Afyonkarahisar Psikolog

Ruh sağlığı hem birey hem de toplum adına oldukça önemlidir. Kişinin sağlam bir vücutta bulunduğu kadar sağlam bir psikoloji de bulunması kritik bir seviyededir. Bundan dolayı bireyler gerekli gördüğü durumlarda bir uzmana danışması gerekir. Psikologlar bu anlamda kişilere ruh sağlığı alanında üst düzey yardımcı olmaktadır. Alınan lisans eğitimi ile birlikte uzmanlık eğitimleri bu anlamda önem kazanır. Çünkü özellikle bir alanda uzmanlaşan Afyonkarahisar psikolog çalışanları bireylerin üzerindeki etkisi daha büyük olmaktadır. Bu noktada kişiler seçeceği terapistin uzmanlık alanına dikkat ederek seçimde bulunmalı buna göre hareket etmelidir. Alınacak sonuç bu doğrultuda ilerleyecektir.

Afyonkarahisar Psikolog Çalışma Alanları

Psikologlar psikoloji alanında birçok konu ile ilgilidir. İnsan ön plana alınarak ona dair her konuya yönelen psikologlar bundan dolayı çalışma alanını genişletmektedir. Afyonkarahisar psikolog kişileri ilgilendiği konular arasında:

  • Kaygı/anksiyete bozukluğu,
  • Hayatı etkileyen sınav stresi,
  • Ergen ve çocuk ruh sağlığı,
  • Yetişkin iş sorunları, dönem sorunları,
  • Çift terapisi,
  • Panik atak
  • Borderline, narsistik gibi çeşitli kişilik bozuklukları yer alır.

Bununla beraber hayatın gidişatını etkileyen, pürüz yaratan herhangi bir konu neticesinde de psikolog ile çalışmak mümkündür. İnsana dair her alanı kapsadığından burada belirtilmediği farklı konuları da bünyesinde barındırır. Gerekli bilgi ya da uygunluğu test edebilmek adına psikolog ile ön görüşme sağlanabilir. Bu anlamda bir uzmana danışmak önemlidir.

Terapi Sonrası Neler Değişebilir?

Danışanlar terapi sürecine belirli bir problemle gelir. Ancak kimi zaman getirdiği problemin arkasında ana bir neden/problem bulunabileceği de bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler psikolog ile iş birliği neticesinde ilerlerse tüm bunlara ulaşmak mümkündür. Terapi sonrasında neler değişebileceği konusunda merak eden danışanlar süreç sonunda beklediğinden daha fazlasına erişebilir. Kişi problem durumunu kabullenebilir ya da normal bir durumun hayatı üzerindeki etkisini daha iyi anlayabilmektedir. Önemli olan danışanın çözüme götüren çözümlere ulaşmasından geçer. Psikolog direkt öneri, tavsiye de bulunmaz. Danışana daha önce fark etmediği çözümlere ulaşmasını sağlar. Bir aracı olmaktadır. Danışan gerekli sürece katıldığı müddetçe sonuca ulaşmak kaçınılmaz olmaktadır.

Afyonkarahisar psikolog Fiyatları

Klinik altında çalışan ya da bağımsız psikologlar ücretlerini belirlerken çeşitli standartları göz önünde bulundurmaktadır. Afyonkarahisar psikolog çalışanlarımız da hem kliniğimiz öncülüğünde hem de kendi eğitimlerini göz önünde bulundurarak fiyatlandırma oluşturmaktadır. Genel anlamda seans ücretleri bünyemizde çok değişiklik göstermemektedir. Her bireye eşit davranarak ayrım göz etmeksizin hareket edilen kliniğimizde uygun fiyatlar belirlenmektedir. Temel de amacımız ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek olduğundan belirlenen ücretler astronomik fiyat oluşturmamaktadır. Hatta tam tersine oldukça uygun ücretleri sizlere ulaştırmaktayız. Hem psikologlarımızın uzmanlık değerini karşılarken hem de sizlerin ulaşabileceği noktalar belirlenir. Ücret konusunda gerekli bilgiyi alabilmek adına kliniğimize gelip ön görüşmeler sağlayabilir, internet üzerinden bizlere ulaşıp online terapi alabilirsiniz.

RANDEVU ALIN

Çevrimiciterapi.com birçok insanın yaşamış olduğu problemleri çözebilmesine yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir online terapi merkezidir.

randevu al

RANDEVU ALIN

Çevrimiciterapi.com birçok insanın yaşamış olduğu problemleri çözebilmesine yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir online terapi merkezidir.

randevu al