yandex

Online Diyetisyen

Online Diyetisyen Sayesinde
Ev Konforunda Hayatınızı Değiştirin!

Online Diyet

Online Diyet alarak üstesinden gelemediğin ne varsa destek al! Şimdi 5 dakika ücretsiz diyetisyen görüşmesi yap!

3 Adımda Online Diyet Hizmeti Alın!

Adım 1

Diyetisyen Seçin

Aradığınız kriterlere uygun, kendinizi yakın hissettiğiniz uzman seçimini yapın.

Adım 2

Ödeme Yapın

Kredi ya da banka kartı ile, dilerseniz eft/havale şeklinde ödemeyi gerçekleştirin.

Adım 3

Seansa Başlayın

Uygun randevuyu oluşturun ve hemen seansa başlayın.

Online diyetisyen seç, 1 dakika içerisinde diyetisyen ile görüşmeye başla!

5 dakika ücretsiz diyetisyen ile görüşme fırsatını kaçırmayın.

Alanında Uzman Diyetisyenlerimiz

Diyetisyen Ezgi Tabak
5.0 Değerlendirme
5/5

Diyetisyen Ezgi Tabak

Merhaba Ben Diyetisyen Ezgi Tabak. Lisans eğitimim boyunca bölümümle ilgili güncel gelişmeleri takip ederek beslenme duyarlılığına yönelik etkinliklere katıldım. Mezuniyet kapsamında ‘Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Medya Bağımlılığının Beden Algısı ve Yeme Tutumu Üzerine Etkisi’ adlı tez çalışmasını yaptım. Online diyetisyen randevusu için bana ulaşabilirsiniz.

Diyetisyen Fatma betül Sezgin
5.0 Değerlendirme
5/5

Diyetisyen Fatma Betül Sezgin

Merhaba Ben Diyetisyen Fatma Betül Sezgin. Antalya il sağlık müdürlüğünde stajımı tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışmalarıma devam ettim. 2023 itibariyle Online diyetisyen olarak Çevrimiçi Terapi çatısı altında danışanlarıma hizmet vermekteyim. Online diyet randevusu için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Diyetisyen ile Kalıcı Çözüm

Online diyetisyen ile nasıl kalıcı bir sonuca ulaşırsınız? Diyet her insanın hayatında yapmak isteyip sürekli ya ertelediği ya da düzenli devam ettiremediği bir sağlıklı beslenme sürecidir. Online diyet danışmanlığı ise, yoğun bir iş temposunda çalışan, destek almak istediği diyetisyen ile farklı şehirlerde olan insanlar için yüz yüze görüşme imkanını tamamen ortadan kaldırmak yerine buna imkan sunan bir programdır.

Online diyet programı sayesinde, kendinize özel bir diyet programı ile beslenme düzeninizi diyetisyeniniz ile online olarak görüşmeler sağlayarak evinizin rahatlığında ve konfor alanınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Kişilerin sağlıklı beslenme ve zayıflama süreçlerinde, online platformlar yardımı ile destek almaları, sağlıklı bir beslenme programı almaları ve istedikleri yer ve zamanda diyetisyenlerine ulaşabilmeleri amaçlanmaktadır.

Online diyet programları son yıllarda hızlı bir artış göstermeye başlamıştır. Çünkü gelişen ve hızla büyüyen teknoloji sayesinde online uygulamalar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelmeye başladı.

Online Diyet Nedir?

Artık günümüzde internet ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte her işimizi online olarak halledip, online olarak alışveriş yapıyoruz, banka hesap işlemlerimizi online olarak yapıyoruz, online diyet listelerimize ulaşarak dünyadaki tüm yeni gelişmeleri online olarak takip edebiliyoruz.

Artık dışarı çıkmadan yapabileceğimiz birçok işimizi elimizdeki telefon, tablet veya bilgisayardan hızlıca yapabiliyoruz. İşte sağlık alanında da özellikle pandeminin yayıldığı yılla birlikte birçok alanda online tedaviler, görüşmeler yapabilir duruma geldik.

