğitimler harika

 21. Tuğçe says:

  EMDR ile ilgili merak edilen her şeye cevap niteliğinde bir yazı olmuş. Eğitimlerin yanında bir de böylesine güzel bilgilere kolaylıkla ulaşabildiğim için şanslıyım. Teşekkürler çevrimiçi terapi..

 22. Beyhan says:

  Bir çok patolojide özellikle travmatik durumlarda kullanılan EMDR, farklı teknikleri barındırması ve çeşitli aşamaları içermesi nedeniyle yeni uygulama alanları doğurmuştur. Bu tekniğin çevrimiçiterapi aracılığıyla bizlere ulaştırılmasının çok değerli olduğunu düşünüyorum.

  • Filiz says:

   Kuruluşunuzdan aldığım tüm eğitimler verdiğim ücretin çok üzerinde kalitedeydi. Tüm hocalarımıza teşekkürler.

 23. Büşra says:

  Verdiğiniz güzel içerikler ve alana kattıklarınız gerçekten çok güzel. Eğitimlerin devamı niteliğinde çok güzel bilgiler arıyoruz. Verilen emekler ve güzel eğitimlerini için teşekkür ederiz.

 24. Geri bildirim: Kayıp ve Yas Süreci Nasıl Sağlıklı Bir Şekilde Atlatılır? |
 25. Serenay Ergin says:

  Emdr son yıllarda travmatik olayların çözülmesine dayalı çok güçlü bir psikoterapi yaklaşımı olmaya başladı. Emdr ruhsal rahatsızlıklarda etkili bir yöntem. Bizler gibi her ruh sağlığı çalışanının eğitimlenmesi gereken bir teknik.Bu eğitimi bizlere sunduğunuz İçin teşekkürler.

 26. Müyesser Fazlıoğlu says:

  Merhaba, eğitimlerin ücretsiz verilmesi ve meslektaşlarınızı bu şekilde desteklemeniz takdire şayan. Travma geçmişi olan kişilerle çalışıyorum ve bu eğitimin çok işime yarayacağına ve danışanlarıma fayda sağlayacağına inanıyorum. Merakla bekliyorum, umarım alabilirim. İyi çalışmalar 💐

 27. Esra says:

  Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. EMDR terapisinin amacı, bireyin geçmişte yaşadığı travmatik olaya karşı duyarsızlaşmasını sağlayarak, herhangi bir tetikleyici durum yaşanmadan anılarını hatırlamasını sağlayıp olumlu bakış açıcı sayesinde hafızasını yenileyip yeniden işlenip kodlanmasını sağlamaktır.

 28. Özge says:

  EMDR, öğrenmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istediğim bir terapi metodu. Bize böyle bir fırsat sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 29. Zehra sena says:

  EMDR tekniği ile ilgili yararlı bir yazı olmuş. Çevrimiçi Terapi’nin EMDR eğitimini almayı sabırsızlıkla bekliyorum böyle bir fırsat olması gercekten güzel

 30. Kemal says:

  Emdr ile ilgili bilmem gereken çok şey olduğunu fark ettim bu bilgilendirme için teşekkür ederim eğitim alarak daha fazla bilgi alacağım…

 31. Eshgin Muradov says:

  EMDR terapisi yaşadığımız ve etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olay, anı ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmamızı ve rahatlamamızı sağlayan bir yöntemdir.

  EMDR bir psikoterapi çeşididir, bu terapi boyunca zihnimizde yer alan anılarımıza ait bilgileri yeniden işleriz. Danışanlardaki rahatsızlığın nedeninin, olumsuz ve kötü olarak depolanmış hafıza ve anılar olduğunu belirten ve tedavide adaptif (uyumsal) bilgi işleme modelinin rehberliğinde bu kötü anıları değiştiren bir psikoterapidir. Yanlış inanışlar ve uyumsuz davranışlar bu depolanmış eski yaşantılarımızın anılarından kaynaklanır. Biz bu hedef anılara ulaşırız ve bunları terapi ile işleyerek değiştiririz. Sonrasında daha uyumlu bir çözümü güçlendirmek için diğer yaşam tecrübelerimizin anıları ile birleştiririz.

 32. Rəna says:

  Salam, mən buradan heç eğitim almamışam. Bir arkadaşım üzərindən yeni tanımışam.EMDR terapiya bir psikoloq için çok önemli terapiyarlardan biridir. EMDR terapiya webinarını sabırsızlıkla bekliyorum, çok teşekkür ediyorum.

  • Alihan Duran says:

   Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. EMDR terapisinin amacı, bireyin geçmişte yaşadığı travmatik olaya karşı duyarsızlaşmasını sağlayarak, herhangi bir tetikleyici durum yaşanmadan anılarını hatırlamasını sağlayıp olumlu bakış açıcı sayesinde hafızasını yenileyip yeniden işlenip kodlanmasını sağlamaktır.

 33. Meryem says:

  Emdr ile ilgili oldukça güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş . Emdr eğitimi almayı çok ama çok isterim. En çok merak ettiğim eğitim diyebilirim. Daha önce hiç katılmadım. Umarım seçilen kişilerden biri olup ben de bu güzel eğitimden yararlanırım. Her şey için teşekkürler.

 34. Meryem says:

  Merhaba .
  Ben daha önce hiç buradan eğitim almadım ama bizzat seminerine katıldığım bir hoca sayesinde keşfedince çok heyecanlandım. Takipte kaldım . Eğitimi almak için oldukça heyecanlıyım. Ücretsiz bir şekilde bilgi birikimine katkı sağlamak çok güzel bir şey . Çevrimiçi terapiye şimdiden teşekkür ederim.

 35. Sürme says:

  BDT, cinsel terapi ve aktarim odakli terapiyi sizden almis birisi olarak EMDR eğitimini de sabirsizlikla bekliyorum, böyle güzel egitimler duzenlediginiz icin teşekkürler

 36. İrem KEZİK says:

  Derslerimde sık duyduğum EMDR’yi, stajda da konuşmamız üzerine EMDR eğitimine olan isteğim daha da arttı. Faydalı bir eğitim olacağına dair ve yüksek faydayı sağlayacağıma dair inancım tam.

 37. Leyla says:

  Günlük hayatta yaşadığımız olumsuz durum ve olaylarla baş etmeye çalışırken bu bilgilendirme ve eğitimlerle destek sağlayan sizlere teşekkür ederiz. Ruh sağlığı alana katkılarınızdan dolayı ayrıca teşekkürler.

 38. Vüsale says:

  Çevrimciterapi səhifəsini uzun sürədir izləyirəm.EMDR terapi eğitimi almağı çox istəyirdim .Malum savaşdan sonra qazilerimiz, şehid ailelerimiz var.EMDR terapi uyqulamaq istəyirəm.Təşəkkürlər Çevrimciterapi!

 39. Betül Öztoprak Altunay says:

  EMDR gerçekten oldukça etkili ve ruh sağlığı çalışanlarının mutlaka bilmesi gereken bir yöntem. Siz de bu yazıda birçok yönünden bahsetmişsiniz teşekkür ederiz. Verdiğiniz eğitimle kendimize çok şey katmış olacağız.

 40. Betül Öztoprak Altunay says:

  EMDR hem anıya hem de inançlara odaklandığı için gerçekten çok etkili bir yöntem. Siz de bu tekniği birçok yönüyle ele almışsınız, teşekkür ederiz. Eğitimini alarak sayenizde kendimize çok şey katmış olacağız.

 41. Merve Biroğlu says:

  Günümüz şartları için oldukça önemli olan bu terapi yöntemi, birçok insan için oldukça faydalı olmaktadır. Böyle bir konuda erişim kolaylığı sağlamanız biz uzmanlar ve toplum için oldukça önemli. Teşekkürler..

 42. Gunel says:

  EMDR terapi gunumuzde cok sik kullanilan bir terapidi.Azerbeycanda 44 gunluk savasda travma almis ailelerle islemek icin en guzel bir metoddur.Insaallah bana da kismet olur bu egitime katilmak.Her kese bu firsat icin tesekkur ederim

 43. Zərnigar says:

  Salam. EMDR təlimi haqqında bütün yazını oxudum. Çox maraqlı və həqiqətən zaman baxımından çox dəyərli bir terapiya üsuludur. Ümid edirəm mən də qardaş ölkədən bu terapiyanı mükəmməl şəkildə almaq şansına sahib olaram. Hamımıza uğurlar.

 44. Online Psikolog says:

  EMDR, özellikle travmalarda kullanılan bir psikolojik tedavi yöntemidir. EMDR tedavisinde, Göz hareketleriyle travmalarda yaşanan olaylar sonucunda hissedilenler duyarsızlaştırılmaya veya yerine daha iyi hisler koyulmaya çalışılır.

 45. Şeyma Damar says:

  Psikoloji alanıyla ilgili en değerli eğitimlerden biri. Bu eğitimi almamızı sağladığınız ve bizi fazlasıyla bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim

 46. Merve eren says:

  Merhaba EMDR yöntemi hem uygulayana hem de uygulanana güvende hissettiren bir yöntem diye düşünüyorum. Çünkü kanıta dayalı ve uygulayıcı belli bir standarta uyuyor. Uygulanan böylece psikologtan kaynaklanabilecek yanlılıklardan kurtuluyor. Bu yöntemi kullanabilmek uzmanlar için ayrıcalık diye düşünüyorum. Alet çantama emdryi de bekliyorum

 47. Erdal HELVACI says:

  EMDR eğitimini online olarak verdiğimiz için teşekkür ederim. Bu fırsattan yararlanmayı çok isterim. Travma geçirmiş bireyler için çok etkili olan bu yöntemi uygulayıcı sertifikası aldıktan sonra sıklıkla kullanacağım. Umarım verimli bir eğitim süreci geçiririz.

 48. Feyza Nur Altındal says:

  Emdr Travma ile çalışan ruh sağlığı uzmanlarının yararlandığı bir yaklaşımdır, bizler için çok faydalı olacaktır. Bu imkanı sunduğunuz için Çevrimiçi terapi ailesine teşekkür ederim.

 49. İlknur Yılmaz says:

  Emdr eğitimini hazırlayıp bizlere sunduğunuz ve alan içi böyle kıymetli bilgileri sakınmayıp bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Heyecanla diğer teknik eğitimlerinizi de bekliyoruz 👌🏻

 50. Hatice Balcı says:

  Özellikle online olarak da kullanılabilir bir teknik olması günümüzde covid salgın hastalığıyla değişen durumlara entegre edilebilmesini sağlıyor. Hızlı ve etkili bir teknik olması da diğer bir artısı sanırım. Bunun için öğrenmek isterim

 51. Nazlı didem aslan says:

  Çok güzel özetlenip çok güzel bilgileri bütünleştirip bize sunmuşsunuz tekrar tekrar teşekkür ederim.Böyle güzel fırsatları bana ve diğer arkadaşlarada sunduğunuz için size minnettarız.

 52. Berfin says:

  Emdr eğitimin psikoloji alanında travma geçirmiş insanlar üzerinde etkisinin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Böyle bir eğitimin bizlere kolaylıkla erişebilmesini ve bizlerinde öğrenebilmesini sağlamanız çok güzel bir düşünce teşekkür ederim.

 53. Beyza baykal says:

  Emdr hakkındaki bilgilendirmeyi çok güzel hazırlamışsınız teşekkür ederiz. Eğitimlerinizn herkese ulaşması için verdiğiniz emekler içinde.. umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerin arasında olabilirim. Kolaylıklar diliyorum💚

 54. Fadime says:

  Bu zorlu süreçte değerli eğitimlerinizi alma fırsatı sağladığınız için çok teşekkürler. Alanımızı olan bu katkınız çok büyük. Biz öğrencileri düşünerek yüksek ücretli eğitimlere karşı bize değerli hocaların tecrübelerini bilgilerini daha uyguna alma fırsatı sağladığınız için çevrim içi terapiye çook teşekkürler. İyiki varsınız.

 55. Mine says:

  Bizlere bu kadar destek olduğunuz için teşekkür ederim. Yine harika bir eğitim şansı sundunuz bizlere. EMDR hakkında ki bu detaylı ve açıklayıcı yazınız harika olmuş. Eğitimi sabırsızlık ile bekliyorum.

 56. Havva says:

  Bizlere bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Ilk olarak alacağım bu eğitim için çok heyecanlıyım. 😊

 57. Sultan says:

  Çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Emeğinize sağlık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 58. Şeyma says:

  Psikoloji alanıyla ilgili bizleri geliştirecek çok güzel ve kıymetli eğitimler yapıyorsunuz. Bu eğitim de bizler için çok faydalı olacaktir eminim teşekkür ederim şimdiden

 59. Ayşe erdur says:

  Merhabalar. Toplumsal olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz alan bu.. hepimizin hem bireysel hem toplumsal travmaları varken, emdr nin önemi cok yakinda herkesçe anlaşılacak insallah. Bu konuyu destekleyen herkese cok tesekkur ederim

 60. Caner Ceylan says:

  Şuana kadar çevrimçi terapiden aldığım eğitimlerden çok memnunum. Umarım EMDR eğitimini de en kısa zamanda alacağım. Bizler için verdiğiniz bu destekler için çok teşekkür ediyorum. EMDR özellikle travmatik yaşantılarda uygulanan etkili bi terapi yöntemidir . Alandaki herkesin mutlaka alması gereken bir eğitimdir.

 61. Gonca Hasgül says:

  Emdr günümüzde tercih edilmeye başlanmış güzel bir yöntemdir. Uzun zamandır almak istediğim bir eğitimdi. Böyle bir eğitim almama vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

 62. Dilşad says:

  EMDR tekniği hakkında oldukça bilgilendirici ve faydalı bir yazı olmuş. Terapide birçok konuda kullanışlı olan bu teknik hakkında bizi bilgilendirdiğiniz ve bize bu tekniğin eğitimini sunduğunuz için teşekkürler.

 63. Gülsüm erbaş says:

  Böyle güzel egitimleri bizlere ulaştirdiginiz icin tesekkur ederiz.kesinlikle bir psikolojik danışmanın katılması gereken egitimlerden biri oldugunu düşünüyorum.meslekdaşlarim adina da teşekkür ederim

 64. Çağlar says:

  Bize bu eğitim olanaklarını sağladığınız için çok teşekkür ederim. Çevremdeki meslektaşlarımı da bu eğitime katılmaları konusunda destekleyeceğim. EMDR eğitimini merakla bekliyorum.

 65. Himmet Sayman says:

  EMDR, travmalar için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde danışanı duyarsızlaştırma ve yeniden işleme prosedürünü içerir. Danışanın yaşadığı travmatik olayın etkisinden çıkması ve içsel anlamlandırmasını sağlayan bir yöntemdir. Egitiminizden memnun kalacağıma inanıyorum.

 66. Ensar Arslan says:

  EMDR travmalar için çok gerekli ve önemli olan bir terapi türüdür.Bu yüzden travma yaşayan kisilere EMDR mutlaka yapılmalıdır başka türlü fayda sağlanamaz..

  • Ümmügülsün says:

   Emdr eğitimini almayı uzun süredir istiyordum, güzel bir açıkla olmuş,emeğinize sağlık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz ve alana dair fazlasıyla geliştirecek olan bu eğitimi bizlere ulaştırdığınız için teşekkür ediyorum🌺

 67. Online Psikolog says:

  Her ruh sağlığı çalışanının malzeme çantasında olması gereken bu harika EMDR eğitimini ücretsiz veya çok cüz’i rakamlarla veriyor olmanız muhteşem bir şey ☺️

 68. Tuğba Cömert says:

  Emdr yi çok merak ediyorum. Sistemik psikoterapi eğitimi alıyorum. Hocalarımız Emdr yi çok tavsiye ediyor ve bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bize sunduğunuz bu imkanlardan dolayı çok teşekkür ederim

 69. Şenay says:

  Bize verdiğiniz eğitimler muhteşem.EMDR çok merak ettiğim bir eğitim.Bu eğitimi maddi yetersizlikler den dolayı alabileceğimi hiç düşünmüyordum.Cevrimici terapi sayesinde kendimi gelistiriyorum.Egitimler ve bize ders veren hocalar çok kaliteli ve değerli. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsiniz

 70. Ayşe Bal says:

  Temelde yoğun korku ve kaygılar için uygulansada günümüzde birçok psikiyatrik rahatsızlıkta kullanılmaktadır. Emdr yaşadığımız etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olay anı ve huzursuzluklarımızı anlamlandırmak etkisinden kurtulmak rahatlamayı sağlamak için kullanılan bir yöntemdir.
  Bu terapi süresince zihnimizde yer alan anılarımıza ait bigileri yeniden işleriz.

 71. Zeynep says:

  Yine yeniden muhteşem bir eğitimle geldiniz hoş geldiniz… Emdr eğitimi için sabırsızlanıyorum, kaliteli ve faydalı olacağına hiç şüphem yok.umarim çekilişle izleme şansına sahip olurum .ne kadar söz söylensede az kalıcak .emekleriniz için minnettarım.tesekkurler çevrimiçi terapi

 72. Rabia Koca says:

  EMDR terapisi yaşadığımız ve etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olay, anı ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmamızı ve rahatlamamızı sağlayan bir yöntemdir. EMDR bir psikoterapi çeşididir, bu terapi boyunca zihnimizde yer alan anılarımıza ait bilgileri yeniden işleriz. Bu harika bilgilendirme yazısı için teşekkürler alanımızda 1 numarasınız 🥰🥰🥰

 73. Göktuğ says:

  Alana dair bizleri fazlasıyla geliştirecek olan bu eğitimi bizlere kolay biçimde ulaştırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bu eğitimler arttıkça bizler alana daha hakim olacağız ve bunda sizin emeğiniz gerçekten çok büyük olacak.

 74. Serdar ÇAVUŞLAR says:

  Emdr özellikle travma konusunda etkililiğini kanıtlamış bir terapi modeli. 8 aşamalı yapılanmış protokolleri sorun alanına yönelik çalışmada sağlam bir zeminde ilerlemenize olanak vereceğini düşünüyorum. Francine Shapiro nun kitabını inceledim ve kesinlikle almam gereken bir terapi eğitimi olduğunu anladım. Abreaksiyon başta olmak üzere birçok belirtide işe yaracağını, işlevsel olacağını düşünüyorum.

 75. Enise says:

  Göz Hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme tedavisidir. Beynin bozulmuş olan mekanizmasını düzelmeyi işlenmemiş anıları işlemeyi hedefler.
  Akut Stres Bozukluğu ( Ani gelişen olumsuz yaşam olayları)
  Aldatma/Aldatılma Sorunları
  Ölüm ve Yas Sorunları
  Stresle Baş Etme
  Kaygı Bozuklukları
  Panik Bozukluk
  Öfke Sorunları
  Depresyon
  Sınav Kaygısı
  Fobiler
  Kapalı alan (Agora fobi; özellikle EMAR Tomografi ve asansör ile ilgili fobiler)
  Yeme Bozuklukları, (Obezite, AnoreksiyaBlumiya, AnoreksiyaNervoza)
  Migren, Fibromiyalji
  Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
  Cinsel Sorunlar
  Bağımlılık Sorunları
  Özgüven Eksikliği
  Perfomans Endişesi
  Performans geliştirme
  Uykusuzluk
  Ayrılık, AŞK acısı ile baş etme
  Organ kayıplarına bağlı sorunlar, Fantom ağrı, ağır ameliyatlar sonrası oluşan psikolojik sorunlar)
  Şiddet,İstismar, İhmal, gibi erken dönem çocukluk travmaları
  Cinsel istismar, taciz, tecavüz
  Kaza, doğal felaket, sosyal olaylara bağlı travmalar
  Narsistik, Borderline, Psikotik, vb, Kişilik Bozuklukları
  Tedavilerinde kullanılır

 76. Betül Gülesin Küçük says:

  EMDR, travmalar için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde danışanı duyarsızlaştırma ve yeniden işleme prosedürünü içerir. Danışanın yaşadığı travmatik olayın etkisinden çıkması ve içsel anlamlandırmasını sağlaması ile yaşadığı huzursuzluk hissinden çıkmasını sağlar.

 77. Ennur Gizem KÖK says:

  EMDR özelikle travma sonrasında kullanılan, farklı tekniklerle kişinin kendi olumsuz deneyimlerinin dışavurumunu gözlemleme fırsatı sağlayan bir terapi yöntemidir. EMDR hakkındaki bu eğitimin fazlasıyla faydalı olabileceğine inanıyorum. Özellikle eğitimlerin ulaşılabilir olması biz psikoloji öğrencileri için çok büyük bir avantaj. Bu eğitime katılma fırsatı elde etmeyi çok isterim.

 78. Abdullah says:

  Başlattığımız bu kampanya ile alandaki psikologlara emdr egitimi gibi önemli bir eğitimi uygun koşullarda verdiğiniz için size minnettariz başarılarınızın devamını dilerim çok teşekkürler iyi çalışmalar

 79. Zeynep avcı says:

  Emdr terapisinin travmada etkililiğinin ispatlanmış olması ve çevrimiçi terapide blog metni olarak detaylı anlatılması bizler için büyük bir şans. Her türlü emeğiniz için teşekkürler.

 80. İnci says:

  Alana dair kaliteli eğitimi ulaşılabilir imkânlara dönüştürmek en büyük destek idi. Alanın ihtiyacını gözeterek uzmanların gelisimine sağladığınız destek dolayısıyla çevrimiçi ailesine teşekkür ederim.

 81. Nejla says:

  EMDR ile gelişen ve işlevselliği her geçen gün artan bir alanda yeni teknik ve keşifler ile insanlara ve bilime daha da katkı sağlama ayrıcalığını her meslek elemanının sahip olması gereken bir eğitim olanağı ile ve çevrimiçi terapi farkı ile yaşama mutluluğu

  • SİBEL says:

   Alana dair bizleri geliştirip destek verdiğiniz, gelişimize katkı verdiğiniz bizleri bu yolda yalnız bırakmayıp eğitimleri en kalitelisi den vermeye çalıştığınız için çok teşekkür ederiz.

 82. Sena Akkoca says:

  Güzel işler yapıyorsunuz teşekkürler..

 83. Melike Tiğle says:

  Emdr nedir çok güzel açıklamışsınız. Emeğinize sağlık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🌿🌺

  • Ramazan says:

   Emdr taramalarda kullanılan bir tedavi yöntemidir. Danışanların geçmişte yaşadığı travmaların duygu yükünü azaltan bir yöntemdir. Olay veya durum değişmez ama kişinin olaya yönelik yorumu değişir. Beyinde kitli kalan travması bu vesileyle çözülmesi amaclanir.

 84. Melike Tiğle says:

  Çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Emeğinize sağlık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🌿🌺

 85. Merve Aydın says:

  Merhaba verdiğiniz eğitimlerin hepsi çok kaliteli, sizin sayenizde mesleki anlamda bilgi ve deneyimim arttı. Çok teşekkür ederim, iyi ki çevrimiçi terapi. Farklı eğitimleri de sizden almayı çok isterim

 86. yağmur says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile alakalı oldukça faydalı bir yazı. Çevrimiçi Terapi her zaman en iyi olmaya devam ediyor. Umarım bu çizgide ve kalitede devam edersiniz …

 87. Bulut says:

  Bütün eğitimlerde olduğu gibi yine muhteşem bir eğitim ile çevrimiçiterapi farkını ortaya koymuş. Heyecanlı bir şekilde bekliyorum. Diğer almış olduğum eğitimlerden memnundum inşallah EMDR eğitimide verimli geçer. Şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

 88. İmran ceyhan says:

  Pandemi dönemini verimli geçirmemize vesile olduğunuz ve ulaşılabilir eğitimler sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum, aldığım eğitimlerden oldukça memnun kaldım ve fırsat buldukça sizinle kendimi daha da geliştirmek isterim,

 89. Bildan says:

  Uzun süredir almak istediğim eğitimlerden bir tanesi. Gerek dünyada gerekse ülkemizde son zamanlarda bizim de şahit olduğumuz büyük olaylar insanlarda travmalara neden oluyor bu nedenle meslek hayatımda bu tekniğin bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Bu egitimi tamamlamayı çok isterim. 😉

 90. Göktuğ says:

  Yine güzel bir eğitimle karşımızdasınız. İnsanların fiziksel sağlığı kadar ruh sağlığının da önemli olduğunu herkese gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Tüm ruh sağlığı çalışanlarına sağladığınız faydalar için hepinize ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

  • Sultan says:

   Çok güzel bir bilgilendirme olmuş. Emeğinize sağlık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 91. Ayşenur Bayram says:

  Çevrimiçi Terapi ‘den dört eğitim aldım. Dördü de birbirinden kaliteli ve çok nitelikli idi. EMDR konusunda da yine çevrimiçi terapiyi seçmek istiyorum Şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca EMDR’ İ çok açıklayıcı bir anlatım olmuş. Elinize emeğinize sağlık.

 92. Begüm Aksoylu says:

  Uzun süredir çevrimiçi terapinin çalışmalarını takip ediyorum. İnsanların olumlu dönüşlerini okuduktan sonra ben de eğitiminizi deneyimlemek istedim. Keyifli ve verimli bir çalışma olacağı ümidini taşıyorum. Emekleriniz için teşekkürler

 93. Nilüfer says:

  Bir panik atak hastası aynı zamanda ruh sağlığı meslek elemanıyım. Daha önce EmDr uygulatmış biriyim. Etkinliğini birebir gözlemleme şansı buldum. Simdi uygulayan olmak heyecan verici. Teşekkürler..

 94. Kamuran Ataman says:

  Bu eğitim, çevrimiçi terapi ailesinden alacağım ilk eğitim olacak. Emdr eğitimini merakla bekliyorum. Yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla da güzel bir eğitim bizi bekliyor.

