Burdur Psikolog

Ülkemiz genelinde dört senelik psikoloji lisans eğitimini tamamlayan kişilere psikolog denilmektedir. Psikologlar bireylerin ya da toplumun sahip olduğu ruhsal problem ya da sıkıntılar için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Lisans eğitimi ile beraber değişik teorik eğitimler neticesinde terapi süreçleri oluşturmaktadır. Günümüz içerisinde bireylerin ruhsal sorunlarına yönelik gündelik yaşamlarını daha sağlıklı ilerletebilmek adına Burdur psikolog çalışanlarına başvuranlar olmaktadır. Her psikolog aldığı eğitim neticesinde farklı yaklaşımlar oluşabilmektedir. Kişiler psikolog tercihinde bulunurken ya da terapi sürecine başladığında bu noktada değişik yaşantılar geçirebilmektedir. Ancak temelde her psikolog kişi ya da toplum adına etkili olabilecek sonuçlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Psikologların Çalışma Alanları

Psikoloji değişik ve çok sayıda alanı içerisinde barındırmaktadır. Psikologlar da bu yönde değişik konulara eğilebilmekte ya da danışanları ile çalışabilmektedir. Kliniğimizde bulunan Burdur psikolog unvanındaki çalışanlarımız da sizlere aldığı eğitimler neticesinde katkılar sunmayı hedeflemektedir. Çalıştığımız alanlar arasında:

 • Ergen ruh sağlığı,
 • Çocuk ruh sağlığı,
 • Yetişkin ruh sağlığı,
 • Çift terapisi,
 • Kaygı bozukluğu,
 • Panik atak,
 • Sahip olunan fobi/korkular ile birlikte çok sayı da alanda yardımcı olmayı hedefleriz.

Sahip olunan psikolojik bir rahatsızlık tanısına sahipseniz ve bu yetkinlik alanı içerisindeyse psikologlar bu konuda sizlerle seans gerçekleştirebilmektedir. Konu her ne olursa olsun terapi sürecinin temelinde yatan belirli kural ya da önemsenen noktalar bulunmaktadır. Belirlenen bu durumlara göre hareket etmek süreci daha etkili kılacaktır.

Burdur Psikolog Terapisinde Bilmeniz Gerekenler

Terapi süreci kişiler tarafından oldukça merak edilen ve aynı zamanda tedirgin olunan durumlar arasında yer alır. Özellikle daha önce böyle bir süreç yaşamamış kişiler tarafından bu tarz duyguların yaşanması oldukça olağandır. Burdur psikolog olarak sizlere bu noktada verebileceğimiz birkaç öneri bulunmaktadır. Bakıldığında:

 • Terapi süreci her birey tarafından alınabilmektedir.
 • Terapinin süresi ortaya konulan konu ve psikologların yetkinliği neticesinde değişiklik gösterir.
 • Terapi süresinde danışanlara/sizlere düşen büyük bir saydamlık ile kendinizi açmaktan geçer.
 • Sorun ve kendiniz hakkında ne kadar gerçekçi olursanız sonuca ulaşmak daha kolay olacaktır.
 • Psikolog doğrudan bir öneri sunan, yol gösteren değil sizlere yeni ufuklar geliştiren kişiler olmaktadır.
 • Terapi süreçleri sandığınız gibi korkutucu değil aksine sandığınızdan daha faydalı olmaktadır.

Sürece dair gerekli bilgileri psikologlar süreç öncesi size aktararak kişileri hazır hale getirebilmektedir.

Ücretlendirme Nasıl Gerçekleşir?

Terapi süreçleri seans başına ödeme ile gerçekleştirilmektedir. Diğer özel sektörlerde olduğu gibi seanslar net bir ücretle sabit tutulmamaktadır. Psikologlarımızın çalışma alanı ve yetkinliğine göre ücretlendirmeler farklılaşmaktadır. Ön görüşmelerde gerekli ücretlendirme bilgisi siz danışanlara bildirilmektedir. Fiyatlandırmalar çevre psikologlarını da göz önünde bulundurarak uygun olarak belirlenir. Kişileri zorlamayacak düzeyde belirlenen ücretlerimiz danışanlara kolaylık sağlamaktadır. Online terapilerimiz de hesaba yatırma usulü ile gerçekleştirilebilmekte sizlere ortamdan bağımsız ancak gerekli profesyonellik ile sizlere yansıtılmaktadır. Bizlere terapi adına ulaşabilirsiniz.

RANDEVU ALIN

Çevrimiciterapi.com birçok insanın yaşamış olduğu problemleri çözebilmesine yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir online terapi merkezidir.

randevu al

RANDEVU ALIN

Çevrimiciterapi.com birçok insanın yaşamış olduğu problemleri çözebilmesine yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir online terapi merkezidir.

randevu al