Online diyet, günümüz iş ve yaşam temposunda diyetisyene yüz yüze görüşebilmek için gitmeye vakti olmayan, diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişilerin internet aracılığı ile uzman diyetisyeni ile online olarak görüşmeler sağlayarak, sağlıklı beslenme sürecine girmesidir.

Online diyetisyen ise, üniversitelerin yıllık Beslenme ve Diyetetik fakültelerinden mezun olan danışanlarında kilo alıp-verme gibi konularda kişiye özel diyet programlarını hazırlayarak bu programları online bir çalışma şeklinde sürdüren ve uygulayan kişilerdir. 

Online diyetisyen yardımı alırken yüz yüze diyette aldığınız desteğin aynısını alabilmektesiniz. Tek farkı diyetisyeniniz ile aranızda mesafelerin olmasıdır.

Online Diyetisyen Hizmeti Fayda Sağlar mı?

Online diyetisyen desteğinin yüz yüze diyetten pek bir farkı yoktur. Yüz yüze alacağınız bir diyet programında olduğu kadar online diyetisyen desteği ile de oldukça fayda sağlayabilirsiniz. Bu program, hem kişiler için oldukça uygun hem de istediğiniz zaman ulaşabilme imkanı sayesinde hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Haftalık kilo kontrolleri gerçekleştirilerek diyetisyeninizin size özel sunacağı bir diyet programınız olmaktadır.

Zoom, Skype ya da whatsapp aracılığı ile diyetisyeniniz size sorular sorarak ideal ve hedeflediğiniz kiloya ulaşma sürecinizde hedeflerinizi belirlemenizi sağlar ve sağlıklı beslenme yaşam tarzınızı değiştirebileceğiniz bir yol haritası çizer.

Online diyetisyen desteği sayesinde gün içerisinde öğünlerinizi seanslarınız dışında da diyetisyeniniz ile paylaşabilir ve bu sayede motivasyonunuzu üst seviyelere çıkartarak ideal kilonuza daha kolay ulaşabilirsiniz.

Online Diyetisyen Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Kilo Alma

Kilo alma problemlerni sağlıklı bir şekilde uzman diyetisyenler ile çözebilirsiniz.

Kilo Verme

İstediğiniz ideal kiloya 7/24 ulaşabileceğiniz online diyetisyen ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

7/24 Online Diyetisyen

Her zaman sorularınıza cevap bulabileceğiniz her an yanınızda bir sağlıklı yaşam koçu.

Online Diyetisyen Sık Sorulan Sorular

Online diyet, günümüz iş ve yaşam temposunda diyetisyene yüz yüze görüşebilmek için gitmeye vakti olmayan, diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişilerin internet aracılığı ile uzman diyetisyeni ile online olarak görüşmeler sağlayarak, sağlıklı beslenme sürecine girmesidir.

Online diyetisyen, üniversitelerin yıllık Beslenme ve Diyetetik fakültelerinden mezun olan danışanlarında kilo alıp-verme gibi konularda kişiye özel diyet programlarını hazırlayarak bu programları online bir çalışma şeklinde sürdüren ve uygulayan kişilerdir.

Online diyetisyen desteği sayesinde gün içerisinde öğünlerinizi seanslarınız dışında da diyetisyeniniz ile paylaşabilir ve bu sayede motivasyonunuzu üst seviyelere çıkartarak ideal kilonuza daha kolay ulaşarak fayda sağlayabilirsiniz.

Online diyetisyen hizmetleri, kilo alma, kilo verme, sağlıklı yiyecek seçimleri, sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları oluşturma ve kronik durumları yönetebilecek beslenme düzenidir.

Sağlıklı Yaşam İle İlgili İçeriklerimiz

Hoş geldiniz

Konuk yazar olarak giriş yapıyorsunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.