 95. Esma Özdemir says:

  Yenilikçi yöntemlerle ve eğitimi ticarete dönüştürmeden, bilgiye maddi bir değer biçmeksizin emek veren böyle bir etkinlik başlayan herkes bu meslek bu alan bu bilim dalı için gerçekten gönül veren kimselerdir. Ne kadar teşekkür etsem-etsek eminim az kalacaktır. İyi ki yollarımız kesişti, amacı sertifika alıp duvara asmak olmayan, bir şeyleri öğrenmek isteyen herkes için faydanız yadsınamaz…

 96. Psikolog Muhammed Sevilgen says:

  Bir muhteşem eğitim daha. Çevrimiçi terapinin eğitimleriyle alana dair umutlarimiz her geçen gün dahada yeşilleniyor. Umarim dahada artarak devam eder.

 97. Sümeyra GÜLER ÖZSOY says:

  Pandemi döneminde online eğitimlere verdiğiniz önem sayesinde evimizde muhteşem bilgilere ulaşmanın konforunu yaşamaktayız. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum Kolaylıklar diliyorum eğitimlerinizin devamını beklemekteyiz.

 98. Hatice Şahin says:

  Şimdiye kadar aldığım eğitimler mükemmeldi. Alanında uzman ekibinizle ruh sağlığı çalışanlarına yaptığınız katkılar tartışmasız çok faydalı. Her şey için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

  • Nilüfer says:

   Çevrimiçi terapiyle tanışma egitimim olacak. Uzun zamandir sosyal medyadan asinayim ancak egitimlerine katılmadım.

 99. Sema says:

  EMDR nedir, hangi hastalıklarda kullanılır, kimlere uygulanır vb. konularda aydınlatıcı bir yazı olmuş. Psikologlar almamız gereken birçok eğitimi ucuz, kaliteli ve kolay ulaşılabilir kıldığınız için çok teşekkür ederiz. Umarım daha fazla eğitimle alanda kendimizi geliştirmemize katkı sağlarsınız.

 100. Ercan Tanrıkulu says:

  Merhaba vereceğiniz eğitim alanında yetkin ve sürece uygun bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan bakıldığında merakla beklediğim bir eğitim. Umarım en kısa zamanda başlar ve ben de bu eğitime katılabilirim. İyi günler dilerim.

 101. Ugurcan luzumlu says:

  Merhaba. Emdr ve sema terapi eğitimlerine katılmak istiyorum. Verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz. Instagram ve telegramdan takip ediyorum.

 102. Eda Rahşan Deniz says:

  Merhaba! Ruh sağlığı alanında çalışanları profesyonel çalışmalarınızla desteklediğiniz için teşekkür ediyorum. Bir ruh sağlığı çalışanı olarak eğitimlerimizden istifade ediyor olmak mesleki olarak beni destekliyor. Çalışmalarımızda başarılar diliyorum.

 103. Zeynep says:

  Emdr tüm dünyada fazlası ile kullanılan bir teknik daha önce davranış bilimleri enstitüsü den almış ve yoğun olarak uygulayan bir uzman olarak söylüyorum ki ruh sağlığı uzmanlarının kesinlikle alması gereken bir eğitim. Bu eğitimi cüzi bir miktar karşılığı vermeniz ve bir çok kişinin yararlanmasını sağlamanız adına ben çok mutluyum.. Belki böylece daha çok insana dokunuruz.. Sonuçta travmalar ile dolu bir ülkede yaşıyoruz!! Çok ihtiyaç var.

 104. Ayşe says:

  Cevirimiciterapi bunyesinde verilen egitimler gercekten cok verimli oldu benim icin. Su ana kadar birkac ucretli ve pek cok da ucretsiz egitiminden istifade ettim. Tum emegi gecenlere sonduz tesekkurler.

 105. Hülya GÜLÇİN says:

  Cevrimici terapi ile alanımda kendimi daha güçlü ve donanımlı hissediyorum. Sizinle çıktığımız bu yolculuk hiç bitmesin. Iyi ki varsınız ve iyi ki bu egitimleri ucretsiz alma sansini bize tanıdınız. Teşekkürler Cevrimici terapi❤👏👏

  • Leyla says:

   Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde yaşanan doğal afetler vb olumsuz yaşantılardan etkilenen bireylere ve bu bireylere psikolojik destek sağlayacak ruh sağlığı çalışanlarına faydalı bir yazı olmuş. Alana, alandaki ruh sağlığı çalışanlarına katkılarınız için teşekkür ederiz.

 106. Esra ertaş says:

  Merhabalar sitenizin bu konuda verdigi emeklerden dolayi çok teşekkür ederim. Alan konusunda bizlere verdiginiz destek bizlerin elini daha güçlü tutacaktır. Terapi odasında danışan karşısında kuramsal temel danısanlarimiza daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

  • Destan Arslan says:

   Sitenizde ücretsiz eğitimler vermeniz daha fazla eğitime daha kolay ulaşmamıza, öğrenmemize ve bunları seans odasında uygulamamıza yardımcı oluyor. Gelişmemiz yönünde gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederim 🙏

 107. Füsun says:

  EMDR eğitimi ne zamandır istediğim merak ettiğim bir eğitimdi.EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş.Bu güzel eğitimde birlikte olmak dileğiyle.Emeğinize sağlık

 108. Azra Ceren Yıldırım says:

  EMDR eğitimi almayı çok istediğim fakat fahiş fiyatlar sebebiyle alamadığım bir eğitimdi. Çevrimiçi Terapi’nin uygun fiyatlı ve kaliteli EMDR eğitiminden bahseden bir kaç arkadaşım aracılığıyla haberim oldu. Ben de bu eğitimi kaliteden ödün vermeyen bir kurumdan almak istiyorum, umarım bu şansa sahip olurum.

 109. Esra Telli says:

  Her ruh sağlığı uzmanının mutlaka öğrenmesi ve uygulaması gereken bu yöntemi Çevrimiçi Terapi farkıyla almak epey avantajlı. Hem EMDR uygulamasıyla ilgili hiç şüpheye mahal vermeyecek bir tanıtım yazınızla hem de verdiğiniz sağlam eğitimle bu işin öncüllerindensiniz👏🏻 Verdiğiniz emek ve kaliteniz için bir ruh sağlığı uzmanı olarak teşekkür ederim.

 110. Murat Teke says:

  EMDR terapisini en güzel şekilde anlatan bir yazı olmuş tebrik ediyorum. Bu eğitimi bizlere ücretsiz şekilde sunan sizlere teşekkür ediyorum.

 111. Esra says:

  Verdiğniz diğer eğitimler gibi Emdr eğitimi de oldukça önemli bir eğitim. Ruh sağlığı alanında çalışan kişiler olarak nekadar teşekkür etsek azdır.Uzun süredir alan için büyük emekler veriyorsunuz.Emeğinize sağlık. Buarada emdr yi anlatan yazınız oldukça açıklayıcı başarılı bir çalışma olmuş. 👏👏👏

 112. Gamze Akdoğan says:

  Merhabalar öncelikle elinize sağlık emdr ile ilgili açıklayıcı bir yazı olmuş. Bu yüzden emdr nin nasıl yapıldığıyla, uygulandığıyla ilgili eğitiminizi kazanmayı dört gözle bekliyorum.

 113. Mustafa says:

  Diğer eğitimler gibi bu eğitimin de çok faydalı olacağını düşünüyorum. ÇevrimiçiTerapi ailesine katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Herkesin faydalanması ümidiyle…

 114. Sema says:

  Çok faydalı bilgilendirici bir yazı olmuş. EMDR hakkında merak edilen bütün sorulara cevap niteliğinde bir yazı olmuş. Yine çok güzel bir eğitim imkanı sunuyorsunuz çok teşekkür ederiz.

 115. Seray Seray says:

  Yaptığınız bir çok eğitime katılmış biri olarak , her eğitim duyurunuzda bir sonrakini heyecanla bekliyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler . EMDR eğitim açıklaması da çok yararlı olmuş. Hiç kuşkusuz ki EMDR eğitimi de oldukça verimli olacaktır .🙏🏻

 116. Mervenur says:

  EMDR, bu tür izole anıların işlenmesini sağlayan fizyolojik temelli bir terapidir. Beynin zamanında yapamadığı işlemi yapmasını sağlar. Kilitli kalmış anı ile diğer anı ağları arasında ilişki kurulması, öğrenmenin sağlanarak bilginin adaptif bir şekilde depolanması mümkün olur. Danışan artık rahatsız olmaz ve anıyı yeni ve sağlıklı bir perspektiften görür.

 117. Nefise says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili oldukça faydalı bir yazı hazırlanmış. Çevrimiçi Terapiden aldığım diğer eğitimleri gibi güzel ve faydalı bir eğitim olacağına eminim. Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum.

 118. Beyza Sena Kayacan says:

  EMDR, sistematik olarak duyarsızlaştırma ve yeniden işleme olarak bilinen bir terapi şeklidir. Beyinde yer alan sağ ve sol lobun aynı anda aktive olmasını sağlayarak travmatik olaylara ait duyguların özmodülasyonunu sağlar.

 119. Psy says:

  Online psykolog

 120. Arzu says:

  Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme, psikoterapist Francine Shapiro’nun geliştirdiği, ABD’de 1987 yılında yaratılan travma arkası tedavi yöntemidir. Psikotravmatoloji dalına bağlı bir ruhsal tedavi yöntemi olmaktadır.

 121. Aysel says:

  Tekniği, faydalarını ve online süreçte kullanılabilirliğini açıklayan, son derece faydalı bilgiler sağlayan okuması keyifli bir yazı olmuş. Ruh sağlığı uzmanları olarak bu tarz bilgi ve eğitimlerin ulaşılabilir olması, meslek hayatımıza büyük katkılar sağlamakta ve bizlerin liyakatını arttırmaktadır. Alana ve bizlere katkılarınız için teşekkürler çevrimiçi terapi🙏

 122. Feride Ünal Aydın says:

  Daha önce BDT eğitimi aldım Çevrimiçi Terapiden.Çok memnun kaldım.Bizlere bu güzel, faydalı eğitimleri sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 123. Irmak says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile alakalı oldukça faydalı bir yazıdır . Çevrimiçi Terapi bizler için her zaman en iyisi yapmaktadır. Bizlere böyle güzel eğitimleri ve uygun fiyatlı bir şekilde her zaman sunmalarını diliyorum. İyiki hayatımdasın çevrimiçi terapi… ve bu eğitimi kazanmayı diliyorum ❣️

 124. Emine says:

  EMDR kullanımın hangi alanlarda daha etkili olduğunu, amacını ve yöntemini çok iyi anlatan bir yazı olmuş. EMDR uzun süredir almak istediğim ve takip ettiğim bir alanda ama bu konu detaylı araştırma yapmamıştım. Bu yazı kafamda soru işaretleri içinde çok güzel bir cevap oldu. Emeğinize sağlık ♥️

 125. Beren says:

  Uzun süredir beklediğim bir eğitim olan EMDR’ı; endişe, suçluluk duygusu, öfke, travma sonrası reaksiyonları, bazı depresyon çeşitleri, fobi ve yas gibi rahatsızlık veren semptomların azaltılmasında kullanılmasında fayda sağlaması açısından almak için sabırsızlanıyorum.

 126. Orhun Göksel says:

  Çevrimiçi terapi Instagram sayfasını yeni takip etmeye başladım ve cuzzi fiyatlara fırsat niteliğinde eğitimler sunulduğunu fark ettim ilk defa eğitim alacak olmanın ümidiyle başvurdum teşekkürler çevrimiçi terapi ailesi

 127. Nehir Tekneli says:

  Travma ile ilgili çalışmalarda yoğunlaşmaya daha staj zamanımda karar vermiştim. EMDR terapisiyle tanıştığımda etkileri inanılmaz gelmişti ve ilk olarak konuyla ilgili kitapları okuyarak bilgi açlığımı gidermeye çalıştım. Travma öyküsü olan hassas bireylerde bu terapi tekniğini uygulamam iyileşme sürecine oldukça katkı sağlayacaktır. Bu nedenle, bu eğitimi almaya dair motivasyonum oldukça yüksek olduğunu belirtebilirim. Bir klinik psikolojisi öğrencisi olarak, vermiş olduğunuz kaliteli ve verimli eğitimlere katılmak için büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım bu eğitimi kazanabilirim. Bizlere olan desteğiniz için de ayrıca çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

 128. Emrah çırak says:

  Yaptığınız bir çok eğitime katılmış bulunmaktayım. Aldığım eğitimin kalitesi ve bana kazandırdıklarına baktıkca yaptığınız her işi takip edebilmek ve size sahip olmak bana çok mutluluk veriyor. Binlerce lira yerine cüzi miktarda ücretler ile bize yardımcı olmanız çok güzel. Teşekürler çevirimiçi terapi ailesi.

 129. İLKNUR KOCADURDU says:

  Siz beni görüp kabul edene kadar tekrar yazacağım lütfen EMDR eğitimini çok istiyorum daha önce ekonomik nedenlerden alamadım. Böyle bir fırsatı kaçırmak istemiyorum

 130. Aybüke Betül Maraşlı says:

  Emdr travma tedavisinde kısa sürede mucizeler yaratan kişide büyük ilerlemeler sağlayabilen etkili bir tedavi şeklidir

  • Rozerin avşar toptaş says:

   Sizler tarafından sağlanan birçok eğitime ücretsiz katılma şansım oldu, hepsi çok faydalı bilgiler içeriyordu. Ücretsiz verilen eğitimden böyle bir verim alacağımı düşünmezdim. Çok yüksek ücretlere verilen eğitimden eksik kalır hiçbir yanı yok. Böyle bir şansı bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız..

 131. Psk.Tuba says:

  Kamuda psikolog olarak görev yapıyorum insanlara faydalı olabilmek adına elimden geldiği kadar kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sizde bu anlamda faydalı olmaya çalışıyorsunuz teşekkür ederiz. Eğitimlerinize gerçekten katılım sağlamak istiyorum.

 132. Seda says:

  EMDR ile ilgili çok aydınlatıcı bir yazı olmuş, alanda kullanmayı çok istediğim bir teknik ve eğitimin çok daha fazlasını sağlayacağına inanıyorum. Çevrimiçi terapiye alana sağladığı katkılardan ötürü teşekkür ediyorum.

 133. Esra says:

  Çevrimiçi Terapiden daha önce aldığım eğitimler oldu. Şimdi sıra Emdr da.. Faydalı olacağını düşündüm içim içim rahat bir şekilde almaya devam ediyorum. Hocalarımızın vermiş olduğu bilgiler çok kıymetli

 134. Esra says:

  Çevrimiçi Terapiden aldığım faydalı eğitimler oldu. Faydalı bir yazı olmuş şimdir sırada Emdr var

 135. Cennet Şeyma Tataroğlu says:

  Uzun zamandır EMDR terapi eğitimi almak istiyordum.Gelisen çağda artık danışanlarım seansa daha bilinçli geliyor ve bir çoğu EMDR talep ediyor.Vakitsizlik vs bir çok sebepten almaya fırsatım olmamıştı. Ama şimdi bu eğitim ve iyi kadronun sunumları sayesinde ilaç gibi gelecek..

 136. Işıl says:

  Uzun zamandan beri beklediğim bir eğitimdi. Diğer eğitimleriniz gibi harika geçeceğine eminim . Bu eğitimi ulaşılabilir hale getirdiğiniz için teşekkür ederim. Eğitimlerinizi çok başarılı buluyorum .

 137. İLKNUR KOCADURDU says:

  Emdr çok etkili ve yaratıcı bir teknik. Özellikle devlet hastanelerinde daha çok psikoloğun öğrenip uygulaması hastalar için çok faydalı olucak. Bu eğitim için çok istekli olmama rağmen bir türlü alamadım. Tabi bunda ekonomik unsurlar başı çekiyor. Umarım buradan bu eğitimi alma şansı bulabilirim

 138. Ferah says:

  Merhaba, EMDR eğitimini bizlere en kaliteli bir şekilde sunan, alanında en iyi hocaların yer aldığı bu eğitimden faydalanmak benim için gurur verici… Bu eğitime vesile olan tüm arkadaş ve hocalara teşekkür ederim…

 139. Senem says:

  Cinsel terapi eğitiminizi almış biri olarak diğer eğitimlerinizi de yakından takip ediyorum eğitimleriniz kaliteli yüksek fiyatlarla eğitim verenlerden eksiği yok fazlası var bence emdr eğitimini de sabırsızlıkla bekliyorum iyi ki varsınız

 140. Canan says:

  Devlet hastanesinde çalışan bir psikolog olarak danışanlar artık dışarda binlerce liraları dökmeden de hakettikleri tedaviye ulaşabilsinler diye katılıyorum. Teşekkürler çevrimiçi terapi ailesi. Emdr ile birlikte artık tam bir terapi uygulayacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum

 141. esra aktay says:

  Özellikle bir çok insanın maddi sıkıntılar çektiği şu dönemde binlerce liralık eğitimleri ücretsiz olarak bizlere sağladığınız için tüm çevrimiçi terapi ekibine teşekkürü borç bilirim. Emdr eğitimi içinde bu fırsatı bizlere tanımanız çok kıymetli.

 142. salih says:

  Çevrimiçi terapi eğitim merkezine bize sağladıkları imkanlar için çok teşekkür ederim. Emdr eğitimi için sabırsızlıkla bekliyorum.

 143. Avşar SÖZMEN says:

  Online olarak alınan EMDR eğitimi de yüz yüze alınan kadar degerli… Teşekkür ederim

 144. Büşra KÖKSAL says:

  EMDR’nin ne demek olduğunun, uygulanışının, amacının açıklandığı çok faydalı bir blog yazısı olmuş.
  Okuyanların aklında oluşabilecek soruların düşünülüp yazılması ve onlara cevap oluşturulmasını çok faydalı buldum. EMDR, öğretim hayatım boyunca, travmatik olayı hatırlatmayı veya tartışmayı, aynı zamanda düşünceleri tanımlamayı ve değiştirmeyi içerdiği konusunda bilişsel davranışçı terapiye de benzettiğim dikkatimi çeken bir yöntemdi, umarım çevrimiçi terapi olarak sizden bu eğitimi alabilirim. ✨
  Büşra KÖKSAL

 145. Selda Karahan says:

  Eğitim alacak şanslı kişilerden biri ben olursam çok mutlu olacağım eğitimi alan arkadaşlarım var ve travmalarda gerçekten çok etkili olduğu yönünde duyumlar alıyorum iyi çalışmalar diliyorum herkese 🙏

 146. Tuba says:

  Eğitimlerinize katılmak çok istiyorum instagram kullanmıyorum internet sitesinden takip ediyorum inşallah alabilirim eğitimi

 147. Ebru Özen says:

  İlk defa nöropsikoloji dersinde karşıma çıkan sonrasında da hep ilgimi çekmiş, fakat bir türlü eğitim alma fırsatım olmamış bir yöntem EMDR. Nasıl güzel düşünmüşsünüz ki biz mezunlar ve öğrenciler için adeta bir para tuzağına dönüşmüş eğitimleri artık herkese ulaşılabilir kılmışsınız. Kendi adıma en azından bir teşekkür etmeliyim diye düşündüm.

 148. Online psikolog says:

  Emdr tekniği özellikle travma gibi bir konu için önemli bir araç. Bu eğitimi o yüzden yararlı buluyorum ve hocalarımıza bize ışık tutacağı için teşekkür ediyorum

 149. Seda nur says:

  Emdr bana hep büyülü gelmistir. Sihirbaz olmayan terapistlerin sihri:) her terapistin hakim olmasi gerektigine inaniyorum ve bu egitimlere ulasmak sizden once cok zordu. Sayenizde cok daha kolay. Cok faydali bir is yapiyorsunuz. Emeginize saglik.❤️❤️

 150. Ayça Gül says:

  Böyle bir eğitimi, tüm psikologların, bu konuda yetkin hocalardan alması çok önemlidir. Ancak bu eğitimi alırken de yüksek fiyatlar her zaman ödenemiyor. Çevrimiçi terapi ekibine emdr eğitimini ulaşılabilir kıldıkları için teşekkür ederiz. 🌺🌺🌺🌺

 151. Melisa Akar says:

  EMDR ile alakalı çok açıklayıcı bir yazı olmuş .
  Bu eğitimi bir çok psikolog ve bir çok psikiyatrist almalıdır . Bende bir psikolog adayıyım . Umarım mezun olmadan bende bu eğitimi sizden alırım .

 152. Halil birlik says:

  Gerçekten bize sağlamış olduğunuz bu eğitimler için sonsuz teşekkürler , kaliteli eğitimin, güvenilir adresi cevrimiciterapiye sonsuz teşekkür ediyorum sabırsızlıkla diğer eğitimlerde bekliyor ve takip ediyorum

 153. Hande Bölükbaşı says:

  Emdr eğitimine ilk başta nasıl işe yarıyor acaba diyordum ancak vaka örneklerini gördükçe çok faydalı bir eğitim olduğunu gördüm, ben de bu eğitimi almak istiyorum 😊

 154. Işıl Çolakoğlu says:

  Emdr eğitimini uzun süredir almayı hedefliyordum . Böyle kıymetli bir eğitimi bize ücretsiz olarak sunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.Daha önceki eğitimleriniz de çok dolu doluydu bu eğitimi de sabırsızlıkla bekliyorum .İyi çalışmalar .

 155. Işıl Çolakoğlu says:

  Emdr eğitimini uzun süredir almayı hedefliyordum . Böyle kıymetli bir eğitimi bize ücretsiz olarak sunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.Daha önceki eğitimleriniz de çok dolu doluydu bu eğitimi de sabırsızlıkla bekliyorum .İyi çalışmalar

 156. Işıl Çolakoğlu says:

  Emdr eğitimini uzun süredir almayı hedefliyordum . Böyle kıymetli bir eğitimi bize ücretsiz olarak sunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.Daha önceki eğitimleriniz de çok dolu doluydu bu eğitimi de sabırsızlıkla bekliyorum .

 157. Zulfiya says:

  EMDR eğitimi çok almak istediğim, her bir psikologun işini kolaylaştıran bir eğitimdir. Eğitimi alarak danışanlarima daha da yararlı olacağımı düşünüyorum. Bu fırsatı bize sunduğunuz için size teşekkür ediyorum ♥️

 158. Nalan Ulaş says:

  Umarım bu eğitimi almak banada nasip olur. Hakkıyla öğrenip uyguladığım taktirde danışmanlarına çok faydası olacağına inanıyorum. Teşekkür ederim çevrimiçi terapi 🌿

 159. mert özsoy says:

  uzun zamandır beklediğim bu eğitimi veriyor olmanızdan dolayı çok mutluyum. çevrimiçiterapi olarak başarılarınızı ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen psikologlara bu şekilde eğitimlerle olan yardımlarınızı çok takdir ediyorum.

 160. Tuğba Özkan says:

  Travma ve birçok alanda kullanılan EMDR gibi bir eğitimi almamıza fırsat tanıdığınız için ve daha öncesinde sunduğunuz tüm egitimler için çevrimiçi terapi grubuna çok teşekkür ederim, iyiki varsınız 😌😌😌 🌼🌼🌼

 161. Tuğba says:

  Travma ve birçok alanda kullanılan EMDR gibi bir eğitimi almamıza fırsat tanıdığınız için ve daha öncesinde sunduğunuz tüm egitimler için çevrimiçi terapi grubuna çok teşekkür ederim, iyiki varsınız 😌😌😌 🌼🌼🌼

 162. Aybüke Zülal Onat says:

  Çevrimiçi terapi ailesi yine güzel bir işe imza attı. EMDR terapisi aslında kısa vadede en iyi sonuç olabileceğimiz tedavi yöntemidir. Oldukça düşündürücü ve bilinç altını kısa sürede gün yüzüne çıkartmak için etkilidir. Bir psikolog olma yolunda kendi suretimizden geçtiğimiz bu dönemde eğitimini oldukca almak istediğim bir terapi yöntemi. Bana kazandırdıkları oldukça fazla olucak.

 163. Berşan says:

  EMDR ile ilgili olarak oldukça açıklayıcı, anlaşılır ve özet niteliği taşıyan bir yazı olmuş. Çevrimiçi terapi ailesi olarak kar amacı gütmekten çok ”öğretme” odaklı sağlamış olduğunuz bütün eğitimler için ve aynı zamanda bu eğitimlere katkı sağlayan, platform içerisinde yer alan, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kaliteli, güncel ve fayda sağlayan eğitimleri bir araya getirerek sunmanız bizler için oldukça kıymetli…

 164. Gamze says:

  Yine muhtesem bir egitimle daha karsimizdasiniz. Emdr egitimi bize yakinlastirdiginiz icin sizlere sonsuz minnettarim.Egitime katilmak icin sabirsizlikla bekliyorum ☺️🤩🤗Her seyin icin cok tesekkur ederiz🌸

  • Nurdan Işık says:

   Özellikle travmayla çalışırken oldukça etkili olan EMDR eğitimini bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Eğitimlerin, hocaların, paylaşımların kalitesi çok üst düzey. Sabırsızlıkla bekliyoruz 🍀

  • Aysun T says:

   Emdr ile ilgili güzel bir yaZı olmuş bütün ruh sağlığı çalışanlarının bilmesi gereken bir yöntem

  • Şeyma says:

   Yine çok güzel, bilgilendirici bir eğitim ve yazıyla karşılaştık. EMDR eğitimi alabilme şansı çok güzel oldu. Her eğitiminizi heyecanla bekliyoruz. Eğitimlerinize katılabilmek gerçekten büyük bir şans olacak.

  • Tuğçe saltık says:

   EMDR eğitimini bizler için bu kadar kolaylaştırıp sunduğunuz için teşekkür ederiz bu eğitimlere biz psikologların sahip olabilmesi adına yaptıklarımızın farkındayız cok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

 165. Esma T. says:

  Mesleki gelisimimize kattığınız değerli katkılar için çok teşekkür ederim.Umarım EMDR eğitiminize katılma şansına da sahip olurum.Sizinle birlikte olmak güzel bir ayrıcalık diye düşünüyorum. Bilgilendiren faydalı bu yazı ile de EMDR eğitimine yönelik heyecan ve merakım artmış durumda…

 166. Berna says:

  Böyle bir fırsatı bize sunduğunuz için size minnettarız çevrimiçi terapi 🙏 Daha önce aldığım egitimler muhteşemdi umarım EMDR’yi de alabilirim..🥰

 167. Kerime says:

  Çok faydalı ve mükemmel bir yazı olmuş emdr hakkında kafama takılan tüm sorulara cevaplar verilmiş. Şuana kadar sizi keşfedemediği için üzgünüm bundan sonra eğitimlerimin adresi sizsiniz😊Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 168. Cem says:

  Emdr’ın açıklayıcı yazısı bile bende heyecan yarattı. Epey zamandır katılmak istediğim bir eğitimdi. Böyle bir fırsatı gördüğümde inanamadım gerçekten. böylesine bir eğitimi bize bu kadar kolayca ulaştırabilmeniz muhteşem!
  Teşekkürler @cevrimiciterapi

 169. Rukiye kaya buldu says:

  Meslek hayatım boyunca ikamet ettiğim yer dolayısıyla ulaşamadığım tek eğitim. Bu sebepten şuan sunmuş olduğunuz fırsat çok önemli birçok insana eğitimi tamamlayabilmek ve bu fırsatı kazanabilme şansı vermeniz çok hoş bir durum. Bu fırsatı yarattığınız için teşekürler.

 170. esmanur bolat says:

  EMDR oldukça poüler ve gün geçtikçe daha çok danışan talep ediyor. Sizin de verdiğiniz eğitimlerle daha yetkin profesyoneller olmamız mümkün.

 171. Elif says:

  Öncelikle cevrimiçi terapi ailesi olarak bizlere bu kaliteli eğitimleri alma imkanı sunduğunuz için sonsuz teşekkürler. Üç eğitiminize katıldım ve mesleki gelişimime anlamlı katkıları oldu. EMDR almayı en çok istediğim eğitimlerin başındaydı. Ve eminim ki çok yararlanacağınız bir eğitim sunulacaktır

 172. Aynur says:

  Öncelikle verdiğiniz eğitimler için teşekkür ederim.Kendim sizin eğitimlerinize Azerbaycandan katılıyorum.Emdr eğitiminin paylaşımını gördüyümde çokkk sevindim.Çünki bu eğitimi almağı çokk isterim.Emdr terapi eğitimi her psikoloğun bilmesi gerekdiyi terapi yöntemi.Sizin diğer eğitimlerinizde de olmuşum.Sunduğunuz eğitimler mükəmməl,verilimli eğitimlerdi.İnşallah ki bu çekilişi de kazanıb,Emdr i sizin sayenizde mükemmel qavrayaram.
  İndiden teşekkürlerr….🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰

  • Esra says:

   Bütün psikoterapi yöntemlerinin amacı sorunların sebebi olan travmatik anıların tespitini, işlenmesini ve buna bağlı olarak gelişmiş olan bilişsel ve davranışsal sorunların çözümünü gerçekleştirir. Buna bağlı olarak bir terapistin alet çantası donanımlı olmalıdır. Kesinlikle EMDR yöntemi pratik, hızlı ve sonuç odaklı bir teknik olmasından dolayı her terapist bu eğitimi edinmeli…

 173. Ezgi Harbelioğlu says:

  Emdr yöntemini ve travmayla olan ilişkisini o kadar duru ve anlaşılır açıklamışsınız ki tebrik ederim 👏 👏 çekilişe katılıp kazanamadığım her eğitim için yas tutuyorum 😂 bu eğitimi çok istiyorum umarım kazanabilirim 🙏

 174. Güneş Turhan says:

  Alanda onemli bir ihtiyacı karsilamaya yonelik yapilmis cok kiymetli bir calisma. Inceledigim zaman cevrimici terapi’nin yetkin kadrosuyla, ruh sağlığı alaninda calismakta olan profesyonellerin ilgili alanlardaki uzman egitimine yonelik cok guzel calismalari oldugunu görüyorum. Ozellikle EMDR’in teknik ve bakış açısı olarak kuvveti düşünüldüğünde, bu yazida verilen bilgiler cok kiymetli. yetkin ve donanimli bir ekibin verecegi bu egitimin ayni zamanda ciddi bir meslektaş destegi niteligi tasidigini düşünüyorum.

 175. Sümeyra says:

  EMDR terapisi travmalarda en etkili olduğuna şahit olduğum en guzel yöntemlerden bir tanesi.. Çevrimiçi terapi bizlere dijital ortamda mükemmel eğitim fırsatları sunuyor.Bu eğitime de katılmak harika olur

 176. Ugulsum says:

  EMDR adını çok duyduğum ve merak ettiğim bir eğitimdi böyle güzel bir fırsat oluşturduğunuz için teşekkür ediyorum. Aldığım önceki eğitimler gibi kaliteli olacağından şüphem yok, heyecanla bekliyorum..

 177. Feyzanur Alkan says:

  Emdr terapisi uzun zamandır almak istediğim bir eğitimdi. Travma konusunda çocuklar ve ergenler üzerinde kanıtlanmış bir yaklaşım. Bu nedenle uygulama için heyecanlıyım.

 178. Ezgi ERYİĞİT says:

  Çevrimiçi terapiden aile danışmani olarak Bdt aldım.. Çok memnun oldum Emdr eğitimi için heycanlanıyorum çok güzel olanaklar sunuyorsunuz teşekkürler

 179. Fatih says:

  EMDR alanda çalışan herkesin bir şekilde haberdar olması, fırsatı varsa alması gereken bi egitim oldugunu düşünüyorum. Çevrimiçi terapi olarak bunun gibi eğitimleri sağlıyor olmanız, bu alan için çok değerli. Ellerinize sağlık.

 180. Zeynep Õrer says:

  EMDR eğitimi ruh sağlığı alanında oldukça faydalı bir yöntem, açıklamaları okuduktan sonra, umarım bu eğitimi almaya hak kazabiliriz. Bu eğitimi verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

 181. Şüeda says:

  Ücretsiz eğitimlerimiz sayesinde karantina döneminde beri hep yanımızdasınız sizin bu girişiminiz ile aslında bu eğitimleri o kadar fahiş fiyatlarla almak zorunda olmadığımızı gördük. Birçok eğitiminize katıldım sıradaki EMDR olsun çok isterim çünkü birçok hastalığın temelini geçmiş yaşantılar ve travmalar oluşturur bu yüzden EMDR uygulaması bir psikologum danışanlarının birçoğunda uygulaybaileceği bir yöntem umarım bu eğitimi ücretsiz alacak şanslı kişilerden olurum

 182. Melek says:

  Çok ayrıntılı ve faydalı bir açıklama olmuş . Tekniği kullanmalımiyim acaba? Alet çantamda olmalı mı sorusunun tam.olarak cevabini aldım. Çok teşekkürler…

 183. Rümeysa says:

  Güzel ve kaliteli bir eğitim daha. Umarım katılma fırsatı elde ederim. Verdiğiniz ve vereceğiniz tüm eğitimler için çok teşekkürler. Yolumuza ışık tuttuyorsunuz.

 184. Pelin says:

  İnsan beyni olağan dışı durumlara adapte olmakta zorlanan bir mekanizmaya sahiptir. Bu nedenle insanın yaşadığı olaylar beyinde travmatik yaşantılar olarak kodlanabilmektedir. Emdr nin bu yaşantılara yaklaşımını bilmek ve öğrenebilmek etrafımdaki olayları adlandirabilmem icin faydali olacak. Harika bir eğitim olacağına eminim heyecanla bekliyorum.

 185. Ayten says:

  Kimsenin ücretsiz yapmadığı uçuk verdiği eğitimleri herkesin almasını sağlayan muhteşem hocalarım. Hepinize sonsuz teşekkürler. 2 eğitim aldım sizden EMDR de çok merak edip almak istediğim bir eğitim. Umarım alabilirim..

 186. Sude Vural says:

  Çevrimiçi terapiden cinsel terapi ve bdt eğitimi aldım ikisi de harikaydı. Şimdiki hedefin emdr alabilmek. Eminim emdr eğitimi de en az diğerleri kadar verimli olacaktır.

 187. Psikolog Muhammed Sevilgen says:

  Bir ruh sağlığı çalışanı olarak en çok ihtiyacım olan eğitimlerden birisinden daha sayenizde faydalanacağım insallah. Daha fazlasını öğrenmek ve daha pek çok insana yardımcı olabilmek için sabırsızlanıyorum❤

 188. Nurdan Subaşı says:

  Travmaya yönelik etkisi tescillenmiş son yılların en çok tercih edilen EMDR terapi teknigi hakkında verdiğiniz doyurucu ve kiymetli bilgiler için çok tesekkur ediyor, eğitime katılmayı sabirla bekliyorum.

 189. Nurdan SUBAŞI says:

  Travmaya yönelik etkisi tescillenmiş son yılların en çok tercih edilen EMDR terapi teknigi hakkında verdiğiniz doyurucu ve kiymetli bilgiler için çok tesekkur ediyor, eğitime katılmayı sabirla bekliyorum.

 190. Gurbet çakıl says:

  Emdr hep merak ettiğim bir konu oldu.Birgün zoom üzerinde denk geldim size ve daha çok ilgilenmeye başladım.Ufak bir örnekle giriş yapmıştınız ve o bile ne kadar ilginç ve güzel bir anlatım olmuştu.Şimdi bu fırsatı ayağımıza kadar getirmişken almamak beni üzer ne diyelim şans bizimle olsun🙏🏻🧿☺️

 191. Berra Akay says:

  Yazı EMDR hakkında temel bilgileri ayrıntılı bir şekilde barındırıyor. EMDR bir danışanın beklediği sihirli değnek olabilir. Diğer terapilere göre aşamalarının daha net olması, alanında uzman biri için daha pratik bir yöntem olmasına sebep oluyor.

 192. Muhlis Akelma says:

  Dort gozle almayi bekledigim bir egitim. Baya bilgilendirici olmus ellerinize saglik. Suana kadar bircok egitim aldim. Fakat bu kadar samimi ve isteyerek birseyleri sirf ogretmek icin can atan boylesi bir ekip gormedim. EMDR egitiminiz de eminimdir diger egitimleriniz kadar cok mukemmel olacak.

 193. Ahmet kaplan says:

  Bence oldukça sağlıklı ve faydalı bir bilgi paylaşımı olmuş. Umarım eğitimli birçok kişi bu eğitimi alarak daha iyileştirici bilgiye sahip olur. teşekkürler ☺️

 194. Esmanur Demir says:

  Yeni mezun olduğumdan dolayı meslek hayatıma katkı sağlamak ve danışanlarıma uygulamak için Emdr tekniği eğitimini sizden almak istiyorum. Hem danışana maddiyat ve süre tasarrufunu sağlaması ,danışanın travmatik olayı tekrar tekrar anlatmasını içeren diğer tekniklere göre EMDR hem danışanın hem de terapistin travmatize olmasını engellediği ve terapi sürecinde konforu artırdığı için de oldukça önemli. Bununla birlikte mahremiyetin söz konusu olduğu durumlarda veya danışanın travma hakkında bilgi vermek istemediği durumlarda da emdr uygulaması tekniği rahatlıkla çalışılabilir. Bu sebep itibariyle bu eğitiminizi almak istiyorum. Diğer eğitimlerinizde olduğu gibi bu eğitiminde kaliteli ve verimli olacağını biliyorum.Şimdiden teşekkürler Çevrimiçi Terapi ailesi.

 195. Pelin Ekmen says:

  EMDR eğitimi, uzun zamandır almayı düşündüğüm bir eğitimdi ama bir türlü uygun bir zaman dilimi oluşturamamıştım. Çevrimiçi terapinin diğer eğitimlerine de katılan biri olarak, bu eğitiminin de şahane olacağına eminim. Yazı için de ayrıca teşekkürler, her detaya değinilmiş. Emekleriniz için ve bize sunduğunuz bu güzel fırsatlar için çok teşekkür ederim

 196. Hatice Kübra says:

  EMDR daha önceden merak edip araştırdığım bir terapi tekniği idi. Şu an böyle bir eğitim alacak olmam beni çok heyecanlandırıyor. Bu eğitimleri alabilme fırsatı tanıyan herkese teşekkürler 🙏

 197. Asena kübra says:

  Cevrimiciterapi ailesi her zaman daha da guzel eğitimlere imza atıyor. Bizim için bu şansı yarattığınız için teşekkürler

 198. Merve says:

  Travmayla çalışmak için çok etkili bir teknik. Çevrimiçi ailesine teşekkür ederim böyle güzel eğitimlerle bizleri buluşturdukları için. Umarım eğitimi alanlardan biri olurum.

 199. Sümeyye Keskin says:

  Emdr tekniği hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Tekniğin oldukça modern ve işe yarar olması çok güzel. Almak isteyip de bir türlü zaman mekan gibi koşullardan dolayı alamadığım emdr eğitmeni çevrimiçi terapi vasıtasıyla almayı istiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler 🙏🏻👍

 200. Beyzanur Çetinkaya says:

  Günümüzde sıkça kullanılan ve oldukça etkili olan EMDR eğitimini iple çekiyorum. Bu derece güzel ve kaliteli eğitim fırsatları yarattığı için Çevrimiçi Terapi ailesine çok teşekkür ederim.

 201. A.Emre Özkan says:

  Cevrimiciterapiyi en başından beri takip ediyorum. Onlarca ücretsiz egitimine katıldım. Mesleki donanimimda oldukça önemli bir yere sahipler. Ticari kaygı gütmeden alana olan katkıları tartışılmaz. İyiki varsınız.

 202. Selman says:

  Emdr eğitimi ile ilgili çok güzel bir yazı olmuş. Ruh sağlığı alanında çalışanların alet çantasında bulunması gereken bir eğitim. Diğer eğitimlerimiz gibi bu eğitiminde verimli geçeceğini düşünüyorum.

 203. Esra ertaş says:

  İlgi duyduğum ve alet çantamda olması nı arzu ettiğim alanlardan biri. Terapi odasında bizlerin elini güçlendirecek bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Katkılarınız için çevrimiçi ailesine teşekkür ederiz.

  • Elif says:

   EMDR ile ilgili çok güzel, çok kapsamlı bir yazı olmuş. Diğer eğitimlerinize katılma fırsatım olmuştu. EMDR eğitiminizi de sabırsızlıkla bekliyorum.

 204. Berfin Öner says:

  Oldukça faydalı bir yazı olmuş, EMDR eğitimi almak isteyenler için oldukça bilgilendirici. Emeğinize sağlık

  • İLKNUR KOCADURDU says:

   EMDR uzun zaman beni korkutan, eğitimini almaktan çekindiğim ancak zaman içinde araştırınca ve işlerliğini gördükçe hayran kaldığım bir teknik. Bu yazı bütünlüğü ile de daha yalın ve kapsamlı bir bilgiye de ulaşmış oldum. Dışarıda çok fahiş fiyatlarla almak zorunda kaldığımız böyle bir eğitim olanağını bizlere sunduğumuz için teşekkürler. Umarım alanda kullanabileceğim böyle bir eğitim hizmetinden yararlanma şansı elde edebilirim.

 205. Neslihan ergin says:

  Emdr ve diğer eğitimlerinizle hem kaliteli hem uygun bütçeli ya da ücretsiz şekilde meslektaşları desteklemenin mümkün olduğunu herkese duyurmanizi kutlarım . Harika işleriniz daim olsun emeğinize sağlık

  • Merve says:

   Emdr hakkında daha önce bi arkadaşım anlatmıştı. Çok beğenmiştim. Artık uygulamak için tekrar üzerinden gitmek gerektiğini düşünüyordum. Bu online eğitim çok iyi oldu 🥰

 206. Şeymanur Altunay says:

  Mesleğimiz sürekli öğrenmeyi, okumayı gerektiren bir meslekken sürekli eğitimlere bu meblaları ödemek bizleri de çok zorluyor. Hal böyle iken sizin gibi kurumlara çok ihtiyacımız var, sağladığınız olanaklar için çok teşekkürler.

  EMDR çok kullanılan, her psikoloğun eğitimini alması gereken bir terapi yöntemi. Buna destek olup ve ayrıca ayrıntılı açıklayıvı bu yazıyı paylaştığınız için tekrar teşekkürler

 207. Mustafa İçer says:

  Emdr bayadir almak istedigim bir egitimdi ve bu egitimi vermeniz gerçekten harika, ulkedeki psikologlarin gelisimine katkilarimiz takdire şayan. Malesef universite almadigimiz egitimlerden ve meslekte daha faydali olmamiza katkı saglayacagi da kesin.

 208. Pınar says:

  EMDR hakkında gercekten son derece detaylı bir yazı olmus ôncelikle bunun için teşekkür ederim.sonrasinda ise bize bu imkani sağlamaya çalıştığınız için.bu kadar kaliteli bir eğitim için bize fırsat verdiğiniz için….inşAllah bana çıkar ve bu kadar güzel bir eğitimden faydalanabilirim.cok istiyorum hem de çok.ama çıkmazsa da herşey için teşekkürler cevrimici terapi ailesi🙂

 209. Selin KUK says:

  Travma bağlantılı bir çalışma yürütüyor olması dolayısıyla, yetkin olmayan kişilerin bu eğitimden faydalanmamaları gerekir. Özellikle ruh sağlığı çalışanlarının mutlaka almaları gereken bir eğitimdir, çünkü hem terapist hem de danışan için süreci kolaylaştırmaktadır.

 210. Zuhal says:

  EMDR egitimi hep karsıma cıkan ancak bır turlu alma fırsatı bulamadığım bir egıtım, EMDR yi bu denli guzel ozetleyen bır yazıyı okuduktan sonra daha fazla almak ıstedıgım bır egıtım oldu, cevrımiçiterapı ailesinin sunduğu bır cok egıtımı aldım ve cok memnun kaldım umarım bu egıtımı de alırım, memnun kalacağımı zaten bılıyorum.

 211. Gönül says:

  Emdr eğitimi vermeniz de bizler için çok güzel fırsat. Çevrimiçi Terapi ailesine teşekkür ederim. Sizden 3 eğitim aldım hepsi de harika eğitimlerdi.

 212. Sena Toros says:

  Çevrimiçi psikoloji değerli eğitimlerin herkese ulaşmasına yardımcı oluyor. Size ne kadar teşekkür etsek az. Bu çekilişi çok istiyorum umarım kazanırım. Sonucu heyecanla bekliyorummm🥰🙏🏻

 213. Tuğçe aslan says:

  Sevgili çevrimiçi terapi ailesi sunduğunuz imkanlar için çok teşekkür ederim . Ekonominin her şey durumuna geldiği bir alanda kendi çabalarınızla değişim başlattınız. Umarım eğitim için hak kazanırım ancak kazanamasamda alan adına yaptıklarınız çok kutsal .

 214. Ceren Ezgi Kıyak says:

  EMDR terapisi etkili olduğunu düşündüğüm , eğitimini alarak meslek hayatımda kullanmak istediğim bir terapi böyle önemli bir eğitimi uygun fiyata alabilme imkanı sağladığınız için teşekkür ederim.

 215. BAŞAK says:

  Çevrimiçi Terapi farkıyla yine muhteşem bir eğitim geliyor.. Neredeyse bütün eğitimlerimi Çevrimiçi Terapi tarafından tamamladım, EMDR eğitimi de almak istediğim eğitimlerin başındaydı ve araştırdıktan sonra EMDR eğitimimi de Çevrimiçi Terapi tarafından almaya karar verdim her zaman ki gibi uzman kadro ve deneyimlerle karşımızda.. Mesleğime ve bana katkılarınızdan dolayı teşekkürler 🙏🏻 Devamı gelecek eğitimlerde yeniden buluşmak dileğiyle…

 216. Yeliz palaslıoğlu Türker says:

  Size nekadar teşekkür etsem azdır. Hayalini kuramadığım eğitimleri inanılmaz kalitede aldım. Ve mesleki anlamda kısa sürede çok fazla yol katetmemi sağladınız. Duyarlılığınız için teşekkür ederim. Sadece bize değil bizlere verdiğiniz eğitimlerle toplum sağlığına hizmet ediyorsunuz. Iyiki varsınız. Umarım EMDR egitimi almakta kısmet olur.iyiki varsınız

  • İrem aydın says:

   Türkiye’de terapi kalitesinin artmasında cok büyük katkısı oldu, devlet memuru olan psikolog zaten maaş alıyorum eğitime para vermeme gerek yok bilincine sahip olabiliyordu ama ne yazık ki güncel kalamiyordu. Bugün bütün kurumlarda çalışan arkadaşlarıma çok büyük vizyon kazandırdı. Çok iyi düşünülmüş bir sistem.

 217. Zeynep says:

  Yine yeniden muhteşem bir eğitimle geldiniz her zaman ki gibi.EMDR eğitimini sizin çekilisinizle kazanip izlemek için sabırsızlanıyorum .su pandemi sürecinde o kadar çok emek verdiniz ki ayakta alkışlıyorum sizi.butun emekleriniz ve çabalarınız için çok teşekkür ediyorum

 218. Sevim says:

  EMDR terapisinin ne kadar önemli ve faydalı olduğunu biliyorum. Teknikten çok eğitimin nasıl verildiği bizim için çok daha önemli. Yetkin kadrosu ve uygun fiyatlarıyla Çevrimiçi Terapi biz öğrenciler için ilaç gibi. Bu imkanları bize sunduğunuz için teşekkür ederim eğitimlerinizi sürekli takipteyim. Umarım eğitimi alabilecek şanslı kişilerden biri olurum

 219. Başak Aldemir says:

  Çevirimiçi terapi her geçen gün bizim bu alanda daha yetkin daha bilgili olamamız için birbirinden güzel eğitimlerle mesleki hayatımızı kolaylaştıracak bilgi dolu günlere imza atıyor en çok istediğim eğitimlerden biri de EMDR eğitimiydi , yazınız içeriği gelecek olan eğitimin kalitesini gözler önüne seriyor teşekkür ederiz

 220. Murat Barin says:

  EMDR nedir, kimlere uygulanabilir, uygulama alanları nelerdir gibi sorulara cevap veren güzel bir içerik. Modern terapinin önemli bir yaklaşımı olan bu teknik için hazırladığınız eğitime katılmayı çok isterim.

 221. Oğuzhan USTAOĞLU says:

  Emdr gibi bir egitimi boyle hassasiyetle ve islevsel niteliklerle meslek insanlarina alandaslarimiza sunmaniz cok mutlu edici, terapiye ve uygulayici egitimlerine ihtiyac duyan kisilerin daha sağlıklı sekilde faydalanmasi icin bu calismalariniz onemli yer edinmistir eminim…

 222. Havva Göçmen says:

  Her defasında yeni eğitimlerinizle bir çığır açmaya devam ediyorsunuz. Eğitim içeriği çok güzel olmuş. EMDR hakkında bilinclendirici bir yazı olmuş. Umarım eğitimi almaya hak kazanıp mesleki gelisimimiz için güzel etkinlikler yapmaya devam edersiniz.

 223. Damla Batazun says:

  Emdr eğitimini almayı çok istiyorumdur her araştırdığımda en azından bana denk gelen büyük meblalı ücretler talep ediliyordu kendimizi geliştirmek için kendimize birşeyler katmak için mecburen bu ticari yarışın ortasında buluyoruz kendimizi ama bir gün sizinle yolumuz kesişti ve iyi ki kesişti diyorum çok teşekkür ediyoruz çevrimiçiterapi ailesi🌸💕

 224. Kıymet Şahin Nogay says:

  Emdr eğitimi çok fazla duyduğum ve çok pahalı olduğu için kaç yıldır alamadığım bir eğitim oldu.Burada şansım olursa inşallah burdan güzel bir şekilde eğitimi almak isterim. CEVRIMICI gibisi yok !Biz hep minnettar kalacağız size.Eğitimleriniz çok verimli ve hangi eğitimi nasıl yetiştireceğim telaşına düşüyoruz inşallah olacak.Sevgi ve saygılar…

 225. Kıymet Şahin Nogay says:

  EMDR, travmayla çalışmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesidir. Farklı teknikleri ve 8 aşamalı evresi ile dikkat çeken bu yöntem, kişilerin psikolojik sorunlarıyla başa çıkmasına yardımcıdır. Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme terapisi olarak bilinen yöntem, en çok Travma Sonrası Stres Bozukluğu yaşayan danışanlarda etkili olan bir tekniktir. Kişiler daha az seans alarak, sorunlarına hızlı bir çözüm kazandırabilecektir.

 226. Türkan gün says:

  Emdr terapi alanında oldukça kıymetli olan bİr tekniktir. travmalara yönelim çalışmak isteyen terapistlere oldukça kapsamlı teknik sunarak danışmanlarına yardımcı olmalarına katkısı büyüktür. Bu tekniği Cevrimici terapiden alacak olmak tipki diğer egitimler de olduğu gibi gelişmiş uzman alanıyla alanına katkı sağlayacağını düşünüyorum

 227. Güllü Aliyeva says:

  Çok çok güzel bir yazı olmuş aranan soruların tamamı var diye bilirim.Bu eğitimi Çevrimiçi terapiden aldım tadına doyum olmayan tekrar katılmak istediğim çok güzel bir eğitim.Tesekkurler Çevrimiçi terapi!!!

 228. Yasin yuyucu says:

  Uzun zamandır almayı planladığım ama denk gelemediğim bir eğitim. Çevrimiçi terapi den güzel bir eğitim olacağa benziyor. Teşekkürler şimdiden.

 229. Selda Ergörün says:

  Yıllar sürecek olan bir psikoterapi sürecinde girmek istemeyen veya giremeyecek olan kişiler için, bazı konularda kısa süre içinde sonuca ulaşması nedeniyle faydalı bulduğum yöntemdir kendisi. Travma yaşayan çocuk ve kadınlarla çalıştığım için EMDR almak ve hizmet vermek istiyorum. Umarım o şanslı ben olurum 🙂

 230. Tülay says:

  bdt egitimiyle birlikte emdr egitiminin de herkesin almasi gerektigini dusunuyorum cevrimici nin yapmis oldugu bu egitimleri kimsenin kacirmamasi gerektigini dusunuyorum travmalar noktasinda emdr cok ise yariyor bu egitim bilmek ve uygulamak onemli.

 231. Elif Çetin says:

  Çevrimiçi terapinin bütün eğitimlerini sertifikalarıyla alıyorum çok kaliteli eğitimler önerdiğim arkadaşlarımda katıldı ve çok beğendiler bilginin yüksek fiyatlarla satılmaya çalışıldığı bu dönemde kaliteli ve uygun ücretli eğitim fırsati sundukları için teşekkür ederim iyi ki varlar

 232. Fatma says:

  EMDR tekniği öğrenmeyi ve uygulayabilmeyi çok istediğim ve verimli olacağını düşündüğüm bir teknik. Umarım bu eğitimi alarak kendi danışanlarıma uygulama fırsatım olur. Sabırsızlıkla kazanmayı ve eğitimi bekliyorum 🙂

 233. Senem Kuk says:

  Bütün eğitimleriniz harikaydı.Bizlerin mesleki gelisimine büyük katkı sağladınız.EMDR ilgili bu yazı çok güzel..Egitimi de sabırsızlıkla bekliyorum.EMDR konusunda kendimi gelistirmeyi çok istiyorum.Danışanlar için çok faydalı olacaktır.

 234. Hacı Yusuf Polat says:

  Bu terapide beynin adaptif bilgi işleme mekanizması kullanılır. Gözler sağdan sola hareket ettirilerek beynin yarımkürelerine çift yönlü uyarım verilir. Aynı şekilde kulaklıkla ses, ellere titreşim verilerek yapılabilir.

 235. Hilal says:

  Heyecanla beklediğim eğitimlerden bir tanesi, daha önceki EMDR eğitimini kaçırmıştım elimde olmayan sebeplerden dolayı, bu eğitim olanaklarını tekrar bize sunmanız büyük şans bizler için.

 236. Atilla KASIRGA says:

  Cevrimici terapiye çok teşekkürler. Uzun zamandır bu eğitimi bekliyordum iyi ki sizlerle yollarımız kesişti. Başarılarınızın devamını diliyorum. Emdr eğitiminin çok güzel geçeceğine eminim.

 237. Özlemcsr says:

  Emdr her psikoloğun bilmesi öğrenmesi gereken bir teknik. Çok ilgileniyor ve önemsiyorum ancak eğitim ücretleri çok yüksek olduğu için alamamıştım. İnşallah çekilişle imkanım olur.Daha bugün meslektaşım bir arkadaşımla Emdr hakkında konuştuk . Çok teşekkürler bu imkanı verip bu heyecanı yaşattınız.🙏🏻😊

 238. Elif Onay says:

  EMDR eğitimini her ruh sağlığı çalışanının almasının gerekli olduğunu düşünüyorum. Özellikle danışanın travmaları üzerinden çalışabilmek adına oldukça etkili bir yöntem. Çevrimiçi terapi de her eğitimde olduğu gibi bu eğitimde de başarılı olacağına eminim. Eğitimi heyecanla bekliyorum.

 239. Nurcihan Tahmilci says:

  Emdr ile ilgili cok faydalı bir blog yazısı olmus. Kaleminize saglik. Cevirimici terapinin verdigi egitimleri ve sosyal medya yayınlarını yakindan takip ediyorum. Hem ruh sağlığı çalışanlarına hem bu alanda yardim alan insanlara yaptığınız hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürler. Iyi ki sizi tanımışım. 👏

 240. Nadiye Erzinli says:

  EMDR’ın ne olduğu ancak bu denli açıklayıcı olabilirdi. Yazıyı yazan hocama çok teşekkür ediyorum. Tüm eğitimlerinizi ilgiyle takip ediyorum. Umarım EMDR eğitimini de almaya hak kazanabilirim. 😊

 241. Hatice says:

  EMDR eğitimi çok istediğim ve merak ettiğim bir eğitim. Bu eğitimi heyecanla bekliyordum, bu eğitim grubuna dahil olmayı çok istiyorum. Dilerim hem kendi danışanlarıma uygulayabilmek için, hem de gelecek yıllarda öğrencilerime anlatabilmek için bu eğitimi alabilirim. Teşekkürler çevrimiçi terapi.

 242. Hilal Zengin says:

  Bilişsel Davranışı terapi eğitiminin yanında EMDR tekniğiyle kendimi daha donanımlı hissedeceğime inanıyorum. Ağır vakalardaki etkisi özellikle travmalar konusundaki başarısını derinlemesine öğrenmek için sabırsızlanıyorum.
  Teşekkürler çevrimici psikoloji ailesi

 243. Buket Mine Yılmaz says:

  Bu fırsatı bize sunduğu için çevirimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim kendi adıma bir ruh sağlığı çalışanı olmak için travma eğitimlerimin olması gerektiğini düşünüyordum ama malesefki ücretler yüzünden sağlanamamıştı umarım diğer eğitimlerinize de başvurduğum gibi bununlada çalışma çantama birşey daha ekleyebileyecegim

 244. Zekiye özgün says:

  EMDR eğitimi çok istediğim ve merak ettiğim bir eğitim. Bu eğitimi heyecanla bekliyordum, bu eğitim grubuna dahil olmayı çok istiyorum. Diğer eğitimleriniz gibi bu eğitim de verimli bir eğitim olacak,tüm emekleriniz için çok teşekkürler.

  • Hatice Çalışkan says:

   Her şeyden önce bu kadar kolay erişilebilir bir hizmet sunduğunuz için minnettarım. EMDR hakkında en temel yapı taşlarını kavrayabilmek adına okunabilecek güzel bir yazı olmuş. Umarım eğitimde bir araya gelerek bilgi akışı sağlayabiliriz. Teşekkürler ÇevrimiçiTerapi ailesi:)

 245. Zekiye Özgün says:

  Uzun zamandır beklediğim bir eğitimdi. EMDR eğitimi için sabırsızlanıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 246. Feyza k. says:

  EMDR göz hareketlerinin kiside rahatsız edici düşüncelerin etkisini azaltabildigi teorisine dayanan bir terapi şeklidir. Beyinde işlenmemis travmatik olaylar olumsuz duygu ve davranışın ortaya çıkmasına sebep olur. EMDR bu bozulan yapının yeniden çalışmasını ve anıların tekrar işlenerek kişiler üzerindeki travmatik izleri yoketmeyi amaçlar. Bunun için çok iyi yapılandırılmış bir eğitimden geçmek gerekmektedir, sizin diğer vermiş olduğunuz eğitimler gibi👌

 247. Haktan Korgan says:

  Çok kapsamlı bir yazı olmuş tebrik ediyor aynı zamanda teşekkür ediyorum. Emdr eğitimini almak çok isterim ilgi çekici bir yöntem. Umarım çekiliş, yürekten isteyen ve benim gibi merak eden birine çıkar.

 248. Şeyma says:

  Bize diğer eğitimler gibi bu kıymetli eğitim içinde imkan sağlayan çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim.Egitimleri ticarethane haline dönüştürmüş kurumlara rağmen böyle kıymetli işler yapabilmek cesaret ister.Sanırım bu sizde fazlasıyla mevcut.İyiki varsınız.Sizin gibi kurumların varlığı bizi motive ediyor.

 249. Didem Tekin says:

  Çevrimiçiterapi olarak düzenlediğiniz eğitimler alanda çakışan herkes için oldukça faydalı bilgiler içeriyor. Emdr üzerine ilgisi olanların da muhakkak değerlendirmesi gereken bir eğitim olacağından şüphem yok. Umarım onlardan birisi olabilirim.

  • Didem Tekin says:

   Çevrimiçiterapi olarak düzenlediğiniz eğitimler alanda çalışan herkes için oldukça faydalı bilgiler içeriyor. Emdr üzerine ilgisi olanların da muhakkak değerlendirmesi gereken bir eğitim olacağından şüphem yok. Umarım onlardan birisi olabilirim.

 250. Aslıhan Bakır says:

  Sizden BDT eğitimi almıştım. Oldukça açıklayıcı ve güzeldi. EMDR eğitimini de oldukça güzel vereceğinize inanıyorum. Kişinin travmalarını çözümleyebilmede ve somatik rahatsızlıklarının tedavisinde oldukça etkili diye biliyorum. Yukarıdaki bilgilendirme yazısı da oldukça iyi. Zaten hangi eğitiminize katıldıysam dolu dolu o eğitimi bitirdim. Hiçbir zaman pişman olmadım. Bu eğitimi de umarım alırım

 251. Fadma Tuba says:

  Bir psikolog arkadasima gore en etkili yontem oldugunu ogrendim Hatta bana yemek yeme kenara para ayir bu sistemi ogren dedi. Daha ne denir. Merakla bekliyorum 👀

 252. İpek Alyaprak says:

  Özellikle travma çalışmalarında oldukça verimli bir yöntem. Her psikologun bilmesi gereken bir yöntem olarak düşünüyorum.

 253. Merve biçer says:

  Sunduğunuz eğitimler sayesinde kendimizi gelistirebilme firsati buluyoruz bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlara cok tesekkürler. Keske daha once sizi tanimis olsaydim.

 254. Kıvanç Tığlı bulut says:

  Danışanlarımın öyküsünü aldığımda geçmişte yaşamış oldukları travmaların şimdiki hayatlarını olumsuz yönde etkilediğini görüyorum. EMDR eğitimini sizden alarak danışanlarıma çok daha yaralı olacağımı düşünüyorum sizlere çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız

 255. Ebru BİLGİN says:

  EMDR eğitim çok istediğim ve merak ettiğim bir eğitim. Bu eğitimi açmanızı heyecanla bekliyordum, bu eğitim grubuna dahil olmayı çok istiyorum. eminim çok verimli bir eğitim olacak,tüm emekleriniz için çok teşekkürler.

 256. Zeynep D says:

  Yalnızca travmatik süreçlerde değil kökeni ilk yıllara dayanan ruhsal sıkıntılarda hızlı ve etkili sonuç alabildiğimiz Emdr gibi bir terapi eğitimini bizlere değerli hocalarımız eşliğinde açtığınız için minnettarız.

 257. Nehir Kurşun says:

  EMDR tekniği uzun süredir merak ettiğim ve eğitimini almak istediğim, etkinliği kanıtlanmış bir terapi tekniği. Özellikle TSSB, Panik Atak ve sosyal fobi konusunda bu teknik uygulanmış ve çok başarılı sonuçlar elde edildiğine şahit olduktan sonra mesleki olarak almaya kesin karar verdiğim bir eğitim. Çevrimiçi terapi ile bu önemli eğitimi alacak olmak, önemli bir mesleki fırsat olacak. Şimdiden teşekkür ederim.

 258. Ercan Tanrıkulu says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili oldukça güzel ve faydalı bir blog olmuş. Çevrimiçi Terapi’nin tüm eğitimleri gibi çok faydalı ve bizi geliştireceğine inandığım bir eğitim olacaktır. Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. Eğitimler için çok teşekkürler

 259. Özlem says:

  Çevrimiçi terapinin bizlere sunduğu tüm eğitimleri için teşekkür ederim. Emdr eğitimi de almak için sabırsızlanıyorum. Çevrimiçi terapiden aldığım her eğitimden çok memnun kaldım.

 260. Ayşe Söbücova says:

  Emdr eğitimini bende almak istiyorum.Bu yazıyı okuyunca bu isteğim daha çok arttı.Teşekkür ediyorum yaptığınız tüm çalışmalardan dolayı.Doyurucu ve geliştirici eğitimler

 261. Çiğdem Karasoy Erbaş says:

  Son zamanlarda çokça ilgi duyduğum Bi teknik, umarım çekiliş için şanslı kişilerden olurum. Daha önce bdt eğitimine katılmıştım eğitim içeriği çok zengindi… Emdr İn da tüm düzeylerini heyecanla bekliyoruz

 262. Pınar Pulat says:

  EMDR tekniği travmalarda ve kişilerin karşılaştığı psikolojik problemlerde , önemli bir yaklaşım.Emdr tekniği hakkında bilgilendirmeniz çok doyurucu ve ayrıntılı olmuş.Çevrimiçi terapiden her konuda bilgi öğrenebiliyorum.Teşekkürler.

 263. Pinar says:

  Emdr egitimini merak ediyorum Bu egitimi bizlere sunacaginiz icin simdiden tesekkur ediyorum Sabirsizlikla bekliyorum

 264. Emine says:

  Eminim diğer tüm eğitimleriniz gibi bu eğitiminiz de çok kaliteli olacaktır. Sizden aldığım her eğitim bilgi dolu ve çok faydalıydı! Çok teşekkürler!

  • online psikolog says:

   Travma tedavisinde hem danışmanın hem de danışanın kendini geliştirmesine destek sağlayan bir teknik. Kesinlikle almak ve uygulamak istediğim bir eğitim.

 265. Seren says:

  EMDR gerçekten takip ettiğim bir eğitim ve Çevrimiçi terapi rakibinin bizlere sağladığı bu imkandan dolayı çok mutluyum. Çok faydalı olacağına eminim çok teşekkür ediyorum:)

 266. Sevgi doğan says:

  Emdr son dönemin en etkin en hızlı terapi yöntemlerinden biri ve bu tekniğin eğitimini böyle uygun fiyata vermeniz harika bi hareket

 267. Güldane ÖZTÜRK says:

  Bugüne kadar muazzam faydalı ve güzel egitimlerinize dahil oldum. Aldığım eğitimlerin gerek kendi hayatıma gerekse danisanlarimin hayatına büyük sihirli dokunuşlar var. Hersey için teşekkürler…gayretlerinizle ve gayretlerimizle daha çok insana kaliteli dokunuslarla…teşekkürler

 268. Gözde feride says:

  Emdr alanda çalışan her uzmanin isini kolaylaştıran bir egitim bu fırsatı sunduğunuz için tesekkurler

 269. Melike Kocaarslan says:

  EMDR eğitimini merak ediyorum ve ilgi duyduğum bir alan. Bu alanda bilgilenmek ve fayda görmek için katılıyorum. Emekleriniz için teşekkürler 🙂

 270. Muhammed Özkan says:

  EMDR travmalarla çalışılırken terapistleri elini çok güçlendiriyor. Bu imkânı sağlayan çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederiz. Ruh sağlığı çalışanların gelişmesi toplumun gelişmesi anlamına geliyor.

 271. Maşide Dinçtopal says:

  Çevrimiçi terapiye burdan herkesin önünde teşekkür etmek istiyorum. En önemli eğitimleri ücretsiz şekilde almamızı sağladı. Ruh sağlığı alanına katlarından dolayı tebrik ediyorum. Ders veren hocalarımız bildikleri ve bize faydalı olacak her şeyi anlatıyorlar. Tüm tecrübelerini paylaşıyorlar. İyi ki varsınız 👏🏻👏🏻👏🏻

 272. Anakız says:

  EMDR tekniğini öğrenmeyi çok istiyorum. Bu konuda kolaylık sağladığınız için öncelikle size çok teşekkür ediyorum. Alanda çalışan uzmanlara her konuda donanım kazandırmak için yaptığınız çalışmalar fevkalade önemlidir tekrar teşekkürler..

 273. Ayşegül Türkyılmaz says:

  Çok önemli konularla ilgili bilgi veriyorsunuz. Eğitimleriniz de çok kaliteli geçiyor. Fırsat buldukça birçok eğitiminize katıldım. Çok faydalandım. Emdr eğitiminizi de merakla bekliyorum. Teşekkür ediyorum yaptığınız çalışmalar için.

 274. Esin deger karabekiroglu says:

  emdr yi veren tekeller suan üzüntü içindeler. açıklayıcı bir yazı olmus . sorularımıza cevap niteliğinde . teşekkürler

 275. Hatice Ömeroglu says:

  Bu süreçte bu eğitimleri sunduğunuz için çok teşekkürler, çok kıymetli bir emek ortaya koyuyorsunuz, tüm emek verenlere teşekkürler

 276. Seza Yıldız says:

  Benim de almak istediğim bir eğitim bu. Diğer kurumlar ne yazıkki fahiş fiyatlara veriyorlar bu tarz eğitimleri. Sizin eğitimlerinizin içeriği dolu dolu ve fiyatlarınız gerçekten uygun. İyi ki varsınız.

 277. Çiğdem Yalçın says:

  Sizden aldigim hic bir egitimden pismanlik duymadim. Egitimleriniz oldukca kaliteli ve profosyonel, emdr egitimi de almak istedigim egitimlerden biriydi. Bu imkani da yine cevrimici terapi farkiyla bize sundugunuz icin cook tesekkur ederim. Online olarak uygulanabilirligi konusunda tereddutlerin oldugu bu donemde bu konuya da oldukca aciklayici olmus yaxiniz.

 278. Mümine says:

  EMDR, travma ile çalışırken çok faydalı olacak ve terapi sürecini hızlandıracak bir teknik. Ayrıntılı biçimde bilgilendirici yazı için ve verilecek eğitim için ruh sağlığı ailesi adına teşekkür ediyorum 😊

 279. Ayşegül says:

  BDT ve başka eğitimlerinizi de aldım. Çok kaliteliydi ve çok faydalandım. EMDR hakkındaki bu yazınız da oldukça bilgilendirici. Ruh sağlığı çalışanları için büyük bir şanssınız, çok teşekkürler. Umarım bu eğitimden de faydalanma şansım olur 🎈

 280. Fidan says:

  Değerli Çevrimiçi ailesi.Eğitimleriniz çok fayda sağlıyor,ben sizden çok bilgi aldım. Şimdi de EMDR eğitimi,çok beklediğim bir eğitim İnşallah katıla bilirim. Sizlere daha büyük başarılar diliyorum.

 281. Gülsüm Tüzün says:

  Çevrimiçi terapiden yine mükemmel bir fırsat.
  Paylaştıkça çok olan, çevrimiçi terapiye teşekkür ederiz.

 282. Tülay Temiz says:

  Tüm verdiğiniz eğitimler gibi. EMDR Eğitimini bizlere açtığınız. İçin minnettarım
  Ayrıca eğitim almamızı kolaylaştırdığıız için emekleriniz için teşekkürler

 283. Gamze says:

  Emdr eğitiminizi uzun süredir bekliyorum. Daha önce Katıldığım eğitimlerinizi verimli bulduğum için bu eğitiminizin de faydalı olacağına inanıyorum. Çevrimiçi terapiye çok teşekkürler 😊

 284. Betül says:

  Bu eğitimi çok ama çok merak ediyorum, çevrimiçi terapi gibi yetkin ve donanımlı bir gruptan uzmanlar eşliğinde öğrenmek eminim çok daha keyifli olacak, merakla bekliyorum.

 285. ceylan kuşak says:

  Emdr konusundaki tüm soru işaretlerimi gidermemi sağlayan bir yazı idi. Bir psikolog olarak cevrimici terapinin uzman kadrosundan bu eğitimi alabilmek için heyecanlanıyorum.

 286. Aysun says:

  BDT ve Oyun Terapisi eğitimlerinizi almış biri olarak EMDR eğitimimizi dört gözle bekliyorum, öğrendiğim her şeyi seanslarda kendi tecrübelerimle harmanlayarak uyguluyorum ve çok güzel geri dönüşler alıyorum. EMDR terapisini de bir an önce öğrenip uygulamak için sabırsızlanıyorum.

 287. Hacer says:

  EMDR tekniği öğrenmeyi ve uygulayabilmeyi çok istediğim ve verimli olacağını düşündüğüm bir teknik. Diğer eğitimlerinizin olduğu gibi bunun da kaliteli olacağından hiç şüphem yok. Umarım ben de kazanırım 😊

 288. Destan says:

  EMDR göz hareketlerinde duyarsızlaştırma. Travma ile ilgili çalışmalarda son derece etkili bu yöntemin eğitimini alabilme fırsatını bize verdiğiniz için çok teşekkürler.

 289. Arzu Avşar says:

  Emdr eğitimini uzun zamandır duymama rağmen maddi zorluklar sebebiyle alabilme ihtimalim olmamıştı. Dilerim hem kendi danışanlarıma uygulayabilmek için, hem de gelecek yıllarda öğrencilerime anlatabilmek için bu eğitimi alabilirim. Teşekkürler çevrim içi terapi ❤️.

 290. Özlem says:

  Çevrimiçi terapiye bize sağladıkları eğitimler için teşekkür ederim. Emdr eğitiminizi sabırsızlıkla bekliyorum. Her ruh sağlığı çalışanının alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Sizden aldığımız eğitimlerden çok memnunum

 291. Tuba says:

  Ülkemizde mikro makro olmak üzere pek çok travma yaşanmakta tüm ruh sağlığı uzmanlarının bilmesi gereken bu eğitimi bizlere sunduğunuz için teşekkürler çevrimiçi terapi ailesi.

 292. YELDA GÖZAYDIN says:

  travma ile ilgili çalışmalarda son derece etkili bir yöntem olan EMDR bu kadar güzel anlatılır sabırsızlıkla beklediğim bir egitim yine çevrimiçi terapi farkı 🙂

 293. Özlem says:

  Çevrimiçi terapiye bize sağladıkları eğitimler için teşekkür ederim. Emdr eğitiminizi sabırsızlıkla bekliyorum.

 294. Börteçine says:

  Sizden bir çok eğitim aldım hepsi birbirinden verimli geçti. EMDR da almak istediğim bir eğitimdi eminimki o da çok verimli geçecek emeklerinize sağlık gerçekten çok teşekkür ediyorum🌸

  • Aysun Rabia says:

   Emdr nin travmatik yaşantılardaki etkisini duymuştum yazınızda epey açıklayıcı ve bilgilendirici düzeyde ayrıca sunduğunuz eğitim fırsatları için de teşekkürler..

 295. Hatice Kösecik says:

  Son derece etkili tekniklerden biri olan EMDR, uzman bir terapist tarafından uygulanmadığı takdirde tehlike arz edebilen bir terapi şeklidir. Bu tekniğin ehil kişiler tarafından yapılmasını rica ederim. Zira yarım yamalak yapılan işler sonunda hastalara zarar verebilirler. Çevrimiçi terapiye teşekkür ederim

 296. Ayse Sari says:

  EMDR eğitimine bayagidir ilgi ile katılmak istiyorum, umarım bu sefer başarı ile eğitimi alıp danisanlarimda uygularım. Üniversite yılının son senesinde EMDR uygulayan hocamiz bir gün giriş niteliğinde bir ders işlemişti. Heyecanla bekliyorum
  İyi çalışmalar

 297. Mehmet Yıkılmaz says:

  Travma hayatın kaçınılmaz gerçeklerinden biri ve irili ufaklı travmalara maruz kalmamış bir insan düşünülemez yani psikolojik sorunların hemen hemen hepsinde travma ek bir tesir olarak sorunları etkilemektedir. Böyle olunca hasta gören danışmanlık yapan tüm ruh sağlığı çalışanlarının terapi çantasında bulunması gereken bir eğitim. Yani ne kadar çok psikolog travma yaklaşımlarını bilirse o kadar toplumun ruh sağlığına olumlu katkı diye düşünüyorum.

 298. Zeynep says:

  EMDR göz hareketleri ile duyarsızlaştırma. Bu Eğitim travma alanında uzmanlaşmak ve travma ile basetme noktasında en merak ettiğim ve almak istediğim eğitimlerden biri. Cevrimici terapi farki ile bu egitime ulasabilme imkani oldukca mutlu edici. Sizden aldığım tüm eğitimler için teşekkürler. Çok keyifli ve verimliydiler. Bunların arasına emdr de eklenirse çok güzel olur.😊

  • Zara Salmanlı says:

   Öncelikle Çevrimiçi Terapiye bize sunduğu bu muhteşem eğitimler için teşekkür ediyorum. Bir cok eğitim aldım buradan ve kesinlikle artıq eğitim denilince aklıma gelen tek yer Çevrimiçi Terapi. EMDR ile ilgili cok aydınlatıcı bir yazı olmuş. Ruh sağlığı alanında çalışan her kesin kesinlikle alması gereken bir eğitim diye düşünüyorum ve uzun zamandır almayı düşünüyordum . Bu fırsatı bize sunduğunuz için sonsuz teşekkürler.

 299. Ceren Yıldız says:

  EMDR özellikle travmalarda çok etkili bir yöntem. Ben de travmatik yaşantıları yoğun olan Suriyeli çocuklarla çalışan bir psikolojik danışman olarak bu eğitimi sizden almayı çok istiyorum.Umarım şanlı kişilerden birisi de ben olurum🙃

 300. Emre Deryaoğlu says:

  Emdr terapisi ile ruh hastalığına yakalanan bir çok kişilerin tedavisinde başarılı olması harika bir teknik olduğunu göstermektedir. Gerek kısa zaman da gerek etkililiği konusunda oldukça yararlı olduğu görülmüştür. Her ruh sağlığı çalışanının bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum

 301. Fatih says:

  EMDR alanda çalışan herkesin bir şekilde haberdar olması, fırsatı varsa alması gereken bi egitim oldugunu düşünüyorum. Çevrimiçi terapi olarak bunun gibi eğitimleri sağlıyor olmanız, bu alan için çok değerli. Ellerinize sağlık.

 302. Arzu says:

  EMDR çok güzel anlatılmış yazıda ellerinize sağlık..bütün eğitimleriniz in kalitesi ortada ..ulaşamadığımız eğitimleri ulaşabilir hale getirdiğiniz,bu imkanları bize sunduğunuz için çok tşkler….şuan gündemde çevrimiçi terapi ayrıcalıkları ve eğitimleri ❤️hep eğitimleriniz ve sunulan imkanlarla gündemde kalmanız daha büyük başarılarla yolunuza devam etmeniz dileğiyle..12 yıldır psikologum ama sizler sayesinde daha güvenle mesleğimi yapmaya başladım..tşkr edecek çok nokta var..iyiki geldiniz

 303. Munever says:

  Şu ana kadar almak istegim eğitimlere sayenizde düşük ücretlerle ve kalitelisi yüksek hocalarımız sayesinde kavuştum . Aklımda kalan ve bütcemi aşacağını düşündüğüm EMDR egitim hep aklımda kalacaktı şimdi umarım sayenizde bu eğitim şansınıda kavuşacağım. Çok teşekkür ederim çevrimiçi terapi yöneticileri ve sevgili hocalarım.

 304. Munever says:

  Şu ana kadar almak istegim eğitimlere sayenizde düşük ücretlerle ve kalitelisi yüksek hocalarımız sayesinde kavuştum . Aklumda kalan ve bütcemi aşacağını düşündüğüm EMDR egitim hep aklımda kalacaktı şimdi umarım sayenizde bu eğitim şansınıda kavuşacağım. Çok teşekkür ederim çevrimiçi terapi yöneticileri ve sevgili hocalarım.

 305. Merve Ulutaş says:

  Daha çok eğitim daha çok kendını geliştirme fırsatı demek. Bizler heyecanla eğitimleri takip ediyoruz. Siz de yeni fırsatlar sunmaya devam ediyorsunuz

  • Engin says:

   Çevrimiçi Terapiye , yaşadığımız ve etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olay, anı ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmamızı ve rahatlamamızı sağlayan bir yöntem olan EMDR’yi yine müthiş bir fırsat ve anlatımla sunduğu için çok teşekkür ediyorum, iyiki varsın Çevrimiçi Terapi.

 306. Zeynep says:

  Emdr tekniğinin nörolojik bir karşılığının da olması inanılmaz. Keşke herkesin bu eğitime ve terapi tekniğine ulaşma imkanı olsa. Bu konuda özverili çabalarınıza deneyimli ve alanda önde gelen hocalarımız ile bizi buluşturdunuğuz için size minnettarız. Dilerim nice insana dokunur nice yaraya şifa oluruz.

 307. M.Uysal says:

  Cevrimici terapi ile pandemi doneminde tanistim. Hayatimdaki en guzel adimlardan biri oldu. Hani yollarimiz iyi ki kesisti denilen turden. Boyle guzel egitimleri bu sartlarda sunuyor olmak mesleki gelecek kaygi yukumu omuzlarimdan aliverdi. Iyi ki varsin cevrimici terapi….

 308. Şemsettin aydin says:

  Emdr terapisi onceden merak ettigim egitimler arasındadır .sizin eğitimlerinizle bilgimize bilgi kalacağından cani gönülden inanıyorum

 309. ÖzgüÖzlük says:

  EMDR, tedavisini de gördüğüm çok etkili bir teknik bu eğitimi alıp hem kendi farkındalığımı sağlamak hemde danışanlarıma uygulamak benim için artı bir katkı olacaktır.

 310. Siyamed Aslan says:

  Eğitimlerinizi merakla takip ediyorum. Faydalı eğitimler gerçekten de. Özellikle bu pandemi dönemini fırsata çevirmek adına avantajlı bir durum. EMDR eğitimini merakla bekleyeceğim. Teşekkür ederim size.

 311. EDA NUR ÜLKER ABUBAKAR says:

  EMDR tekniğini çok duydum. Hatta küçük bir tanıtım eğitimine katılmıştır. Her ruh sağlığı çalışanının alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ben de çocuklarla çalışmak istiyorum aynı zamanda EMDR tekniğini de ogrenirsem birçok kişiye faydalı olacağıma inanıyorum. Sizin bizlere sunmuş olduğunuz bu eğitimlerden en yuksek verimi almak istiyorum

 312. Gülşah says:

  EMDR’ın etkisi tartışılmaz bence. Bu eğitimi bizlere sunan bu aileye ise sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Iyi ki varsınız.

 313. Seda says:

  Yine çok faydalı bir eğitim ve yine çevrimiçi terapi 😍 iyiki varsınız❤️😇 EMDR eğitiminizi sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Rojda says:

   Emdr tartışılmaz bir eğitim bize bu eğitimleri sundugunuz için teşekkür ederiz . Egitimi sabırsızlıkla bekliyoruz. Her daim yanimizda olmanız çok güzel

 314. Nurşah Altay says:

  İyi ki varsın Çevrimiçi terapi! Sayenizde şahane eğitimler alıyoruz. Emdr eğitimini de almayı çok ama çok isterim. Psikoloji alanında da el ele devrim yapmaya devam:) Her daim yanınızdayız!

 315. Arzu says:

  Cevrimici terapiye bize sagladiklari imkan ve egitimler icin tesekkur ediyorum Emdr gibi bir egitimi bu fiyatlara alabilmek bizim icin bir sans

 316. Nuriyya says:

  Verdiyiniz bütün eğitimler çok kaliteli. Bütün bu fırsatlar için teşekkür ederiz. Sayenizde daha iyi psikologlar yetişiyor.EMDR terapini bir de sizden almak eksiklerimizi kapatacak. Heyecanla bekliyoruz

 317. Hava says:

  Blogda çok net bir açıklama yapılmış aydınlatıcı olmış, EMDR hem öğrenmek istediğim hem de doğru uygulamak konusunda endişelendiği bir yöntemdi. Ayrıca online EMDR öğrenmek zor geliyordu ama demek ki mümkünmüş bu fırsat için teşekkür, etkililiğine dair çolk şey okuduk şimdi eğitimi de meraklar bekliyorum. Eğitimleki hassasiyetiniz çok destekleyici.

 318. Melek Ferhatoğlu says:

  EMDR hakkında detaylı bir bilgilendirme aynı zamanda da merak uyandırıcı bir yazı. Eğitimi almayı dört gözle bekliyorum. Umarım çevrimiçi terapi ailesi sayesinde bu eğitime dahil olabilirim 🙂

 319. Selda Yıldız says:

  Bir psikolog olarak uzun zamandır emdr eğitimi almak istiyordum, araştırmalarım sonucu değerli hocalarımızın eğitim verdiği çevrimiçi terapiyle tanıştım.Cevrimiciterapinin muhteşem kadrosuyla bu egitimi almak beni cok mutlu etti. İyiki varsınız ve bize böyle gözel ve cok faydalı egitimler sunuyorsunuz.

 320. Ayfer says:

  Verdiğiniz ücretsiz eğitimler sayesinde alandaki psikologlar ve psikiyatrisler artık daha yetkin olarak hizmet verecek bunun için cevrimiçi ailesine çok teşekkür ederiz

 321. Hava says:

  Blg yazısında çok net bir açıklama yapılmış aydınlatıcı olmış, EMDR öğrenmek istediğim hem de doğru uygulamak konusunda endişeliydim. Ayrıca online EMDR öğrenmek zor geliyordu ama demek ki mümkünmüş

 322. Özge says:

  EMDR uzun zamandır almak istediğim bir eğitimdi. Sizden üç eğitim aldım ikisi hâlâ devam ediyor ve bana kattıklarınız için çok memnunum. Daha fazlasını heyecanla bekliyorum.

 323. Emrah çırak says:

  Yaptığınız tüm eğitimler hem kaliteli hem öğretici. Emekleriniz ve açtığınız bu yeni ve güzel yolda her zaman kararlı ve mutlu olmanız dileğiyle teşekkürlerimi iletiyorum. Sizden birçok eğitim aldım ve hepsi binlerce lira alınan o eğitimler ile aynı kaliteye hatta daha iyi kaliteye sahipti. Herşey için teşekğr ederim. Umarım emdr eğitiminde görüşebiliriz.

 324. Nurten Tekin says:

  Merhaba, Emdr tekniği hakkında çok faydalı bilgiler vermişsiniz. Ben hem kendim için hemde psikolog olarak hizmet verdiğim danışmanlarım için öğrenmeyi çok istediğim bir yöntem. Uygun fiyata açtığınız için teşekkürler.

 325. Kübra says:

  Emdr eğitiminin de gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum bu eğitimler sayesinde kendime donanım katacağımı düşünüyorum her şey için teşekkürler

 326. Elif Taşcı says:

  EMDR Her ruh sağlığı çalışanının alet çantasında bulunması gereken eğitimlerden biri . özellikle çocuklarda çok iyi çalışan bir teknik. Çocuk ve Ergen ruh sağlığı çalışanı olarak bu tekniği öğrenmek çok katkı sağlayacak. Cevrimici terapiye içten teşekkürlerimi iletiyorum bu imkanlardan dolayı.

  • Ayşe Kaynar says:

   Emdr hep merak ettiğim bir eğitim. Alanımla ilgili bu tarz güzel yazılar ve eğitimler görmek güzel bir şey.umarım faydalanöa fırsatım olur, imkanlarımız için teşekkürler

 327. Ülfet Şahin says:

  Emdr terapisi almayı çok istediğim bir eğitim. Çevirimiçi terapi çok cüzi miktar ücretle çok kaliteli eğitimler veriyor şu an çalışmayan biri olarak bu yönden çok takdir ediyorum. Bu eğitimi de eminim yine çok kalitelidir almayı çok isterim.

 328. Mesut önen says:

  Emdr terapisi tramvalarda etkili olan bir yöntem. Bu eğitimi bizlerle buluşturduğunuz için teşekkür ederim. Dilerim bütün ruh sağlığı çalışanları bu eğitimden faydalanır ve danışmanlarında kullanır. Özellikle pandemi döneminde faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum.

 329. Könül says:

  Emdr eğitimi her psikologun alet çantasında olması gereken bir eğitim.ben cevirimici terapinin egitimlerinin bagimlisi oldum🙈hepsine katilmaya çalışıyorum.bu eğitimi de kazanirim inşallah 🤲🏻 çok ihtiyacım var.bizleri anlayan,sahiplenen bir kurum olduğunuz için sizlere minnetdarım 🙏🏻her daim yükseklerde olun 🤲🏻

 330. Bilge says:

  İlk EMDR eğitimine de katılmak isteyip programımda yapılan çakışma nedeniyle katılamamıştım. Bu eğitimi kaçırmak istemiyorum. Cinsel terapi eğitimimi çevrimiçi terapiden aldım. Çok memnun kaldım. Umarım bu eğitimden de yararlanabilirim. Çevrimiçi terapinin yolu açık olsun.

 331. Nurcan says:

  Yeni çevrimiçi terapi ve yine harika bir eğitimle bu alanda kendimizo gelistirmemize olanak sağliyor👏👏 Sizden 2 eğitim aldim 2 egitimim de hala devam ediyor. Her eğitiminiz birbirinden güzel ve öğretici. Tüm emekleriniz ve bize sunduğunuz bu güzel eğitimler için çok çok teşekkür ederim👏👏👏👏

 332. Ecenur Güven says:

  Harika bir egitim daha sunuyorsunuz😍 diğer egitimleriniz cok kalitelidi. EMDR egitininde diğerleri gibi olacağına eminim. Böyle egitimler sunduğunuz için teşekkür ederim. 🌸

 333. Gamze Topçu says:

  Emdr terapisi alanda çalışan terapistler olarak bizim için muhteşem olacak sahada artık çevrimiçiterapi sayesinde daha güçlüyüz iyi ki varsınız. Bu güzel eğitimlerle seanslar daha verimli ve güzel geçecek

 334. Niğmet Açık says:

  Teşekkürler paylaşım için. Ruh sağlığı alanında çalışanlar için güzel imkânlar sunuyorsunuz. Güzel eğitimleriniz için de çevrimiçi terapi ailesine teşekkür ederim.

 335. Nurşen KARAKOÇ says:

  EMDR eğitimi hep belli kişiler tarafından ve çok pahalı verildiği için almak hayal olmuştu, sanırım hayalleri gerçekleştiren bir kurumsunuz🤗 Hakkınız ödenmez çevrimiçi terapi 👏

 336. Dilek says:

  Yine muhteşem bir eğitimle geldiniz, eminim diğer eğitimler gibi dolu dolu ve verimli geçicek. Aldığım eğitimlerle meslek hayatımda daha sağlam adımlarla ilerliyorum, teşekkürler cevrimiciterapi

  • VOLKAN GÖKBERK KILIÇ says:

   Emdr bizim alanımızda fazlasıyla önem arz ediyor. Bu imkani sağladiğiniz için çok teşekkür ederiz. Terapistin alet çantasında olması gerekiyordu. Sizde bunu sağlıyorsunuz. Herşey icin teşekkür ederiz.

 337. Sinem Bulut says:

  Emdr gibi önemli bir tekniği sizden öğrenecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Çevrimiçi terapi bize en güzel eğitim fırsatlarını sunmaya devam ediyor.

 338. Tuğçe says:

  Daha önce emdr terapisi görmüş biri olarak bu anlatımlar bana unuttugum şeyleri hatırlattı çok güzel anlatılmış sizi seviyorum çevrimiçi terapi sizin sayenizde çok ilerleme kat ettim emdr eğitiminide alırsam sizden demeyin gitsin :))

 339. Sinem Bulut says:

  Çevrimiçi terapi ailesinden çok fazla eğitim aldım. Emdr gibi önemli bir eğitimi de çok kaliteli yaptıklarına inanıyorum. Bize bu imkanı sunan çevrimiçi terapi ailesine teşekkür ederim.

 340. Ayse says:

  Emdr eğitimi için sabırsızlanıyorum. Teşekkür ederim.

 341. Ayşe Nida Bakar says:

  Çevirim İçi Terapi yine çok güzel bilgiler sunan bir yazı yazmış. Yazmış olduğunuz bu paylaşımlar bizlere hem bilgi hem eğitim fırsatı sunuyor.Bunun için minnettarız.Alanda daha yetkin kişilerin yetişmesi için vermiş olduğunuz bu çabayı kutluyor sizleri yakından takip ediyoruz.

 342. Ezgi says:

  EMDR travma konusunda çok etkili bir terapi. Bu nedenle EMDR eğitimini alet çantamıza katmalıyız. Buna aracı olduğunuz için teşekkür ediyorum.

  • Gökçen çokar says:

   Bir çok Eğitimine katıldım gerçekten süper. EMDR eğitiminide sabırsızlıkla bekliyorum. Özellikle Antalya için bence büyük bir şans. Alanlara katkılarınız için teşekkür ederim.

 343. Hamit Eroğlu says:

  Emdr terapinin fizyolojik olarak nasıl çalıştığını hep merak etmiştim. Kişilik bozukluklarında da işe yarar bir teknik olduğunu okuduğum blog yazısı ile öğrendim. Danışanlarıma EMDR ile daha faydalı olmayı umuyorum. Çevrimiçi terapiye bizlere sunduğu fırsatlar nedeniyle teşekkür ederim

 344. Büşra Erdoğan says:

  Travma tedavisinde kullanılır.Semalarin kökeniyle ilgilenir. Bilinçaltimizda ki gizli kalmis duygularımızla gizle kalmış olaylarlar ile ilgilidir. Rüyalarımızda etki eden travmalarimizi işler.Gunluk hayatımızdaki işleyişi bozabilir travmalarimiz.

 345. Sümeyra Y. Dede says:

  EMDR tekniği hızlı olduğu kadar etkili bir yöntem. Umarım bu eğitimi almaya hak kazanırım. Çevrimiçi terapinin sunduğu bu fırsat çok kıymetli bu hizmeti bizlere sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

 346. Büşra Erdoğan says:

  Travma tedavisinde ve semalarin kökeniyle ilgilenir.

 347. Duygu Yolcu says:

  Bu pandemi sürecinde bizlere bu şekilde destek olup mesleki yeterliliğimize katkıda bulunduğunuz için hepinize çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 348. Cennet Burçin Çam says:

  Harika bı eğitim olmalı, ben bdt aldım cemil hocadan. İyi ki çevrimiçi gibi bir platform var, tr de harika işler yapıyorsunuz çok sağ olun her şey icin

 349. Yildiz DOĞAN says:

  Emdr uzun zamandır almak istediğim bir eğitimdi. Böyle bir fırsatı gördüğümde inanamadım gerçekten harika… böylesine bi eğitimi bize bu kadar kolayca ulastirabilmeniz harika gerçekten harikasınız cevirimiciterapi

 350. Gülşen says:

  Bdt, aktarim odaklı, cinsel terapi eğitimler tartışılmaz kaliteliydi. Eminim emdr egitimi de muthis olacaktır. Hocalarımızın emeklerine sonsuz teşekkürler

  • Yeşim Vulkani says:

   İyi ki de sizleri tanışımış ve sizlerden eğitim almaktayım . BDT ve Cinsel Terapi eğitimini sizden aldım ve aklınızda soru işareti bırakmayacak kadar çok çok güzeldi ve kaliteliydi . EMDR’nin de aynı mükemmelliyette olacağına karşı şüphe duymuyorum . Emeğinize Sağlık 🙏🏻

 351. Şehriban says:

  Emdr egitimini çok faydalı buluyorum. Türkiye koşullarında her insanda muhakkak çözemedigi bir tramvaya mevcuttur. Ben çocuklarla çalısmayı bu tekniği bilgilerime ekleyip uygulamayı düşünüyorum. Tramvasız insan yoktur.

 352. Büşra says:

  Üniversitede ki hocalarımın özellikle emdr ile çalışması beni açıkça bu alana yöneltti. Çevrimiçi terapi olarak yine muhteşem bir yazı ve eğitim. Sizden eğitimler almış biri olarak bu egitiminde harika geçeceginden süphem yok. Biz psikolog öğrencilerin ışığı oldunuz. Sabrsızlıkla bekliyorum.
  İyi ki varsınız!

 353. Sevda says:

  Emdr eğitimi bir psikoloğun alması gereken temel eğitimlrrden biri ve bu konuda sürdürğünüz eğitimler sayesinde eksiklerimizi gşderebiliyoruz alanımıza sahip çıkmak ve daha yetkin olmak için verdiğiniz ve sunduğunuz hizmetler için çok teşekkür ederiz

 354. Büşraa says:

  Sizin sayenizde bir çok eğitime hak kazandım, umarım EMDR eğitimine de katılabilirim. Sizin sayenizde daha alanında daha yetkinim. İyi ki varsınız ve iyi ki çok oldunuz 🙂

 355. Nergis Abdullayeva says:

  EMDR terapi simdiye kadar arastirdigim və etkisine güvəndiğim en iyi terapi yöntemlerinden birisi. Sadece beyin ve göz kordinasyonu sayesinde mucizeler gerçekleşiyor adeta. EMDR terapisti olmak en büyük hayallerimden biri.. Tesekkürler Çevrimiçi Terapi❤️

 356. Nergis says:

  EMDR terapi simdiye kadar arastirdigim və etkisine güvəndiğim en iyi terapi yöntemlerinden birisi. Sadece beyin ve göz kordinasyonu sayesinde mucizeler gerçekleşiyor adeta. EMDR terapisti olmak en büyük hayallerimden biri.. Tesekkürler Çevrimiçi Terapi❤️

 357. Kıvılcım Çakmak says:

  Calistigimiz alanlarda travma yasantilari ile siklikla karsilasoyoruz. Bu nedenle verecek oldugunuz bu egitim biz ruh sagligi calisanlati icin cok degerli. Emeginiz icin cok tesekkur ediyoruz

  • Seda says:

   Bu eğitimi ne zamandır bekliyordum. Emdr travma üzerine sayılı tekniklerden. Eğitimin çok faydalı olacağını düşünüyorum diğer eğitimlerimiz gibi. Emeğiniz için teşekkür ediyorum.

 358. Abdullah says:

  Acaba daha ne gelecek diye bakıyorum sayfanıza ama her seferinde daha da şaşırıyorum.mukkemmel.Pandemi dönemini sayenizde çok verimli geçirdik. Emeğinize sağlık devamlı olması dileğiyle.

 359. Şermin Dınc says:

  EMDR terapi teknigi gercekten kisa surede mucize iyileşme gösteren bir tekniktir ve bu egtimi almis olmama rağmen sizden tekrar alacak olmak beni mutlu ediyor.Tesekkurler çevrimiçi terapi

 360. Meral bozkurt says:

  EMDR eğitimini almayı çok istiyordum. Bu eğitime sizin sayenizde katılacak olma düşüncesi beni çok mutlu ediyor. Emekleriniz için bekleyen herkese sunacağınız bu hizmet için şimdiden çok teşekkür ederim.

 361. Merve Akgün says:

  Merhabalar uzun zamandır bu eğitimi almak istiyordum. Çevrimiçi terapi bize bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederiz.

 362. Muhammed Okçu says:

  BDT eğitiminin ardından EMDR eğitimi almak da çok istiyorum. Yaptıklarınızın emsali yok umarım banada çıkar eğitim diğer para tüccarları örnek alsın utansınlar kurumunuzdan.

  • Talya says:

   Aşırı almak istediğim bir eğitim. Sayenizde kendime çok şey kattım teşekkür ederim

 363. Esma says:

  Daha once BDT almistim ve cok memnun kaldim. Cunku her sey mukemmel anlatildi ve cok verimli gecti. Simdi ise EMDR egitimi verilecegini gorunce cok sevindim. Boyle buyuk bir egitimi boyle bir kurumdan almak gercekten cok sansli hissettiriyor..

 364. Şükrü Erdem AKTAŞ says:

  EMDR terapisi ile migrenimden kurtulmuş bir terapist olarak bu eğitimi uzun zamandır bekliyordum. Tüm eğitimlerini aldığım Çevrimiçiterapiden bu eğitimi de almak bambaşka olacak!

 365. Funda says:

  EMDR travma tedavisinde kullanılan ve kısa zamanda tedavi açısından olumlu yanıt veren önemli bir tekniktir. Bu eğitimi almamıza vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler..

 366. Esra Nur says:

  EMDR her terapistin cebinde olması gereken yöntemlerden biri. Umuyorum bu güzel eğitimi en uygun şekliyle sağlayabilecek olan çevrimiçi terapiden alabilirim. İyi ki varsınız !

 367. Hasan Takır says:

  Emdr eğitim ile ilgili güzel hazırlanmış bir yazı. Bu eğitimleri bizlere ücretsiz sunuyorsunuz. Bizlerde kendimizi geliştiriyoruz. Etkili ve güçlü tedavi yaklaşımlarından en önemlilerinden bir tanesine bu vesileyle kavuşmuş oluyoruz. İyiki varsınız çevrimiçi terapi.

 368. Kübra says:

  Sizlerden BDT eğitimi almis biri olarak vereceğiniz tüm eğitimleri dört gözle bekliyorum. Umarım EMDR egitimini almaya hak kazananlardan biri olabilirim. Bizlere bu fırsatı tanıdığınız için çok teşekkür ederim çevrimiçi terapi ailesi.

 369. GÜNEL says:

  Salam hər kəsə mən Günel. Uzun zaman idi bu təlimi gözləyirdim. Belə bir şans sunduğunuz üçün təşəkkür edirəm. Bu təlimi almağı çox istəyirəm. Hər kəsə uğurlar.
  Emdr məni həyəcanlandıran bir terapidor,uzun zamandır emdr təlimi almaq istəyirdim.

 370. Abdıllah says:

  Ne güzel bir haber. Yaptığınız şey çok kıymetli ruh sağlığı uzmanlarının erişimine açtığınız bu eğitimler sayesinde ülkendekş ruh sağlığı hizmeti kalitesi artıyor. Aslında uygun fiyata eğitimlerin mümkün olduğunu çok güzel gösterdiniz tüm kesimlere. İyiki varsınız

 371. Merve Ulutaş says:

  Hep almak istediğim bir eğitimdi.Faydalı olacağına inanıyorum.Beklemedeyiz.Umarım yine çok şey öğreniriz.Emeğinize sağlık.Teşekkürler

 372. Semiha ATALAY says:

  EMDR almayı çok istediğim bir eğitimdi ancak yüksek eğitim ücretleri nedeni ile alamıyordum. Çevrimiçi Terapi’nin böyle bir imkan sunması çok güzel çok teşekkür ederim.

 373. Edanur Marakoğlu says:

  Çevrimiçi terapi bu çağda bizlere sunulan çok büyük bir armağan. Neredeyse tüm eğitimlerimi çevrimiçi terapiden almış olarak birisi olarak söylemeliyim ki uzman kadro kaliteli eğitim her şey ama her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir şekilde eğitim alıp vermenin ticarete döküldüğü şu dönemler de bizlere ışık olmaya devam ediyorlar. Var olsunlar ışıkları hiç sönmesin. Diğer tüm eğitimlerde olduğu gibi EMDR eğitimini de gözü kapalı güvenerek yine sizden almak nasip olur inşallah 👏👍🏻

 374. Şükrü Erdem AKTAŞ says:

  EMDR terapisi ile migrenimden kurtulmuş bir terapist olarak bu eğitimi uzun zamandır bekliyordum. Çevrimiçiterapiden almak bambaşka olacak!

 375. Aydan Melikova says:

  Çok güzel ve bilgilendirici bir içerik olmuş, ellerinize sağlık. Çevrmiçi Terapi ekibinin verdiği diğer eğitimler gibi kaliteli olacağından hiç bir şüphem yok. İnşallah bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. Teşekkürlerrrr!!!!!

 376. Tuğba says:

  Çevrimiçi terapinin birçok eğitimine katıldım ve bu eğitimi de dört gözle bekliyorum. Kesinlikle çok faydalı olacağına eminim bize bu kadar güzel fırsatlar sunduğunuz için teşekkürler ❤️

 377. Cemre Ceren Odabaşı says:

  Çevrimiçi terapi her zamanki gibi farkını konuşturmuş. Çok olacağız demişlerdi ve çok olmaya devam ediyorlar 🥳 Emdr uzun süredir almak istediğim bir eğitim umarım ilk 300 arasında olabilirim 🙏🏼

 378. Sevde Abay says:

  Ruh sağlığı alanında çalışan her uzmanın bilemsi gerektiğini düşündüğüm zaman zaman bilgisinin ihtyacını hissettiğim bir teknik . Emeğinize sağlık. Güzel bir eğitim olacağına inancım tam.

 379. Esra says:

  Harika bir yazı olmuş,emeklerine sağlık,sizlere ne kadar teşekkür etsek az kalır,eğitimleriniz gerçekten çok kaliteli.emdr eğitimini almayı gerçekten çok isterim bende.

 380. İrem says:

  EMDR, travma tedavisine olan katkısı ile sadece semptomlar ortadan kaldırmıyor yeni bakış açısı, kazandırdığı pozitif inançlar ve olumlu duygular kişinin kendisine, ilişkilerine, dünyaya bakışını da olumlu yönde değiştirip kişisel gelişim sağlıyor.
  Bizlere yine ışık tuttuğunuz için çok teşekkürler,sabırsızlıkla bekliyoruz

 381. Hülya says:

  Emdr, diğer terapi tekniklerinin yanısıra uygulaması farklı ve bir okadarda iilevsel olan bir teknik. Bende bu uygulamayı baştan sona en iyi şekikde öğrenmek ve benimsemek üzere yola çıktım. Umarım sizlerin bize sunduğu bu müthiş fırsata dahil olabilirim.

 382. Sibel says:

  Emdr eğitimi vermeniz de bizler için çok güzel fırsat. Bu eğitimi almayı çok istiyordum. Çevrimiçi Terapi ailesine teşekkür ederim. Sizden 3 eğitim aldım hepsi de inanılmaz bilgilendirici eğitimlerdi. Uzman arkadaşlar gerçekten çok donanımlılar. Bizlere bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 383. GÜNEL says:

  Salam hər kəsə mən Günel. Uzun zaman idi bu təlimi gözləyirdim. Belə bir şans sunduğunuz üçün təşəkkür edirəm. Bu təlimi almağı çox istəyirəm. Hər kəsə uğurlar.

 384. Tülay Günaçar Şentürk says:

  Öncelikle yapmış olduğunuz eğitimler çok faydalı oldu EMDR de bunlardan biri olacak EMDR travma sonrası stres bozukluğu,
  depresyon, panik ataklar, yas vb psikolojik rahatsızlıklarda kullanılan etkili bir terapi yöntemidir. Umarım bende eğitimi alarak bir çok danışanıma bu terapi yöntemi ile faydalı olabilirim. Teşekkür ediyorum sağladığınız güzel imkanlar için

 385. Saliha Savaş says:

  Travmayla çalışmada en etkili yöntemlerden biri olan EMDR eğitimi,yine harika bir eğitim yine çevrimiçi terapi, teşekkürler çevrimiçi terapi. Emdr eğitimini alacak şanslı kisilerden olurum umarım

 386. Yeşim says:

  Harika bilgiler ve eğitimler yapıyorsunuz, Emdr eğitimini sabırsızlıkla bekliyorum çok etkili bir terapi yöntemi cevrimiciterapi aracılığı ile almak harika olacak. Alana çok güzel katkılarda bulunuyorsunuz tebrik ediyorum. 🙏

 387. Döne says:

  Emdr beni heyecanlandıran bir içerik,uzun zamandır geniş kapsamlı bir emdr eğitimi almak isriyordum,çevrimiçiden daha önce eğitim almıştım ve çok bilgilendirici,bu eğitim için heyecanlanıyorum

 388. FİLİZ OBUZ says:

  Danısanlarımıza başvurdukları problem alanına uygun tekniklerle yaklaşabilmek için terapi tekniklerine hakim olmak ve süpervizyonunu almak çok önemli, daha önce çalışmalarına katıldığım çevrimiçi terapi ailesine katkıları ve destekleri için teşekkür ediyorum

 389. Büşra says:

  İlaç ve hipnoz kullanılmadan yapılan bu psikoterapi tekniği travmalar başta olmak üzere birçok sorunun tedavisinde kullanılabilen bütüncül bir yöntemdir. Bireye ait uyum bozucu unsurlar ve işlevsel olarak depolanmamış kimi yaşantılar varsayımıyla yola çıkar. Yazının içeriğini EMDR’nin oluşturması ve detaylı bilgi sunması adına teşekkürler…

 390. SEVAL EMRAH says:

  EMDR Terapi, bireylerin sahip olduğu rahatsızlıkların, sorunlu duyguların ve düşüncelerin göz hareketleri ile yeniden işlemlenerek ortadan kaldırılmasıdır. Bir psikoloğun alet çantası da bulunması gereken en önemli terapi şeklidir. Çevrimiçi Terapi her zamanki gibi meydan okumakta ve bu eğitimi ihtiyacı olan kitleye sunmaktadır. Vermiş olduğu eğitimlerde kalitesini fazlasıyla görmekteyiz. Teşekkürler Çevrimiçi Terapi.

 391. Bülent İçgüdel says:

  Sizlerden bir cok egitimi uygun, kaliteli ve nitelikli bir sekilde almaya devam ediyoruz. Yazinin icerigi ve niteligi ciddi anlamda bu haliyle bile egitim standarlari niteiginde. Sunmus oldugunuz imkanlarin paylasima acik, meslekte kendini gelistirmek isteyen insanlara destek olmaniz sizi diger tum egitim sistemlerinden bariz bir sekilde ayirmakta.

 392. ZEYNEP ULUSOY says:

  travmalara kısa çözüm sağladığı için EMDR tekniği öğrenmek istediğim bir eğitim. İnş sizden eğitim almak nasip olur. Bu fırsatları sunduğumuz için çok teşekkür ederim💐

 393. Uğurcan says:

  Bütün eğitimleriniz çok güzeldi. .EMDR eğitiminizi de sabırsızlıkla bekliyorum.Heyecanlıyım.umarım çekilişle izleme şansına sahip olurum verimli geçiyor tüm eğtimleriniz..teşekkürler çevrimiçi terapi

 394. Sezer yıldız says:

  EMDR ile ilgili her şeyden bahsedilmiş muhteşem bir yazı. EMDR ğitiminizi de dört gözle bekliyor, terapi yelpazemi, kaliteli eğitimlerinizle genişletmekten büyük keyif duyuyorum.

 395. Furkan says:

  Guzel bir eğitim olacağına eminim.uzun süredir sabırsızlıkla beklediğim bir egitimdi. Sizden bu eğitimi alabilmek sevindirici. Teşekkürler.

 396. Gizem says:

  Mesleki gelisimimize katkı sağlayan eğitimlerle bizleri online olarak bulusturdugunuz için sonsuz teşekkürler…Alanımız için travma çalışmamak mümkün değil bunu en iyi şekilde yapabilmemiz için Emdr eğitimi sunulmuş bir fırsat…Bu fırsattan çekilişle yararlanmak ise büyük bi şans…her şey için tesekkurler

 397. Duygu Türkmenoğlu says:

  EMDR Terapi en çok almak istediğim terapiydi. Gerçekten bu kadar güzel eğitimleri bizlere sunuyor olmanız alanımızda kendimizi geliştirmek için çok güzel bir fırsat. Çok teşekkürler iyi ki varsınız

 398. Amine says:

  Bir aile danismani olarak emdr cok istedigim ve uzun zamandir imkan bulamadigim bir egitimdi.cevrimici terapi her zamanki gibi bize muhtesem bir egitim imkani sunuyor. Tesekkur ederim.

 399. Yegane says:

  Merhaba. Ben de EMDR terapi almayı çok istiyorum. Lütfən beni de ilave edin. Bizləri düşündüyünüz için çok teşekkür ederiz. Azərbaycandan selam və saygılar.

 400. Şeyda Yılmaz says:

  Travma ile calışmada en etkili tekniklerden biri olan emdr ile ilgili uygulan ve uygulanacak olan kişiler için oldukça bilgilendirici , kapsamlı ve faydalı bir yazı olmuş, eminim ki eğitimi de bu şekilde olacaktır sabırsızlıkla bekliyorum

 401. Sercan says:

  Emdr hakkinda verilen bilgiler oldukça aydinlatici. Verilecek eğitim icin hem merak hem de istek uyandiriyor. Alanda calisan her psikologun donanim olarak güçlendirecek Emdr eğitimine ihtiyaç duyacağını düşünüyorum. Umarim ben de sayenizde bu egitimi alanlardan olurum. Katkilariniz icin teşekürler

 402. Kübra Nur GÖKHAN says:

  Emdr doğal afetler, büyük kazalar, kayıplar, savaş, taciz, tecavüz gibi önemli travmaların yanı sıra, başta çocukluk çağı olmak üzere her yaşta yaşanan ve etkisi travmatik olan her tür yaşantı; günlük hayatta aile, okul, iş çevresinde yaşanan olumsuz olaylar, şiddete maruz kalmalar, aşağılanmalar, reddedilmeler, ihmal ve başarısızlıklar gibi alanlarda etkili bir ekoldür.

 403. Hasan durusoy says:

  Siz çoook olmaya başladınız..

 404. Deniz baş says:

  Bu eğitime katılmayı çok çok istiyorum umarım kazanma şansım olur teşekkür ediyorum sizlere

  • Psikolog Gökselin Demir says:

   EMDR terapisi ile ilgili aklıma takılan bir çok sorunun cevabını bu yazı sayesinde aldım. Oldukça bilgilendirici, hem uzmanları hem de danışanları doğru bir şekilde yönlendirmiş, emeğinize sağlık.

 405. Filiz says:

  Merhabalar öncelikle psikoloji alanında calisanlar adına çok teşekkür ediyorum. Piyasada çok abartılı fiyatlarla bizlere sunulan psikoloji eğitimlerinden bir çoğumuz yararlanamiyorduk. Emdr eğitimi de bu yüksek fiyatlı eğitimlerin başında geliyor.Sayenizde bu yüksek fiyatlı eğitimler hepimiz için ulaşılmaz olmaktan çıktı. Teşekkürler cevitimici terapi.

 406. Aynur says:

  Emdr ye dair akıllarda oluşabilecek her sorunun cevabı verilmiş. Vermiş olduğunuz diğer eğitimler gibi bu eğitiminde kaliteli olacağından hiç şüphem yok. Bizlere böylesine eşsiz imkanlar tanıdığınız için çok çok teşekkür ederim 😊

  • Yegane says:

   Merhaba. Ben de EMDR terapi katılmayi cox istərdim. Bu şansi yaratdığınız için çok teşekkür ederim. Minnətdarım. Azərbaycandan sonsuz selam və sayqılar. Boyle bir şansı kacirmak istəməm. Var olun

 407. Fatma says:

  Merhabalar, EMDR eğitimi uzun süredir sabırsızlıkla beklediğim bir egitimdi.yine çevrimiçi olarak farklılığıniza burda da şahit olduk.umarim bu çekilişe hak kazanır ve bu eğitimi alırım.eminim çok keyifli ve çok faydalı olucak diğer tüm eğitimlerimiz gibi.bizlere bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.🙏

 408. Melahat says:

  Uzun zamandır EMDR egitimi almagı düşünüyordum. Cevrimici terapinin muhteşem kadrosuyla bu egitimi almak cok kururverici. İyiki varsınız ve bize böyle gözel ve cok faydalı egitimler sunuyorsunuz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim

 409. Reyhan says:

  EMDR bir psikoterapi çeşididir, bu terapi boyunca zihnimizde yer alan anılarımıza ait bilgileri yeniden işleriz. Danışanlardaki rahatsızlığın nedeninin, olumsuz ve kötü olarak depolanmış hafıza ve anılar olduğunu belirten ve tedavide adaptif (uyumsal) bilgi işleme modelinin rehberliğinde bu kötü anıları değiştiren bir psikoterapidir. Yanlış inanışlar ve uyumsuz davranışlar bu depolanmış eski yaşantılarımızın anılarından kaynaklanır. Biz bu hedef anılara ulaşırız ve bunları terapi ile işleyerek değiştiririz. Sonrasında daha uyumlu bir çözümü güçlendirmek için diğer yaşam tecrübelerimizin anıları ile birleştiririz.

 410. Sefa Mert Öztekin says:

  EMDR terapisi çok önemli ve faydalı bir teknik.Bu tekniğin eğitimi de öyle.Sizlere çok teşekkür ederim bu imkanı bizlere verdiğiniz için .Eğitimlerinizi her zaman takipteyim.Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

 411. Beyza Korkmaz says:

  Hemen hemen herkesin hayatında travmatik olaylar olmaktadır. Kişiler bu travmalar nedeniyle güncel hayatında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Emdr terapisi de travma alanında oldukça işe yarar bir yöntemdir. Çevrimiçi terapi sayeside bu eğitimi ücretsiz almak için başvurumu yaptım.

 412. Memnune says:

  EMDR eğitimi merak ettiğim ve almak istediğim bir eğitimdi, böyle bir fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. İyi ki etiket yapıldı ve fark ettim. Arkadaşlarıma da sayfanızı ve bu eğitimi önereceğim.

 413. Beyza Bulat says:

  EMDR her ruh sağlığı çalışanının alması gereken bir eğitim, böyle bilgilendirmeler yaptığınız için fırsatlar sundugunuz için çok teşekkür ederiz. Siz yanımızda olduğunuz sürece güzel eğitimler ile buluşmaya devam edeceğiz

 414. Reyhan says:

  EMDR eğitimi ve bir cok eğitimi bizlere verdiyiniz için çok teşekkür ederiz daha öncede çevrimiçi terapiden
  eğitim almıştım ve hepside çok kaliteli eğitimlerdi. Son zamanlar EMDR ilgimi cekiyor ve sizin sunumunuzda eminim ki EMDR eğitimide çok güzel olacaktır bu güzel eğitimleriniz için çok teşekkür ederiz

 415. Beyza Korkmaz says:

  Hemen hemen herkesin hayatında travmatik olaylar olmaktadır. Kişiler bu travmalar nedeniyle güncel hayatında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Emdr terapisi de travma alanında oldukça işe yarar bir yöntemdir. Çevrimiçi terapi sayeside bu eğitimi ücretsiz almak için başvurumu yaptım. Bizlere bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

 416. Yaşam says:

  Bir öncelikler platformu olduğu ıcın teşekkürler 🙏 uzun zamandır almak istediğim bir eğitim ve gözümü kırpmadan sizlerden almayı sabırsızlıkla bekliyorum

 417. Beyza Korkmaz says:

  Hemen hemen herkesin hayatında travmatik olaylar olmaktadır. Kişiler bu travmalar nedeniyle güncel hayatında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Emdr terapisi de travma alanında oldukça işe yarar bir yöntemdir. Çevrimiçi terapi sayeside bu eğitimi ücretsiz almak için başvurumu yaptım. Bizlere bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ederiz.

 418. NAZAN says:

  EMDR eğitimi dört gözle beklediğim eğitimlerden biri. Eminim ki diğer eğitimleriniz gibi güzel bir eğitim olacaktır. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 419. Merve says:

  Cok faydali bir yazi olmus. Emdr travma gibi konularda cok etkili bir yontem. Bu egitim icin firsat sundugunuz icin teşekkür ediyoruz.

 420. Tuğba says:

  Travma çalışmak için en etkili yöntemlerin başında gelen yoğun bir uygulama gerektiren EMDR aslında her terapistin alet çantasında bulunmalı fakat cepleri yakan eğitim fiyatları yüzünden çok sınırlı sayıda kişi bu eğitime ulaşabiliyor. Ama sizin sayenizde artık durum tersine dönüyor böylesine bir eğitimi daha uyguna ve verilebilecek en iyi şekilde veriyorsunuz. Daha ne kadar çok olabileceğinizi merak ediyorum 🙏

 421. Tuğçe Nur Önde says:

  EMDR Terapisi eğitimi travmayla çalışırken cepte bulunması gereken bir eğitim. Sizse layıkıyla yerine getiren bir kurumsunuz. Şimdiden sabırsızlanıyorum.

 422. Hatice Şahin says:

  EMDR sabırsızlıkla beklediğim ve çok merak ettiğim bir alan. Özellikle travma ve yas konularında etkili olan bu terapi yöntemini öğrenmeyi çok istiyorum. Emeğiniz ve alana katkılarınızsan dolayı çok teşekkür ederim.

 423. Şehriban says:

  Yeni mezun psikologlara bir sürü ücretsiz eğitim fırsatı veren çevrimiçi terapi yeniden EMDR eğitimi ile şaşırtmaya devam ediyor bu güzel fırsatlar için teşekkür ederiz. Alanında yetkin olan kadrosuyla İYİKİ Çevrimiçi terapi

 424. Hazal Aktürk says:

  Emdr terapisi özellikle travmada oldukça olumlu netice veriyor. Birçok insanın emdr terapisi sayesinde sorunlarına çözüm bulduğunu gördüm. Anlaşılır ve eğitici bir yazı olmuş. Emdr terapi çekilişi alırsam da bu alanda kendimi geliştirmek isterim.

 425. Erdal demirci says:

  EMDR eğitimi icin cok inanilmaz bir yazi olmus fazlasiyla aciklayici bir okadarda anlasilmasi kolay bir yazi olmus travma ile ilgili goz hareketleriyle duyarsizlastirmanin ne kadar etkili oldugunu gosteren bir yazi olmuş.online psikolog

 426. Nurçin says:

  Emdr özellikle travma sonrası stres bozukluğunda ve travmanın neden olduğu bir çok problemde işlevsel bir yöntem. Hastanede çalışan bir psikolog olarak bu eğitimi almayı cok isterim. Çevrimiçi terapinin de alanda çalışanlara böyle güzel eğitim imkanları sunmasından dolayı da teşekkür ederim.

 427. Damla Kuralay says:

  EMDR eğitimi uzun zamandır almak istediğim ve çok merak ettiğim bir eğitimdi çok teşekkür ederim. EMDR tekniğinin çok faydalı ve yararlı olmasının yanı sıra kısa sürede tamamlanması ve çözüme ulaştırması çok büyük bir avantaj

 428. Erdal demirci says:

  EMDR eğitimi icin cok inanilmaz bir yazi olmus fazlasiyla aciklayici bir okadarda anlasilmasi kolay bir yazi olmus travma ile ilgili goz hareketleriyle duyarsizlastirmanin ne kadar etkili oldugunu gosteren bir yazi olmuş.

 429. Berivan Gümüş says:

  EMDR’ın bir psikoloğun bilmesi gereken temel psikoterapi tekniklerinden biri olduğunu düşünüyorum ama bilindiği üzere bu eğitimi almak gerçekten maddi bir külfet olabiliyor bizler için. Sizin sayenizde ve sizin farkinizla nasıl Aktarım Odaklı Terapi, BDT ve Cinsel Terapi aldıysam EMDR alma şansım da olacak. Tüm bunlar için çok teşekkürler, yaptığınız şeyler, tüm özverileriniz uzun vadede etkisini bizler üzerinde ve danisanlarimiz üzerinde ve dolayısıyla toplumun büyük bir kesimi üzerinde çok çok iyi etkiler oluşturacak. İyi ki varsınız ve lütfen çok olmaya devam edin 🙂

 430. Çiğdem AKDAĞ says:

  Harika bir eğitim , heyecanla bekliyoruz. Birçok kişinin hayatına dokundunuz, daha önce verilen eğitimlerde olduğu gibi bu eğitimde de yine harika işler başarıyorsunuz.Teşekkürler Çevrimiçi Terapi ailesi 🍀

 431. Bedirhan Gültepe says:

  EMDR tekniği ile ilgili oldukça faydalı bir eğitim olmuş. Her psikolojik danışmanın edinmesi gereken alet çantası ve eğitimi sağlıyorsunuz. Çevrimiçi Terapi’nin diğer eğitimleri gibi güzel bir eğitim olacağına eminim. Umarım bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum.

 432. Cansel says:

  Yine harika bir eğitimle geldiniz. Umarım daha fazla kisi kesfeder sizi. Cok tesekkur ederiz hersey icin, verdiginiz tum egitimler ve emekleriniz icin.

 433. Vera says:

  EMDR eğitimi için oldukça açıklayıcı ve öğretici bir yazı olmuş ellerinize sağlık . Bir psikolog adayı olarak hala alanıma karar verme aşamasındayım . Ben ve benim gibi bir çok öğrenciye bu dönemde gerçekten harika yol gösterici bir ekipsiniz . Hersey icin tesekkurler .

 434. RÜMEYSA DAĞLI says:

  EMDR eğitimi oldukça önemli bir terapi olmakla beraber daha önce aldığım eğitimlerinize bakarak bu eğitimin de mükemmel olacağı öngörülebiliyor. Özellikle travmatik anılarda her ne kadar Bdt, davranışık önemsense de Emdr denemeye değer ve bireyin yeniden anlamlandırmalarında psikolojik iyi oluşunda önemlidir. Yazı için de ayrıca teşekkürler.

  • Seda Muratoğlu says:

   Tssb ile ilgili okuduğum birçok kitapta önerilerin terapi tekniğidir. Diğer terapi tekniklerine göre de etkileri daha fazla olan insanların daha fazla fayda gördüğü bir yöntem olduğu bildiriliyor. Umarım bizim içinde dolu dolu geçen kendimizi bir adım daha ileri taşıyabilmemiz için olanak sağlayan bir eğitim olur.

 435. Sena says:

  Güzel bir yazı olmuş, kaleminize sağlık. Emdr terapisi her psikologun alması gereken bir eğitim. Bize açtığınız eğitimler ve sunduğunuz imkanlar için çok teşekkür ederim.

 436. Melike says:

  Emdr bazı rahatsızlıklarda çok işlevsel. Uzun zamandır almak istediğim bir eğitimi ücretsiz sunduğunuz için çok ama çok teşekkürler. Bu eğitimin de diğerleri gibi çok güzel olacağından eminiz

 437. Yeganə says:

  Mehraba. EMDR terapi almak çok istiyorum. Boyle bir şans yaratdığınız icin size sonsuz teşekkürler ediyorum. Sevə sevə katılmayi arzu ediyorum. Azərbaycandan sonsuz selamlar. Sizləri çox sevirik.

 438. Neslihan says:

  Online psikolog
  Sistematik Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi [EMDR] bir psikoterapi çeşididir, bu terapi boyunca zihnimizde yer alan anılarımıza ait bilgileri yeniden işleriz.

 439. Klinik Psk. Hazal says:

  EMDR her başarılı psikoterapistin alet cantasinda bulunmasi gereken bir teknik. Cevrimici terapi de bu imkani psikoterapist adaylarina sunarak yine cok onemli bir is yapiyor. Daha once bu kurumdan farkli egitimleri de almis biri olarak emekleri icin cok tesekkur ederim. Umarim bu egitimi de alabilme imkanim olur.

 440. Gencay doğan says:

  Harika bir eğitim olacak.heeycanla bekliyorum.bdt çok kaliteliydi.böyle devam ederseniz bu eğitimleri binlerce liraya pazarlayanlar tarihe gömülecek

 441. Selçuk Karaca says:

  EMDR eğitimini travma vakalarıyla çalışırken kullanacabileceğim bir teknik olduğu için çok istiyordum. Sizlerden daha önce aktarım odaklı terapi, bilişsel davranışçı terapi ve cinsel terapi eğitimlerini aldım. Sunduğunuz eğitim içerikleri ve kaliteniz ortada. Umarım bu eğitimi sizden ücretsiz bir şekilde alabilirim. EVET ÇOK MU ÇOK OLMAYA DEVAM EDİN!😊

 442. Özgün Yıldırım says:

  EMDR terapisi eğitimini almayı çok uzun zamandır bekliyordum. Bu metinde cok guzel bilgilere yer verilmişti. Çevrimiçi terapi çok güzel işlere imza atıyor. Bu eğitimi heycanla bekliyorum.

 443. Alida says:

  Merhaba. Emdr terapi oldukca faydali bir terapi teknigi. Cok faydali bir yazi olmus. Təşəkkür ederiz bizleri faydali bilgiler ile Bilgilendirdiyiniz icin

 444. Merve Uysal says:

  Post travmatik stres bozukluğu için bir sürü yol denedim, bir sürü terapiste gittim ama en çok faydasını gördüğüm alan EMDR terapisi oldu. Özellikle anksiyete semptomlarının çalışılmasında benim açımdan çok etkiliydi.

 445. Merve says:

  Travma çalışmak için en etkili yollardan biri Emdr.
  Bir psikolog olarak hemen eğitime başlayası geliyor insanın umarım eğitimini sizden alacak bu şanslı grupta bende yerimi alırım.

 446. Elif says:

  EMDR eğitimi sabırsızlıkla beklediğim bir eğitim.Çevrimiçi terapiden şu anda son sürat bütün eğitimleri almaya çalışıyorum.Ruh sağlığı çalışanları için büyük bir şanssınız iyiki varsınız.Umarım bu eğitimi alabilme şansına sahip olurum🙏🙏

 447. Tuğba Tuna Borucu says:

  Emdr gibi önemli bir eğitimi almamıza fırsat tanıdığınız için teşekkür ederim..
  Emdr en çok merak ettiğim metotlardan biri. Travma sonrası stres bozukluğu ve duygusal bozukluklardaki etkisini ve nasil uygulandığını öğrenmek kendi adıma çok keyifli olacak. 💖umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biride ben olurum çünkü çok istiyorum🥰

 448. Cansu Abaza says:

  Travma çalışanlar için EMDR çok istenen ve kullanılan bir terapi yöntemi. Ben de gerçekten yoğun bir tavsiye üzerine çevrimiçi terapiden almak istedim. Yazı ise gerçekten çok bilgilendirici olmuş. Eğitimi heyecanla beklemekteyim.

 449. Süleyman Eşlik says:

  TSSB’de etkili olduğunu bildiğim ve çok merak ettiğim bir eğitim. Nasıl oluyorsa göz hareketleriyle yeniden işleme yapılabiliyor. Eğitimi dört gözle bekliyorum. Bu eğitimi hazırlanıyan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 450. Fatih ABDULLAHOĞLU says:

  EMDR ile alakalı çok bilgilendirici ve güzel bir yazı olmuş. Hem bu terapiyi uygulayacak uzmanlar hem de terapiden faydalanmak isteyen danışanlar için açıklayıcı bir paylaşım. Alanımız ile alakalı bu tarz içeriklerin ve eğitimlerin yapılıyor olmasından çok memnunum. Sağlıklı günler, iyi çalışmalar dilerim.

 451. Hilal Y says:

  EMDR ile ilgili herkesin faydalanacağı çok güzel bir yazı olmuş çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim. Sunduğunuz eğitimlerle her psikoloğa ulaşmayı hedeflediğiniz ve bizleri piyasaya mecbur bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederim. EMDR eğitimi alarak özellikle yeme bozuklukları alanında çalışmalar yapmak istiyorum. Bu etkinliği alacak şanslı kişilerden olmayı çok isterim.

 452. Yasemin Fedai says:

  Şimdiye kadar EMDR hakkında okuduğum en iyi aydınlatıcı metin .Bir psikolog olarak hemen eğitime başlayası geliyor umarım eğitimini sizden alacak bu şanslı grupta bende yerimi alırım.

  • Hazal Aktürk says:

   Emdr terapisi özellikle travmada oldukça olumlu netice veriyor. Birçok insanın emdr terapisi sayesinde sorunlarına çözüm bulduğunu gördüm. Anlaşılır ve eğitici bir yazı olmuş. Emdr terapi çekilişi alırsam da bu alanda kendimi geliştirmek isterim.

  • Meltem Arslan Karaca says:

   EMDR hakkında güzel bir yazı olmuş. Bütün eğitimlerinizi ilgiyle takip ediyorum. Bu eğitiminde muhteşem olacağını eminim. EMDR eğitimi travmalarla çalışma açısından etkili bir yöntem ve çalıştığım kurum açısından almak istediğim bir eğitim. İnşallah alabilirim😊

 453. Seda Çağlar says:

  Yazınız herkes için çok açıklayıcı ve faydalı olmuş. Hem alandan hem de alandışı kişileri bu şekilde bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. İleride yazacağınız yazıları ve düzenleyeceğiniz eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum.

 454. İlknur says:

  Bdt eğitimini ve diğer eğitimleri aldım sizden hepsinden çok memnun kaldım özellikle bdt eğitimden..şimdi çocuk ergen bdt alacağım sizden ama EMDR yi en çooooooooooooookkkkkkkkk istiyorum 😄😄
  Başka yerlere baktım gerçekten çok pahalı bir kez daha yaptığınız işin ne kadar kıymetli olduğunu farkettim.. herşey için teşekkürler.supersiniz💐💐

 455. Fatma zehra d says:

  Travmaların çokça arttığı bir dönemde emdr bizler için bilimsel olarak da kanıtlanmış en güzel tekniklerden biri. Bu nedenle seanslarımızda çokça ihtiyacımız olabilecek bir yöntem.

 456. Uhde Aleyna Kılıçarslan says:

  EMDR terapisi hem ilgimin olduğu hem de uygulamayı istediğim bir psikoterapi tekniğiydi. Şimdi çevrimiçi terapi imkanıyla bu eğitimi alacağım. Çok teşekkürler çevrimiçi ailesi 🌸

 457. Afra says:

  Gerçekten çok bilgilendirici faydalı bir yazı olmuş ellerinize emeklerinize sağlık. Genç ruh sağlığı çalışanlarına sunduğunuz güzel imkanlar için çok teşekkür ederiz.

 458. Şeyda Nur Şahin says:

  EMDR eğitimi gibi pek çok eğitimi bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederiz daha öncede çevrimiçi terapiden pek çok eğitim almıştım ve hepside çok kaliteli eğitimlerdi eminim ki EMDR eğitimide çok güzel olacaktır bu güzel eğitimleriniz için çok teşekkür ederiz

 459. Zeynep says:

  Masterson ve kohut aldım sizden bu kadar doyurucu olacağını düşünmemiştim. Emdr gibi bir eğitimi verecek olmanız bizi inanılmaz heyecanlandırdı. Sizin vesileniz ile dilerim nice duygulara dokunuruz

 460. Kübra uysal says:

  Öncelikle bize bu egitimleri alanında uzman kişiler tarafından ve bütçemizi zorlamayarak verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Egitimler için sabırsızlanıyorum.Emdr terapisini sayfanızda görünce o kadar mutlu oldum ki anlatamam .

 461. Merve K. says:

  EMDR, güçlü ve etkili bir terapi yöntemi olduğunu biliyoruz. Bunu açıklayan güzel bir yazı olmuş. Sizinle her eğitimde olduğu gibi EMDR eğitmiyle de beraber olacağım için çok mutluyum. İşini iyi yapan sayılı kuruluşlardansınız. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

 462. Hilal Y says:

  EMDR ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim. Sunduğunuz eğitimlerle her psikoloğa ulaşmayı hedeflediğiniz ve bizleri piyasaya mecbur bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederim. EMDR eğitimi alarak özellikle yeme bozuklukları alanında çalışmalar yapmak istiyorum. Bu etkinliği alacak şanslı kişilerden olmayı çok isterim.

  • Hilal says:

   EMDR ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim. Sunduğunuz eğitimlerle her psikoloğa ulaşmayı hedeflediğiniz ve bizleri piyasaya mecbur bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederim. EMDR eğitimi alarak özellikle yeme bozuklukları alanında çalışmalar yapmak istiyorum. Bu etkinliği alacak şanslı kişilerden olmayı çok isterim.

 463. Birgül says:

  EMDR terapisi çok faydalı bir eğitim ve bu eğitimi çevrimiçiden almak hem büyük keyif hem de çok heyecan verici. Umarım bende talihlilerden biri olur ve çevrimiçi ailesinden bu eğitimi almaya hak kazanırım💐

  • Cem Tığrak says:

   EMDR terapisi son zamanlarda merak ettiģim bir ekol. Özellikle travmatik yaşantılara sahip kişilerle çalışan birisi olarak yetkinliğe katkı sağlayacağını düşünüyorum. Alana yönelik katkılarınız için teşekkürler.

 464. Jale says:

  EMDR hakkında çok faydalı bir blog. Sizlere bu kadar faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Ruh sağlığı uzmanlarına çok güzel fırsatlar sağlıyor ve destek oluyorsunuz. Emeğinize sağlık. Umarım bu çekilişi kazanıp bu güzel eğitimi alma şansı bulurum ❤

 465. Onur cansız says:

  Emdr eğitimini bizlere sunduğunuz için teşekkürler. Bazı insanların egitimleri tekelinde bulundurmasına musade etmemeniz takdire şayan. Nitelikli uzmanların yetişmesi için umarım bir gün bu eğitimler lisans ve lisansüstünede entegre edilir. Teşekkürler cevrimici terapi

  • Sercan says:

   Emdr hakkinda verilen bilgiler oldukça aydinlatici. Verilecek eğitim icin hem merak hem de istek uyandiriyor. Alanda calisan her psikologun donanim olarak güçlendirecek Emdr eğitimine ihtiyaç duyacağını düşünüyorum. Umarim ben de sayenizde bu egitimi alanlardan olurum. Katkilariniz icin teşekürler

  • Elif Taşcı says:

   EMDR egitimi her ruh sağlığı çalışanının alet çantasında bulunması gereken eğitimlerden biri ve çok kıymetli. özellikle çocuklarda çok iyi çalışan bir teknik. Çocuk ve ergen ruh sağlığı çalışanı olarak bu tekniği öğrenmek benim için çok önemli. Cevrimiçi terapiye böyle imkanlar sunduğu için içten teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Kübra Nur GÖKHAN says:

   Emdr ağırlıklı olarak Travma odaklı çalışan bir ekol olarak biliyoruz. Her meslektaşımızın almak istediği emdr eğitimini ben de almak için sabırsızlıkla bekliyorum. Bu imkanı bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 466. Özlem Gölcü says:

  EMDR ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık. Bu konuyla ilgili yapılacak eğitimler de çok önemli. Çünkü travmalarla çalışmak ve anılarımızın bizi bugüne olumsuz etkilememesi için gerekli.

 467. Hilal says:

  EMDR oldukça etkili ve başarılı bir psikoterapi yaklaşımıdır. Bu başarının Çevrimiçi Terapi sayesinde bir parçası olacağım için gerçekten mutlu ve heyecanlıyım. Teşekkür ediyorum.

 468. Aylin Kadem says:

  Bu eğitimi uzun zamandır bekliyorum. Kesinlikle diğer eğitimleriniz gibi çok faydalı olacağına inanıyorum. Panik atak için çok etkili bir teknik ve çok iyi bir şekilde kavranması gerekiyor, bunun için bize destek olacağınıza eminim. Herşey için çok teşekkür ederim.

 469. Ayşenur Yeniufuklar says:

  Ülkemizde oldukça yaygın kullanılan ve işlevsel olan Emdr bu yazıyla çok açık bir anlatımla özetlenmiş. Online/ çevrimiçi terapi merkezi olarak her bir paylaşımınız ve çabanız kim bilir kaç kişinin yüreğine dokunuyor… İyi ki varsınız…

 470. Samet says:

  En merak ettiğim eğitimlerden birini çekilişle vermeniz muhteşem. Gün geçtikçe sizinle daha da yetkin hale geliyoruz. Bu emekleriniz bu meslek için büyük önem arz ediyor. Biz de bu emeği haksız çıkarmayıp alanda çalışarak mesleğimizi uygularken hep sizi anacağız. Teşekkürler…

 471. Açelya says:

  EMDR hakkında genel bilgi sahip olduğumuz harika ve faydalı bir yazı olmuş. Travmayla çalışırken daha kısa sürede ve etkili olan bir terapi çeşidi. Umarım bu eğitimi kurumunuzun değerli hocalarından alma fırsatını ben de yakalarım. Harikasınızz:)

 472. Aslı says:

  Yine bir çevrimiçi terapi klasiği, bu muhteşem indirimlere o kadar alıştık ki o kadar güzel eğitimler ki bunlar olmadan nasıl yaparız bilmiyorum

 473. Melek says:

  Paylaştığınız bilgiler için teşekkürler. EMDR gerçekten işe yarar yöntemdir. Çocuklar ve yetişkinler üzerinde etkileri çok iyi. Her psikogun bilmesi gereken yöntemdir.

 474. Özkan says:

  Emdr geçmiş yasantimizda basimizdan gecen olumsuz, travmatik olayların günümüze yansimalarini tedavin ettigimiz bir teknik diye biliyorum. Goz hareketleri ile zihmize tekrardan islenmesi olarak duymuştum.

  • Bedirhan Gültepe says:

   EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili oldukça faydalı bir eğitim olmuş. Her psikolojik danışmanın edinmesi gereken alet çantası ve eğitimi sağlıyorsunuz. Çevrimiçi Terapi’nin diğer eğitimleri gibi güzel bir eğitim olacağına eminim. Umarım bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum.

 475. Sena says:

  Merhaba yaptığınız bu kadar iyilik için ne söylenir bilemiyorum çok çok teşekkür ederim sizlere. Iyiki sizinle tanıştık. Bu şekilde bir eğitim camiasında bulunduğum için çok mutluyum ve gururluyum

 476. tülay karslı says:

  çevrimiçi terapi olarak bizlere sagladığınız eğitimler için çok teşekkür ediyorum kendimizi geliştirip danışanlarımıza daha yetkin bir hizmet sunmamızda sizin büyük katkınız var.

 477. Zehra Betül Tunç says:

  Uzun zamandır EMDR eğitimin bekliyordum. EMDR tekniginin bütün ruh sağlığı çalışanlarının alması gerektiğini düşünüyorum. Bir çok problem alanında etkili bir yöntem olmak ile beraber farklı teknikler ilede kullanımı da çok iyi sonuçlar verdiğini hem okudum hem değerli hocalarımızdan dinledim. Dört gözle bu eğitimi bekliyorum.

 478. Elçin says:

  Travma sonrasi stres bozuklugu ve gecmisinde travma atlatmis kisilerin bu pporblemlerinin cozumundr en etkili yollardan bir tanesi emdr. Emdr tekniğinde en çok ilgimi çeken göz hareketleriyle duyarsızlaştırma olmuştu.okudum araştırdım en etkili yolun emdrden geçtiği kesin.bu fırsatı bize sundugunuz icin tesekkurler

 479. Cihan Tahmilci says:

  Emdr tekniğini anlatan cok guzel bir yazı olmuş. Hem uzmanların Hem de bu tedavi tekniğini merak eden danisanlarin faydalanacagi bir blog. Cevirimici terapiye ve emegi gecen tum çalışmalarına verdigi hizmetler icin sonsuz teşekkürler.

  • Merve says:

   Emdr tekniği travmalarda gerçekten çok etkili bir yöntem. Çevrimiçi terapinin bu eğitimi de çok başarılı olacağını düşünüyorum. Sizlere verdiğiniz hizmetler için sonsuz teşekkürler .

 480. Melisa demirer says:

  Yine harika bir eğitimle geldiniz sizlere tekrar tekrar teşekkürler ek olarak yazıda oldukça başarılı ve bilgilendirici olmuş elinizi emeğinize sağlık harikasınız daha yapacağınız birçok eğitimi heyecanla bekliyoruz

 481. IHSAN ÇELİK says:

  EMDR psikoloji alanında özellikle travmalarla çalışırken işimiz oldukça kolaylastıran bir araçtır. Çevrimiçi terapinin bize açmış olduğu eğitim içinde sonsuz teşekkürler sunuyorum. Iyıkı varsınız

 482. Asiyenur kuş says:

  Yurtdışında olduğum için katılamayacağım bir sürü eğitim sunduğunuz için size çom teşekkür ederim. İyiki varsınız

 483. Hira says:

  Emdr eğitimi alıp uygulayıcısı olmak istiyordum, öncesinde burada verilen bilgileri okuduğumda daha çok bana hitap ettiğini anladım, çok teşekkür ederim

 484. Oslem says:

  Emdr eğitimi travma konusunda çok çok başarılı ve ispatlanmış bir tedavi. Mutlaka her klinisyenin bilmesi öğrenmesi gereken bir yöntem. Alabilmeyi çok isterim. İnsanlara daha çok faydalı olmak için daha çok öğrenmeli , sayesinizde 😊 teşekkürler

 485. Fatma says:

  Emdr terapisi tramvalarda gerçekten etkili bir yöntem. Böylesine önemli bir eğitimi tüm ruh sağlığı çalışanlarının bilmesi ve kullanması ruh sağlığı adına çok önemli. Çevrimiçi terapi düzenlediği bu eğitim adına çok teşekkür ederim.

  • Arzu says:

   Bütün eğitimleriniz çok güzeldi. ..EMDR eğitiminizi de sabırsızlıkla bekliyorum..umarım çekilişle izleme şansına sahip olurum verimli geçiyor tüm eğtimleriniz..tşkler çevrimiçi terapi…

 486. Züleyha Ece AYTAŞ says:

  Şahane bir eğitim bizleri bekliyor. Çevrimiçi terapi kaliteli eğitim anlayışı ve birbirinden değerli hocalarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Bölümümüzü değerli kıldığınız için teşekkürler. Iyiki sizz:)

 487. Yusuf Furkan Doğrutekin says:

  Eğitimleri ticaret alanı ve pazanma yeri olarak görülen bu dönemde çevrimiçi terapi tüm ruh sağlığı çalışanlarına bir kapı olmuştur bir çare olmuştur. Hem ruh sağlığı uzmanlarına verdiğiniz eğitimlerden dolayı hemde bu sayede danışanlara daha kaliteli hizmet vermemizi sağlamanızdan dolayı çok teşekkürler

  • Yildiz says:

   Merhabalar beklediğimiz yine muhteşem eğitimlerle geldiniz çok teşekkür ederiz her zaman bizlerim yanındasınız egitim8n ticarete dönüştüğü bu zamanda bize bu hizmetleri sundunuz her birinize çok çok teşekkür ederiz

  • Pelin Şen says:

   Emdr egitimi uzun zamandir almayi dusundugum aklimda olan bir egitimdi. Bu egitimi bize sundugunuz icin cok tesekkur ederim. Diger bicok egiriminize de katildim ve cok verimliydi

 488. Gökhan yüce says:

  eğitim ile ilgili oldukça faydalı bir yazı olmuş. Çevrimiçi Terapi’nin diğer eğitimleri gibi güzel ve faydalı bir eğitim olacağından en ufak şüphem yok. Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. Çekilişte eğitimin bana çıkması dileğiyle

  • Hilal says:

   EMDR ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş çevrimiçi terapi ailesine çok teşekkür ederim. Sunduğunuz eğitimlerle her psikoloğa ulaşmayı hedeflediğiniz ve bizleri piyasaya mecbur bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederim. EMDR eğitimi alarak özellikle yeme bozuklukları alanında çalışmalar yapmak istiyorum bu yüzden bu çekilişe katılıyorum.

 489. Melis okan says:

  EMDR terapi öğrenerek beynin bozulmuş olan mekanizmasının tekrardan çalışmasını, izole olmuş, işlenmemiş anının işlenmesini sağlamak ve kişilerin üzerindeki travmatik etkisi azatmak amaciyla bu eğitimi almak istiyorum

 490. İbrahim akın says:

  Ben stajerlik yaptığı hastenedeki bir psikolog hocam Emdr terapistiydi. Emdr özellikle fobilerde işe yaradığını büyüleyici bir şekilde anlatmıştı. Ben de çok etkilenmiştim. O yıldan beri ilk fırsatta almak istediğim bir terapi eğitimi oldu. Çevrimiçi psikoloji sayesinde alacağım umarım.

 491. Beyzanur says:

  Emdr tekniği ve eğitimini anlatan çok etkileyici ve faydalı bir yazı olmuş. Travma ile çalışırken çok daha etkili ve kısa sürede sonuç veren bir teknik olduğunu düşünmekteyim. Verdiğiniz ve vereceğiniz bütün eğitimler için teşekkür eder, emeklerinizden dolayı sizi kutlarım.

 492. Yurdagül Kayabaşı says:

  Merhabalar.
  EMDR konusunda yapmış olduğunuz açıklamada özellikle zihnin kendi kendini tedavi etmek suretiyle işlevselliğini arttırmak konusu bana inanılmaz güzel bir motivasyon sağladı. Kurumumuzu ve sizleri yeni tanıyorum. Umarım güzel egitimlerinizden nasiplenmek bu bilgiler ışığında faydalı olabilmek kısmet olur. Teşekkürler.

 493. Zeynep Avcı says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili çok faydalı bir yazı olmuş Eğitimlerinizin bu kadar faydalı olması ve öğrencilerin de kolay erişebilmesi ayrıca güzel. İyi ki varsınız 🙂 vereceğiniz eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum.

 494. Nur pelin buran says:

  Yeni mezun bir psikolog olarak ilgi duyduğum ve almak istediğim bir eğitim . Ayrıca tez aşamasına geçeceğim için konumla ilgili olacağını düşünüyorum. Yine siz ve güzel bir eğitim ve detaylı bir yazı olmuş. Sunduğunuz her şey için çok teşekkürler 🙏🏻

 495. Tuba cenneter says:

  Bize her eğitimde daha çok şey katmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her eğitiminizde yeni bilgiler edinmemizi sağlıyorsunuz, destekleriniz için sonsuz teşekkürler 🙏

 496. Hasan says:

  Psikolog olarak bizlerin maddi olarak alamadığımız bir sürü eğitimi ücretsiz ya da çok düşük bir ücretle bize sunan bu toğluluğa can-ı gönülden teşekkür ederim. Her platformda bizler de kendilerini desteklemekle mükellefiz

 497. Üzeyir Ünlü says:

  Emdr terapisi travmada çok etkili bir terapi tekniğidir, bizlere bu eğitim fırsatını sunduğunuz için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamının dileriz sevgilerle

 498. Büşra sarı says:

  Psikolojik Danışma ve Rehberlik lisans programından mezun olduğumdan beri çok hevesle öğrenmek istediğim bir konu emdr. Bu eğitimi sizden alan şanslı kişilerden olursam çok mutlu olucam. Kendimde, ailemde ve öğrencilerimde kullanabileceğim bilgi birikimine ulaşmak isterim

 499. Yusuf Kurt says:

  Daha önceki egitimlerinize katıldım ve çok bilgilendirici ve insanı geliştiren bir egitim süreci oldu . Bize bu egitimleri sağlayan herkese teşekkür ederim .

 500. Kübra says:

  Emdr en çok merak ettiğim eğitim. Güzel eğitimleriniz var. Emdr eğitimini tüm ruh sağlığı alanındaki kişilerin alması gerektiğini düşünüyor ve şimdiden eğitim için sabırsızlanıyorum Faydalanmak isteriz. Teşekkürler.

 501. Ayşe says:

  Özellikle psikolojik terapi eğitimlerin bu kadar yüksek ücretliyken bizlere sunmuş olduğunuz bu fırsattan dolayı ve verdiğiniz bu ve başka bir çok eğitimin oldukça kaliteli ve eksiksiz bir şekilde verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az, bu hem bizlerin gelişimi açısından hem de toplum ruh sağlığına çok büyük bir destek, iyi ki varsınız, iyi ki çevrimiçi

 502. Dilek says:

  Tıpkı diğer eğitimler gibi yine çok faydalı ve dopdolu bir eğitim çevrimiçi terapi farkıyla. Kendim ve meslektaşlarım adına size çok teşekkür ederim. Böyle sınırlı imkanlarla kaplı olduğumuz bir dönemde verdiğiniz hizmet kelimelerle anlatılamaz.

 503. FATMAA says:

  Psikoloji cemiaasina ve halka verdiginiz ozen ve egitimler sayesinde insanlarin ruhunda cicekler actiriyorsunuz adeta. Emeklerinize saglik. Emdr her psikologun almasi gereken temel bir eğitim bu imkan icin cok tesekkurler.

 504. Merve says:

  Merhabalar, bu eğitimi almak için uzun zamandır bekliyorum. Biraz ücretlerinin fazla olması sebebiyle her seferinde erteledim. Böyle bir şans karşıma çıkınca çok şaşırdım ve inşallah bu eğitimi ücretsiz alırım diye dua etmeye başladım bile😀

 505. Derya Çimen says:

  Bu güzel eğitimi bize bu kadar uygun bir fiyata sağladınız için teşekkür ederim.Ruh sağlığı çalışanlarının yanında olduğunu gösterdiğiniz için ayrıca çok teşekkürler.

 506. Zeynep says:

  Çevrimiçi terapi ve yine harika bir eğitim ne kadar minnettar olduğumuzu dile getirecek söz bulamadım iyiki varsınız iyiki kurumunuzla eğitimlerle tanışabildik 👏teşekkür ederiz

  • Emine Kaptan says:

   Emdr terapisi ile ilgili çok verimli ve bilgilendirici bir yazı olmus. Emdr terapisi tekniği gunumuzde etkinliğini kanıtlamış kısa sürede etki edebilen sonuclari oldukca basarili olan bir tekniktir. Emdr eğitimini bu alanda çalışacak olan tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.

 507. Mehmet says:

  EMDR eğitimi uzun zamandır beklediğim bir eğitimdi yine çevrimiçi terapi sayesinde bu eğitimi alacağım için çok mutluyum

 508. Nazperi says:

  Bu kadar az bir meblağ ile bu tür bir eyitime katilmak muhteşem birşey teşekkür ederim Çevrimiçi terapi ailesine bize bu mükemmel fırsatları sunduğunuz için

 509. Ayşenur says:

  Tesadüf eseri keşfedilmiş olan travmaya maruz kalmış kişilerde olumlu sonuçlanmış bir yöntemdir. Beyin bilgiyi işler ve işlevsel hale getirir. Bilgi duygu, düşünce ve duyumla birlikte anı ağlarına bağlanarak bütünleşir. Böylece deneyimle öğrenme gerçekleşir. Adaptif çalıştığı için uyumlu bir yöntem olarak kabul edilir. Doğal afetler, taciz, tecavüz, büyük kayıplar ..vb. İşlenmemiş anılar olarak görülebilir. EMDR izole kalmış anıların işlenmesini sağlayan terapidir. EMDR fizyolojik kökenli bir terapi yöntemidir. Pozitif bakış açısı kazandırarak olumlu bakış açısını oluşturur. Kişisel gelişimi sağlar.

 510. Sevgi Aydın says:

  Psikoloji eğitiminin ticaretinin yapıldığı bu dönem de Çevrimiçi Terapi ruh sağlığı çalışanlarına hem çok faydalı bir terapi tekniğini ücretsiz sunuyor hem de eğitim kalitesi standartların üstünde çok teşekkür ederiz.Bu eğitimler lisansta akademisyenler tarafından 4.sınıfta verilmesi gerekiyor. Çevrimiçi Terapi bu açığı kapatıyor.

 511. Arzu Parmaksız says:

  EMDR eğitimi günümüzde en etkili yöntemlerden kabul edilmekte ve sonuçları gerçekten çok başarılı olarak değerlendirilmektedir. Bu makalede de EMDR hakkında çok açıklayıcı ve yararlı bilgiler verilmiştir teşekkür ederim.

 512. Sena Kuyumcuoğlu Balcı says:

  EMDR terapisi yaşadığımız ve etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olay, anı ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmamızı ve rahatlamamızı sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntemin eğitimini almak çok faydalı

 513. Elif says:

  Online terapi, profesyonel ruh sağlığı hizmet ve desteğinin internet üzerinden sunulduğu, yeni bir yaklaşımdır. E-terapi, teleterapi ve e-danışmanlık olarak da bilinmektedir. Pandemi ile birlikte talepler artmıştır. Eğitimler için teşekkürler.

 514. Şenay Tokuçin says:

  EMDR hayatta en çok istediğim eğitimlerden biriydi.İnsallah bu hayalime de çevrimiçi Terapi sayesinde ulasacagım.Cevrimici terapiden aldığım eğitimler çok kaliteli.Ustelik e-devlet onaylı.Emegi geçen hocalarıma ve arkadaşlara çok teşekkür ederim

 515. Hilal Küçükaytekin says:

  EMDR ile ilgili daha önce zoom üzerinden katıldığım örnek vaka bile bu eğitimi almam gerektiğine dair fikir sahibi olmamı sağlayan sizlere teşekkür ederim. Özellikle travma konusunda etkili bir yöntem olan Emdr eğitimini tüm ruh sağlığı alanındaki kişilerin alması gerektiğini düşünüyor ve şimdiden eğitim için sabırsızlanıyorum 🙂

  • Ümmühan C. says:

   Çevrimiçi psikolojiye çok teşekkür ederim. Böyle güzel eğitimler vererek mesleğimize katkıda bulunuyor.
   👏👏🤗

 516. Ulaş avcı says:

  Konuyu çok detaylı verimli bir şekilde açıklamışsınız. Emdr yöntemi bir çok,terapistin çok verimli bir şekilde kullandığı bir yöntem ve bunun eğitimi almak her psikologun çok işine yarayacaktır

 517. Zeliha Koca says:

  Emdr eğitimi ile travma sonrası stres bozuklu yasayan ve geçmişteki travmalar ile gelen danışanlara uygulayabileceğimiz etkili bir tekniği sizin sayenizde kaliteli bir eğitim ile öğreneceğiz. Sizleri şahıs olarak tanımıyorum ancak alana verdiğiniz emekten dolayı sizleri kutluyorum. Sevgilerimle .

 518. Hüseynli Mehriban says:

  Merhaba.bu egitimi sabırsızlıkla bekliyordum teşkil edenlere çok teşekkür ederim Azerbaycandan da qoşula bilmeyimiz bizim üçün çox böyük şansdi bize bu şansi yaratdiğiniz üçün çox sağ olun

 519. Pelin says:

  Merhaba eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum. Seans sırasında özellikle tramva çalışırken çok etkili ve faydalı olacağını düşünmekteyim. BDT yönelimli çalıştığım için EMDR ile desteklemek daha etkili ve kısa süreli sonuç sağlayacaktır.

 520. Bayram Bozkır says:

  Emdr eğitimini ruh sağlığı uzmanlarına öğretmek için yaptığınız bu çalışmadan dolayı fazlasıyla minnettarız. Bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

 521. Mfd says:

  Verdiğiniz hizmetlerin değeri paha biçilemez. Heralde artık dururlar diyorum hep daha güzel eğitimler ile geliyorsunuz. Bilemiyorum bizi daha neler bekliyor. Şimdi sıra EMDR’de.

  • Yeşim Hasdemir says:

   EMDR tekniği ile ilgili açıklayıcı ve aydınlatıcı bir metin olmuş. Bir çok alanda hazırlanan bu yazıların yenilerini mutlaka görmek istiyoruz. Teşekkürler

  • Beyhan Okur says:

   Diğer eğitimlerinizide takip ediyorum. Emdr eğitimininde çok kaliteli olacağından eminim .Ruh sağlığı çalışanları İçin böyle bir fırsat sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 522. İrem aydın says:

  Çevrimiçi terapi den bugüne kadar aldığım eğitimlerin hepsi çok işlevsel ve kaliteli, eminim ki çevrimiçi sayesinde özelde ya da kamuda çalışan bütün meslektaşlarımin terapileri daha verimli olmuştur, açıkçası benim terapilerim artık fark yaratıyor.

 523. Recep says:

  Çok güzel eğitimler. EMDR eğitimini sabırsızlıkla bekliyorum. Bu güzel desteği ve eğitimleri bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyiki yollarımız kesişmiş

 524. Esra Aksakal says:

  Merhabalar iyi ki yollarımız kesişmiş çevrimiçi ailesiyle sizinle herşeye varım ben… EMDR eğitimini sabırsızlıkla bekliyorum birçok insana faydalı olma yolunda çok önemli bir adım… Teşekkürler

 525. Merve says:

  Çevrimiçi Terapiden Bdt eğitimi aldım ve ince ayrıntısına kadar verilen eğitim ayrıca süperviszonla desteklenip“tamam yapabilirim” cümlesini söylettirebilecek kadar güçlüydü. Tüm ruh sağlığı çalışanları gibi Emdr eğitimini sabırsızlıkla beklemekteyim. Teşekkürler…

 526. Rıdvan erdil says:

  Travma ile çalışan biz ruh sağlığı çalışanlarının kesinlikle alması gereken bir eğitimdir ama maalesef çok pahalı ve uzun bir süreci var. Bizlere bu eğitimi ücretsiz sağlayan çevrimiçi terapi ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.Emeklerine sağlık 🙏👏👏👏

 527. Serap Özer says:

  Travma odaklı çalışan meslektaşlarım için çok güzel bir fırsat. Böylesine güzel eğitimlerle ruh sağlığı çalışanlarını desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz. Emdr eğitimini sabırsızlıkla bekliyoruz

 528. Birgül says:

  EMDR tekniği ve eğitimi ile ilgili oldukça güzel ve faydalı bir blog olmuş. Çevrimiçi Terapi’nin tüm eğitimleri gibi çok faydalı ve bizi geliştireceğine inandığım bir eğitim olacaktır. Umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biri de ben olurum. Eğitimler içşn çok ama çook teşekkürler🙏🏻

 529. Seher ATAŞ says:

  EMDR gibi önemli ve oldukça etkili bir eğitimle bizleri sadece buluşturmakla kalmayıp insan psikolojisi gibi önemli ve bütün hayatı etkileyecek olan ruh sağlığı çalışanlarının yetkinliğini artırmak amacıyla ücret talep etmeden bizlere ve bizler aracılığıyla danışanlarımıza hatta onların çevresine güzel dokunuşlarınız için sizlere minnetarız. İyi ki varsınız!

 530. Damla uğuz says:

  Detaylı emdr açıklamanız oldukça bilgilendirici olmuş bu eğitimi bu şekilde bizlere açtığınız için teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık

 531. Şehnaz Tamser says:

  Emdr tekniğiyle ilgili herkesin faydalanabileceği, aklındaki sorulara yanıt bulacağı bir paylaşım olmuş çevrimiçi terapi ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir çok insanın faydalanabileceği fiyatlarda değerli eğitimler vermektesiniz. Ruh sağlığı alanına yaptığınız katkılar saymakla bitmez. Bir çok eğitiminize katılıp çok memnun kalarak ayrıldım. Bu eğitiminizi de dört gözle bekliyor olacağım. Çok başarılı ve bilgi dolu bir eğitim olacağından şüphem yok. İyi ki varsınız!

 532. İrem says:

  EMDR kısa sürede etkili çözümlere ulaşmak için harika bir teknik. Blog yazısı bu kadar açıklayıcı ve aydınlatıcı iken eğitimini hayal bile edemiyorum eminim harika olacak 🌸

 533. Rabia Gökçe says:

  EMDR terapisi çok faydalıdır. Ruh sağlığı alanında çalışan herkesin alması gereken bir eğitimdir. Emdr eğitimini almak için sabırsızlanıyorum.

 534. Şura SAKA says:

  Emdr eğitimi bir psikolojik danışmanın alet çantasında bulunması gereken en önemli tekniklerden birisi, alana yeni girmiş ve kendini geliştirmek isteyen bir psikolojik danışman olarak almayı çok istiyorum. Böyle bir fırsatı bize sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

 535. Sema says:

  Her yaptığınız paylaşımla yeni heyecanlar uyandırıyorsunuz. Sunduğunuz eğitim fırsatları ile alanda sürekli gelişim içerisindeyiz. EMDR terapi eğitimini sabırsızlıkla bekliyoruz, iyi ki varsınız 🙂

 536. Ceylan says:

  Birçok kişinin hayatına dokunmakta fayda sağlayacak böylesine kıymetli bir eğitimi ruh sağlığı çalışanlarına sunduğunuz için teşekkür ederim. Daha önce verilen eğitimlerde olduğu gibi bu eğitimde de yine bol bol faydalanacağımıza inancım tam. Teşekkürler Çevrimiçi Terapi ailesi 🙂 (biz de artık ailenin parçası olduk)

 537. Gözde Demirsoy says:

  Emdr terapisi çok kişinin fayda gördüğü bir yöntem. Bu yazı da oldukça faydalı ve aydınlatıcı olmuş emeğinize sağlık teşekkür ederiz

 538. Kübra Çakır Mutlu says:

  En çok istediğim eğitimi çevrimiçi terapi sayesinde çok verimli bi şekilde alacağımdan hiç şüphem yok. Harika bir eğitim bizleri bekliyor. İyi ki varsınız çevrimiçi ailesi daha çok eğitimde buluşmak ümidiyle. Emeğinize sağlık

 539. Qumru says:

  EMDR sizdən katılacağım 3cü eğitim. Digərləri çok verimliydi. Bu şansı yaratdığınız üçün minnətdarıq…

 540. Öykü says:

  Emdr hakkında okuduğum en bilgilendirici yazı olmuş. Ruh sağlığı çalışanlarına yapmış olduğunuz değer için teşekkür ederim. Kendimde terapi yapan bir psikoloğum ve çevrimiçi terapinin terapistlerine gönül rahatlığıyla yönlendirme yapıyorum. İyi ki sizi tanıdım.

  • Nurşen Köse says:

   Travmalara yardımcı olması noktasında oldukça faydalı bir eğitim olduğunu düşünmüyorum. Çevrimiçi terapiden Kohut ve Masterson eğitimleri aldım. Bu eğitimden de aynı memnuniyeti göreceğimi düşünüyorum.

 541. Özlem says:

  Emdr kabul görmüş ispatlanmış bir tedavi ve bu eğitimi alabilmeyi çok isterım. Her zaman yanımızda ve desteksiniz , sabırsızlıkla bekliyorum . Her zaman ki gibi çok düşüncelisiniz. Saldırsalarda bizler için pes etmiyorsunuz , teşekkür ederiz.

 542. Sedat says:

  Emdr ne olduğu hakında yaptığınız bilgilendirme mükemel olmuş bilgilendirmemiz ve emeğiniz için çok tşk çevirim içi ailesi

 543. Mediha Arıcı says:

  Çalışmalarınızda başarılar dilerim,vermiş olduğunuz eğitimler kişisel gelişim açısından pandemi dönemi içinde çok faydalı oldu. Tüm ekibimize calismalarinda kolaylıklar dilerim.

 544. Elif kılınç çelebi says:

  EMDR almak istediğim eğitimlerden biriydi. Cevrimiçi terapi diğer eğitimler gibi EMDR eğitimini bizlere sunduğu için şanslıyız. Teşekkürler Cevrimiçi terapi. Umarım daha da çokkk olursunuz 🙏🙏

 545. Ahmet POLAT says:

  Mezuniyetten sonra benden nasıl psikolog olacak lan diye düşünürken yollarımız sizinle kesişti. Bu yol tabiki biraz meşakkatli ama bir o kadar da eğlenceli geçiyor benim için (Hayatın bazı olumsuzlukları dışında). Bir diğer ayrıntı da verilen bu eğitimlerin başka kurumlarda fahiş fiyatlarda bize dayatılması bu noktada ise siz iyi ki varsınız diyorum. Tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

  • Meltem T K says:

   Çevrimiçi ailesine bu değerli egitimleri ucretsiz ya da çok cüzi rakamlara, kalitesinden ödün vermeden bizlere sundukları için tesekkür ediyorum. Birçok egitimize katıldim ve EMDR’ı bekliyordum gerçekten 😊 Emeklerinize sağlık, tüm ekibinize tesekkürlerimle.

 546. Eda KELEŞ ALGÜN says:

  Günümüzün en çok konuşulan eğitimi EMDR, travmalarımıza olan katkısı çok başarılı, EMDR terapisi ile sadece semptomlar ortadan kalkmaz,yeni bakış açısının kazandırdığı pozitif inançlar ve olumlu duygular kişinin kendisine, ilişkilerine, dünyaya bakışını da olumlu yönde değiştirip kişisel gelişim sağlar.
  Bizlere yine ışık tuttuğunuz için çok teşekkürler,sabırsızlıkla bekliyoruz

 547. Emel YÜCE says:

  EMDR eğitimi en çok istediğim eğitimdi. BDT aldım sizden o da harikaydı. Bunu da sizden almak istiyorum. Özellikle çalıştığım kurumda mülteci ağırlıklı kişilerin travmaları İçin çok faydalı olacağına eminim. Şimdiden TEŞEKKÜRLER ÇEVRİMİÇİ TERAPİ👏👏👏👏

 548. Ruken says:

  Tüm eğitimleriniz gibi bu eğitimi de sabırsızlıkla bekliyorum. Çok teşekkür ederiz kaliteli eğitimler sunduğunuz için. EMDR eğitimini sabırsızla beklemekteyiz.

 549. Ali Öztaş says:

  Merhabalar nasılsınız iyisinizdir umarım. Ne zamandır bu eğitimin uygun fiyata verilmesini bekliyordum. Size bu imkanı sağladığınız için çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

 550. İrem Atalay says:

  EMDR çok merak ettiğim ve kurumunuzdan eğitim alanların oldukça fazla olumlu yorumlarını duyduğum bir eğitimdi. Bu da merakımı daha da güçlendirdi. Bu eğitimi sizden alarak güzel yorumlara kendi yorumlarımı da ekleyebilirim umarım. Emeğiniz için teşekkürler🙏🏻

 551. Elif kılınç çelebi says:

  EMDR almak istediğim eğitimlerden biriydi. Cevrimiçi terapi diğer eğitimler gibi EMDR eğitimini bizlere sunduğu için şanslıyız. Teşekkürler Cevrimiçi terapi. Umarım daha da çokkk olursunuz 🙏

  • Semra says:

   Travmalarda işe yarayan çok iyi bir terapi tekniğidir. Hakkıyla uygulandığında hem daışanı hem de danışmanı tatmin de edebilen bir teknik. Altı yıl önce tanıştım bu teknikle ancak piyasada gerçekten çok pahalı olduğunu için de heybemde eksik olan önemli bir tekniktir. Almayı da çok isterim. Sizin eğitimler bence gayet iyi

  • Esra GÖRMEZ says:

   EMDR almak istedigim ve en cok merak ettigim egitimdir. Yukaridaki makale de oldukca aciklayici olmus.cevirimici terapiye bu imkani sundugu icin cok tesekkur ederim.

 552. Yusuf Ahmet Kaya says:

  EMDR gibi önemli bir eğitimi uzmanlaşma alanını desteklemek üzere bizlere ileten ve bunu her platformda destekleyen cevrimici terapiye minnettarız. Gercekten bu harika bir iş ve bu işi gerçekten sizden başka dürüstlük ve sevgiyle yapan kuruluş yok. Ayrıca eğitmenler alanda uzman ve gerçekten egitimleri önemseyen insanlar. Tüm hizmetiniz için teşekkür ederiz.

 553. ebra ulema says:

  çok aciklayici bir makale olmus,ellerinize saglik. Her seferinde bizi yeni bilgilerle aydinlatiyorsunuz. Egitimleriniz olsun yazilariniz olsun gercekten cok guzel ve verimli geciyor. tesekkurederiz

 554. Gülay says:

  Günümüzün dikkat çeken önemli terapi yöntemlerinden biri olan emdr konulu eğitimi ücretsiz alabilme imkanı sağlamanız harika. Teşekkürler çevirimiçi terapi ailesi🌾

 555. Zeynep Timur says:

  Harikasınız:)egitimleriniz çok faydalı oluyor biz katılımcılar için.Bu fırsatı sundugunuz için tekrar teşekkürler.Sabırsızlıkla bekliyorum çekilişi 👏👏

 556. Hülya Yeral says:

  Yine çevrimiçi yine donanımlı eğitimler🤗 hakkınız ödenmez psikoloji dünyasına çok şey bambaşka bir boyut bu iyi ki varsınız🙏

 557. Can says:

  EMDR terapi, zihinde yer edinmiş olan kötü anıların, yaşanmışlıklara ait bilgilerin yeniden işlenmesine yol açmaktadır. Böylece bireylerdeki kötü, ve rahatsızlık verici anıların ne olduğu saptanarak, bu anıların yol açtığı rahatsızlıkların ne olduğu, neden olduğu belirlenmekte ve bilgiler yeniden işlenerek kötü anıların değiştirilmesi mümkün olmaktadır.

  • İbrahim says:

   Emdr hakkında çok açıklayıcı makale olmuş, vereceğiniz emdr eğitimide sabırsızlıkla bekliyorum diğer eğitimleriniz gibi verimli keçeceğinden eminim. Her şey için teşekkürler cevrimiciterapi

   • Neslihan Kocabay says:

    EMDR ile ilgili oldukça açıklayicı bir yazı olmuş. Bu eğitimi heyecanla bekliyor olacağım. Bizlere sunduğumuz bu eğitimler için teşekkürler çevrimiçi terapi…

 558. Sema Gayyur says:

  Emdr terapisi her travma terapisinde olmazsa olmaz alınması gereken eğitimlerden ve bu eğitim Çevrimiçi terapi tarafından verilmesi beni çok mutlu etti .Başarılarınızın devamını ve eğitimlerin devamını dört gözle bekliyorum

 559. Derya muğlu says:

  Gerçekten çok oluyorlar bunu da çekilişe dahil ettiniz ya helal size sizi seviyorum 🌸

 560. Kürşad says:

  Emdr, travmalarda daha etkili olduğunu bilmemle birlikte bizlere ve danışanlarımıza çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu eğitimin hepimize katkısı olacağını ifade etmek isterim.

 561. Buse Yılmaz says:

  Süpersiniz eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum çok heyecanlıyım . Bu platformun diğer eğitimlerine katıldım ve gayet verimli geçmişti .Bu imkânı sağladığınız için çok teşekkürler, daha çok eğitim bekliyoruz

  • Harun Yıldırım says:

   Yine harika bir eğitim ve bize ücretsiz alma fırsatı verdiğiniz için ve psikoloji alanına bu güzel katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum 🙏🙏

 562. Fatma Erdem says:

  Danışanlarımıza daha verimli tedaviler sunabilmemize katkı sağlayacak EMDR’ı alet çantamıza eklememizi kolaylaştırdığınız için teşekkürler. Emeklerinizin ruh sağlığı alanında hak ettiği yankıyı bulması dileğiyle.

 563. Büşra says:

  Harika eğitimler için teşekkür ederim.EMDR eğitiminizi merkla bekliyorum.

 564. beyza öztürk says:

  öncelikle bu kaliteli eğitimleri ücretsiz vermeniz bizler için kaçırılmayacak bir fırsat. aynı zamanda kaliteli bir kadronuz var. sizin eğitimleriniz sayesinde bir çok şeyde aydınlandım. bu eğitim de aynı şekilde olacağına inanıyorum. teşekkürler

 565. Fatih AKKAYA says:

  Emdr en çok merak ettiğim metotlardan biri. Travma sonrası stres bozukluğu ve duygusal bozukluklardaki etkisini ve nasil uygulandığını öğrenmek kendi adıma çok keyifli olacak. Kaliteli uzman ve eğitimleri uygun fiyatlara ulaştıran ve ruh sağlığı çalışanlarının her zaman yanında olan çevrimici terapi ekibine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 566. Zeynep haksever says:

  Emdr gibi önemli bir eğitimi almamıza fırsat tanıdığınız için tüm çevrimiçi terapi ailesine teşekkür ederim.. 💖umarım sizden bu eğitimi alacak şanslı kişilerden biride ben olurum 🥰

 567. Elif Demirel says:

  Şahane fırsatlar harika eğitimler yetkin ve yeterli içerikler sunuyorsunuz bize. Koca psikoloji camiası için şans oldunuz. Yazının içeriği sen eğitimleriniz kadar dolu dolu bilgiler sunuyor. Teşekkürler çevrimiçi terapi

 568. Meltem Aydoğan says:

  Sunulan eğitimler de bizlere çok yararlı oluyor. Emeğinize sağlık. Eğitimleri ulaşılabilir kıldığınız için.

 569. Sena Ertürk says:

  Öğrencilik yıllarımdan beri uygulayıcısı olmak için hayalini kurduğum bir eğitimi kıymetli hocalarımdan alabilecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. İyi ki varsınız, sizler sayesinde hayallerimize adım adım yaklaşıyoruz.

  • Gözde says:

   Gerçekten bu eğitimi açtığınız için size çok teşekkür ediyorum. Hep Almak istedim bir eğitimdi. Bu fiyatlara bu eğitimler gerçekten muhteşem.

 570. Buse Yılmaz says:

  Süpersiniz eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum çok heyecanlıyım

 571. Selda kartay says:

  En çok merak ettiğim eğitimlerden bir tanesi Umarım ben de bu eğitimi alabilirim gerçekten çok merak ediyorum travmalarda Çok etkili olduğu söyleniyor O yüzden danışanlarıma uygulamak çok isterim. Umarım çevrimiçi terapi farkı ile bu eğitimi alabilirim.

  • Gülten Yalçın says:

   Çevrimiçi terapinin başlattığı bu güzel sürece ortak olarak ilerlemek her zaman mutluluk sebebi oluyor. Diğer eğitimlerde olduğu gibi uzman hocalarımızdan çok merak ettiğim bu eğitimi almak isterim.

 572. Ebru says:

  Oldukça bilgilendirici ve güzel bir yazı. Özellikle travmayla çalışırken çok etkili bir yöntem EMDR. Bu eğitimi böyle uygun fiyata bu alanda çalışan herkese sunduğunuz için teşekkür ederim 🤗

  • Yeganə says:

   Mehraba. Ben de EMDR terapi için yazdım. Katılmayi çok istəyirəm. Bu şansi verdiyiniz çox təşəkkür edirəm. Azərbaycandan selamlar. Boyle uyqun şartlar icin var olun

  • Can says:

   EMDR eğitimini ücretsiz bir şekilde bizlere sunan çevrimiçiterapi ekibine teşekkür ediyorum ve daha önce katıldığım eğitimlerin kalitesini göz önünde bulundurduğumda, bu eğitiminde çok faydalı olacağına inanıyorum.

 573. Hümeyra says:

  EMDR eğitimi çok istedigim bir eğitimdi.Cevrimici terapiye bu eğitimi tekrar açtığı için teşekkür ederim.Bir çok eğitimimi sizden aldim ve çok memnunum. Şema Terapininde gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

 574. Meltem Aydoğan says:

  EMDR ile ilgili oldukça faydalı bir yazı olmuş. Sunulan eğitimler de bizlere çok faydalı oluyor. Emeğinize sağlık. Eğitimleri ulaşılabilir kıldığınız için.

  • Gözde says:

   Oldukça önemli olan ve mesleki gelişimimize katkı sağlayacak olan bu tekniğin herkese ulaşmasını sağlamak için verdiğiniz çabaya çok teşekkür ederim.

 575. Gökay Atılgan says:

  İşte beklediğim eğitimlerden birisi daha. Bu zamana kadar almış olduğum eğitimlerden memnuniyetim ve hala alacağım eğitimler ile sabirsizligim had safhada. İyi ki varsınız. Ruh sağlığı alanina ve alan çalışanlarına kattiklariniz takdire şayan. Teşekkürler.

 576. Ozlem says:

  EMDR terapi ile ilgili oldukça bilgilendirici bir yazı olmuş, merak edilen her noktaya değinilmiş. Cevrimici terapinin diğer eğitimlerine katıldım ve gayet verimli geçmişti emdr terapisi eğitimi de oldukça faydalı geçecek biliyorum.Bu imkânı sağladığınız için çok teşekkürler

 577. Nurlana says:

  Böyle bir eğitim bu ücrete bu muhteşem bir teklif çok teşekkür ediyorum kendi adıma böğle fırsatları biz ruh sağlığı çalışanlarına sunuyorsunuz. İyi ki siz varsınız çevrimiçi terapi🌺

 578. Nilay Kahraman says:

  Her paylaşımınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Yine harika bir yazı, yine harika bir eğitim. EMDR terapi eğitimini almak mesleki eğitimim açısından güzel olacak. Iyi ki varsınız!

 579. Bahar says:

  Ücretsiz bir şekilde eğitim vermeniz, özellikle çok büyük fiyatlara verilen eğitimleri sizlerin ücretsiz ve kaliteli hocalar ile veriyor olmanız çok kıymetli iyiki çevrimiçi terapi iyiki siz 🌸

 580. Miray Yıldız says:

  Panik atak için çok etkili. Hem süresi bakımından hem de etkisi bakımından çok avantajları olan bir uygulama. Bu eğitimi sağlayan ekibinize de teşekkürler..

 581. Şeyma kaya says:

  BDT ve Cinsel Terapi eğitimlerinizi almış biri olarak EMDR eğitimimizi yakından takip ediyorum, öğrendiğim her şeyi seanslarda kendi tecrübelerimle harmanlayarak uyguluyorum ve çok güzel geri dönüşler alıyorum. EMDR terapisi, her psikoloğun alet çantasında olmalı.

 582. Nesrin says:

  İyiki yollarımız kesişti. Hakkınız ödenmez. Eğitimler ve eğitimciler muhteşem ötesi. Daha önce sizden Bdt eğitimi almıştım. EMDR ve sonraki eğitimleri heyecanla bekliyorum. Emeğiniz için teşekkürler Çevrimiçi Terapi 🌸

 583. Ugurcan luzumlu says:

  EMDR terapisinin amacı, bireyin geçmişte yaşadığı travmatik olaya karşı duyarsızlaşmasını sağlayarak, herhangi bir tetikleyici durum yaşanmadan anılarını hatırlamasını sağlayıp olumlu bakış açıcı sayesinde hafızasını yenileyip yeniden işlenip kodlanmasını sağlamaktır.

  • Ümran says:

   Emdr ile ilgili çok güzel bir yazı olmuş.Emdr travmalar için kullanılabilecek en etkili tekniklerden bir tanesi. O yüzden bu eğitimi almayı çok istiyorum

  • Feyza says:

   Oldukça açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Özellikle travma alanında yaygınca kullanılan EMDR tekniğini dinlemek ve öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

 584. Betigül says:

  Çevrimiçi Terapi ailesinin vermiş oldukları eğitimler sayesinde mesleki açıdan çok ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Bu eğitimi bize sundukları için çok teşekkür ediyorum.